Amerikiečio išlaidų įpjovimai gali reikalauti automobilių pavadinimo kreditai

parašė , 2012-12-23 17:13

Aukštesnės dujinės kainos lėtina mūsų jau silpną ekonomiką. Žmonės leidžia mažiau, ir tai galėjo pablogėti per kelis ateinančius mėnesius. Mokėjimas tik, kad padėtų dujas į siurblį neturi pastumti asmens į automobilių pavadinimo kreditai išėmimą.

kreditaiFederalinė Rezervų Sistema ėmėsi priemonių, kad pakeltų ekonomiką, bet tai taip pat pakėlė dujines kainas. Naftos kainos pakilo ir jei tai padarys dujinį kainų kilimą, vartotojas turės mažiau, kad išleistų kitur. greitasis kreditas internetu Mūsų pajamos bus suspaustos sausos dujų siurblio, ir papildomi grynieji pinigai bus reikalingume. Infliacija bus taip pat kurstyta šio veiksmo.
Amerikiečiai turi aukštą bedarbystės lygį, aukštas dujines kainas ir mažą darbo užmokestį. Kur tai pasibaigs? Vartotojai padidino savo mažmenines išlaidas rugpjūtį todėl, kad jie turėjo užmokėti aukštesnes dujines kainas. Tačiau, kai kurie nupirkti automobiliai, bet jie nupirko mažiau apsirengimo, elektronikos ir kitas bendras prekes.

Dujinės kainos pakilo, daugiau kaip 50 centų už galoną po praėjusių 2 mėnesių. Didžioji dalis šio padidėjimo įvyko rugpjūtį. Tai buvo didžiausio vieno greitieji kreditai mėnesio padidėjimas. Su dujų kaina taip aukštai, vartotojai leidžia mažiau kitos prabangos. Mažmeninis pardavimas buvo blogos nuotaikos, ir tai paveiks darbo vystymąsi. Bet vyriausybė planuoja žingsnių naudojimas, kad padarytų skolinimąsi pigesnį per daug ateinančių greitas kreditas metų t.y.: įkeiskite kreditai normas pagal žemesnes aukščiausios kokybės normas ir trumpalaikę palūkanų normą šalia 0 %.

Federalinė vyriausybė tęs obligaciją, pirkdama pastangas, kol darbo rinka negerės iš esmės. Šis pranešimas nusiuntė Dow Jones akciją iki savo aukščiausio lygio nuo 2007. Taip pat, naftos kainos 100$ už barelį buvo pasiekiamos šį trumpą laiko tarpą nuo gegužės. Bet šis federalinis obligacijos pirkimo veiksmas tiktai tarnaus, kad iškeltų infliaciją, kadangi tai padarė anksčiau. Vartotojams smogs su aukštesnėmis kainomis ir mažiau laisvais išlaidų pinigais. Istorija pakartos save, ir amerikiečiai gali iškęsti pasekmes.

Greiti papildomi grynieji pinigai atrodo dideli su visomis tomis nuojautos ekonomikos naujienomis. Automobilių pavadinimo greitas kreditas kiekiui 2.600$ į 10.000$ padėtų mums gauti mažmeninius dalykus, kurių mums reikia ir dujos valandėlę, bet pasibaigiantys ir išimantys pinigai ant jūsų automobilių pavadinimo nėra kažkas, kad būtų nudėti, turi. Žinokite tai, į ką jūs įsitraukiate anksčiau, kad galutinai susitartumėte su viena iš šitų paskolų.

Automobilių pavadinimo greitas kreditas yra gauta greitas kreditas su atmokėjimo data po 30 dienų. Automobilių pavadinimo greitas kreditas yra gauta jūsų transporto priemonės. Kad gautų šiuos greitus grynuosius pinigus, yra greita ir lengva paraiška; kreditai gavėjas turi valdyti automobilį lauke teisė, būti 18 ir turėti gyvybingas pajamas. Tada, jūsų transporto priemonė bus apžiūrėta ir įvertinta, ir jūs gausite pusę jūsų transporto priemonės vertė. Jūs vis dar sugebėsite vairuoti savo transporto priemonę 30 dienų, bet jei jūs nesugebėsite turėti pilną kreditai kiekį, apimdamas visus mokesčius ir palūkanas prie atmokėjimo datos, jūsų transporto priemonė bus iš naujo apdirbta. Pripažintas apdraustas automobilių pavadinimo skolintojas gali iš naujo finansuoti jums, bet jūsų transporto priemonės turėjimas turi būti jūsų stimulu gauti pilną kiekį kreditai mokėjimo terminą.

Automobilių plytelės greitas kreditas turi aukštus mokesčius ir palūkanas ir nustatytą įjungimo laiką atmokėjimo datą po 30 dienų pilnam kreditai kiekiui, apimdama visus mokesčius ir palūkanas. Būkite įsitikinęs, kad surasite, kad pripažintas ir apdraustas automobilių pavadinimas skolina skolintojui, kad visi terminai, mokesčiai ir palūkanos būtų visiškai atskleisti jums anksčiau, negu jūs pasirašysite bet kokius kreditai dokumentus. kreditai gavėjai turi turėti visus savo klausimus, atsakė, kad priimtų aiškų sprendimą.

Rašyti komentarą