Įbrėžtas stiklinis remontas – paprasti metodai

parašė , 2018-07-07 15:26

Jei įbrėžimai ant jūsų stiklinių yra paviršutiniški, jie gali būti nunešti, naudodami produktus, kuriuos jūs galėtumėte turėti savo namuose. Anksčiau, negu jūs pabandysite bet kurį iš šitų metodų, kad padarytumėte, įbrėžtas stiklinis remontas įsitikina, jei įbrėžimas yra paviršutiniškas ar gilus todėl, kad jūs negalite suremontuoti gilių įbrėžimų šitais metodais. Jūs turėsite turėti juos rūpintas profesionalu.

Aiškus lakas nagams

Paviršutiniškiems įbrėžimams, tai yra vienas iš geriausių metodų stikliniam remontui. Kreipkitės, plonas paltas poliruoja ant įbrėžimo ir leidžia tam džiūti. Jei yra koks nors papildomas lakas nagams, jūs galite nuvalyti jį su audeklu, jei tai vis dar šlapia. Po to, kai tai džiūvo, jūs galite panaudoti nagų lako valiklį, kad atsikratytumėte nuo pertekliaus, poliruoja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dantų pasta

Įsitikinkite, kad jūs naudojate ne gelio tipą, kad suremontuotumėte įbrėžimą. Apimkite įbrėžimą dantų pasta ir išleiskite tai džiūti. Po to, kai tai sukietėjo, jūs galite nuvalyti dantų pastą su audeklu. Jūs galite panaudoti šį metodą, kad padarytumėte stiklinį remontą ant lango ar stalo viršūnės.

Metalas poliruoja

Vienas metalo tipas poliruoja tai, jūs galite panaudoti, yra pavadintas Brasso. Padėkite kelis metalo lašus, poliruoja ant minkšto audeklo ir poliruoja stiklinį paviršių. Kartokitės vienas ar dar du kartai. Tai padeda sumažinti įbrėžimo reikšmingumą.

Apsišarvavimas Graviruoja

Šis produktas yra geras, kad panaudotų ant saulės akinių, kurie yra įbrėžti. Tai panaudojama tam, kad graviruotų bet taip pat ir įbrėžtam stikliniam remontui. Padėkite kelis lašus ant minkšto audeklo ar medvilninio rutulio ir pritaikykite jį jūsų saulės akiniams. Po to, kai tai nustatė kelias minutes, jūs galite išplauti stiklines su vandeniu.

Baltas actas ir sausa garstyčia

Sumaišykite šitas dvi sudedamąsias dalis į pastą ir skleiskite tai ant įbrėžimo, leisdamas pastą džiūti. Kai tik tai džiūvo, tai gali būti šluostoma nuo audeklo naudojimo

Transporto priemonės valytojo vaškas

Tai yra vienas iš geriausių produktų, kad nuneštų paviršutiniškus įbrėžimus. Padėkite kelis ant storo audeklo ir poliruokite įbrėžimą. Įbrėžimai bus visiškai nunešti po stiklinės vaškavimo kelis kartus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Stiklinis įrankių komplektas

Jūs galite gauti šį komplektą iš automobilio dalių parduotuvės, ir tai saugu ir lengva panaudoti, kad suremontuotų paviršutiniškus įbrėžimus.

Taip, kai kurie iš šitų produktų jūs turbūt neturite aplink namą, bet jie yra noriai pasiekiami, kad nupirktų taip, jūs galite pabandyti nueiti stiklinis remontas ant paviršutiniškų įbrėžimų. Kad sutrukdytumėte šitiems įbrėžimams, apimkite savo stiklinius stalus dekoratyvine staldengte, ir būkite atsargus, kai jūs naudojate stiklinius produktus. Kad palaikytų jūsų stiklinių produktų grožį įsitikina, kad stiklinis remontas ant įbrėžimų yra padarytas jūsų ar profesionalo.

Rašyti komentarą