5 daiktai, kad svarstytų, keisdamas langus

parašė , 2017-12-24 16:26

Kodėl Jūs Keičiate langai? Jei vienintelė priežastis, jūs keičiate savo langus nuleidžia jūsų naudos sąskaitą, padaryti matematiką. langai yra brangus pirkimas, tokiu būdu jūs negausite greito įdėtų lėšų grįžimo. Tačiau, jei jūsų langai yra laisvi, įleisdami dulkes, žiedadulkes ir orą ir menkina nuo pasirodymo jūsų namų – prisideda visos tos problemos, ir nauji langai gali atrodyti kaip švytintis reikalas!

Žinokite Savo Klimatą! Kai jūs pasirinksite savo naujus langus, jūs turbūt išsirinksite tarp trigubo stiklo (taip pat žinomas kaip trigubas įstiklintas) ar dvigubinti stiklą. Jūsų klimatas turi padaryti tą pasirinkimą jums. Jei jūs gyvenate nepaprastai šaltame klimate, jūs galite norėti trigubo stiklo, bet, daugumoje vietų, dvigubas stiklas padarys darbą žemesne kaina

Rėmų Skaičiavimas. Jūsų pasirinkimai turbūt bus vinilas, stiklo pluoštas, plienas ar aliuminis. Vinilas yra populiariausia kaina, pasirinkta maždaug iki 67 % būsto savininkų. Tai yra pranašumai, yra, kad tai neperleidžia karščio ar šalčio noriai, tai neblanksta ar nuolauža, ir tai pasipriešins elementams. Nenauda yra, kad tai paprastai tiktai įeina balta ar gelsvai ruda ir negali būti dažoma. Plienas ir aliuminis gali būti dažyti, bet jie abu pasidaro karšti vasarą ir šaltis žiemą ir perleidžia tą temperatūrą jūsų namų vidui. Kitas pasirinkimas yra stiklo pluoštas. Stiklo pluoštas ir mediena yra brangiausi lango rėmai. Stiklo pluoštas atvyksta į tamsesnes spalvas, kurios gali būti puikios jūsų namams ir gali būti dažytos į bet kokią spalvą. Mediena yra turtingas žvilgsnis ir, žinoma, gali būti dažyta. Šiandien jūs galite nupirkti, elgėsi su medienos rėmais ir dėvinčiais medienos rėmais, kurie ima mažiau palaikymo.

Žemai-E yra Beveik Standartinis Šiandien. Ir, tai yra neabejotinai kažkas, kurio jūs norite! Žemi-E langai laiko mūsų žalingiausius spindulius saulės – tie, kurie blanksta jūsų baldai ir kenkia jūsų akims tuo metu, kai jie leidžia jums turėti nuostabius, didelius langus, kurie įleidžia daug šviesos.

Parduotuvė Jūsų langai. Bet, tiktai parduotuvė užsiregistravo, surišti ir apdrausti lango rangovai. Langų montavimas yra menas – jūs nenorite jūsų namų eksterjero pakenkimo, ir tai yra vienas statybos darbas, kuris reikalingas užbaigto ir atsargaus išvalymo – jokios nutrauktos šukės stiklinės pro senus langus. Perskaitykite internetines apžvalgas bet taip pat ir paprašykite užuominų. Jei jūs turite išsirinkti tarp žemesnės kainos, ar pripažintas lango rangovas su puikiu įrašu – išsirenka vėliau!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

langai yra pagrindinis pirkimas, taip nupirkite rūpestingai. Pasimokykite apie skirtingus stiklus ir rėmus, kurie yra pasiekiami. Sužinokite tai, kas rekomenduojama jūsų vietai ir klimatui. Jei jūs gyvenate nepaprastai stiprių audrų rajone, įsitikinkite langai jūs, pirkinys yra teisingas jūsų rajonui. Svarbiausiai, padarykite savo namų darbą, kai jūs renkate lango pakeitimo rangovą, kuris dirbs jūsų namuose.

Rašyti komentarą