5 ženklai kuriuos jums jau reikia lango atnaujinti

parašė , 2014-12-21 09:34

Po kelių mėnesių pragyvenimo jūsų naujai nupirktame namo, jūs galite patirti problemas, kurios jūs nelaukėte, kad jūs būsite, daugiausia todėl, kad šitos problemos nebuvo tokios kad akivaizdžios per atidarytą namą ar per naminę apžiūrą. Kelios šitų problemų gali būti pritvirtintos ant langų. Yra 5 ženklai, sakydamas, kad jūs turite įgyvendinti remontą, sunkias padėtis, ar jūsų langų pakeitimus.

Blogas Natūralios Šviesos Įėjimas: įėjimas natūralios šviesos, atvykstančios iš saulės, yra svarbus, kad apšviestų namo dalis per dieną. Kad būtų specifinė, svetainė yra viena namo dalis, kuriai reikia natūralaus apšvietimo. Jei jūs pastebite, kad jūs vis dar turite įjungti savo CFLs per dieną, tai galėtų būti kai kurie daiktai, blokuojantys įėjimą saulės šviesos pro jūsų langą
Kabinetui ar bet kokiems kitiems baldams, galbūt, reikia būti nustumti, ar langas galėtų stovėti prieš saulės šviesos kryptį.

Bloga Ventiliacija: Elektrinių ventiliatorių ir aušinimo sistemų naudojimas galėjo būti sumažintas, jei grynas oras įeina į jūsų namą per jūsų langus. Tačiau, jei tai nėra atsitikimas, yra akivaizdžios problemos. Jūsų užuolaida gali būti per stora ar taip pat kaip su natūralios šviesos ne įėjimu, yra daiktų, kurie galėtų blokuoti orą nuo įėjimo.

Sunkumo uždarymas: kadangi langai yra paprastai atidaryti per atidarytus namus ir namines apžiūras, pirkėjai yra linkę išbandyti juos, ar jie yra lengvi užsidaryti ir vėl atsidaryti. Ši problema yra normaliai suprantama už kelių dienų po judėjimo į namą. Tai nėra didelė problema apskritai ir galėjo būti dorai išsprendžiama, taikant kažkokį tepalą. Kai kuriuose pavyzdžiuose, sujungimo vieta gali būti pakeista. Yra taip pat pavyzdžių, kai langai nepajėgia užsidaryti ar atsidaryti pritaikę naujus dažus. Dažai laikosi lango dalių, sukeliančių stiklus ar specialistų grupes į pritvirtintą.

Dažų Įtrūkimai ir Duobės: iš toli, lango dažai gali atrodyti puikūs. Bet jų ištyrimas artimai atskleis įtrūkimus, duobes, ir bliksėjimus. Tai labai lengva išspręsti, ir jūsų paprastas lakas nagams gali padaryti pokštą, jei tai turi tą patį atspalvį ar spalvą su egzistuojančiais lango dažais.

Lango Įtrūkimai: gali taip pat būti įtrūkimų ir duobių ant lango specialistų grupių savarankiškai. Maži įtrūkimai ir duobės gali būti pataisyti su savidžiūstančiais klijais tuo metu, kai didesni įtrūkimai ir duobės gali reikalingas, kad jūs nuneštumėte specialistų grupę pakeitimui todėl, kad jie gali iškelti pavojų ilgame prabėgime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei bet kuris iš šitų ženklų dalyvauja ant jūsų lango, reikia įvykdyti būtinus sprendimus sutrukdyti toliau ir didesnės problemos.

Perkant namą, svarbu apžiūrėti kiekvieną dalį pakenkimams, apimant langus. Jūsų vietinio nekilnojamojo turto atstovo pagalbos ieškojimas gali tausoti jus nuo šitų problemų dėl jų profesinės ekspertizės, apžiūrėdamas namą pardavinėjimui.

Rašyti komentarą