Izoliuokite savo namus su lango žaliuzėmis

parašė , 2012-01-23 19:52

Su augančiomis kuro kainomis ir nenuspėjamu oru, tai gali būti iššūkiu engti jūsų energijos sąskaitas kas mėnesį. Per žiemą, izoliuodamas namus tampa triuškinančia užduotimi. Nors kai kurie pagrindiniai matai, tokie kaip izoliavimas iš naujo sienų ar visiškai naujų grindų montavimas gali turėti kažkokią pašalpą, kainos ir apimtas laikas yra dažnai per daug svarstyti. Laimei, yra būdas izoliuoti jūsų namus per valandas. Žaliuzių ant jūsų langų montavimas yra matas, kuris suteikia kambariui privatumą, atsižvelgia tik į teisingą kiekį saulės šviesos ir svarbiausia padeda izoliuoti verslo dovanos namus ir sumažinti energijos sąskaitas. Visa tai ir tai taip pat kainuojama efektyvus be to. Yra kai kurie patarimai, kad sektų, manydamas, kad lango žaliuzės izoliuoja jūsų namus:

Jūsų langai izoliavimas: Net palyginti naujuose namuose, langai yra vienas iš didžiausių rajonų, kur karštis yra prarastas
Kaip jūsų įkaitinti oriniai išsigelbėjimai autoratlankiai lauke, langai leidžia šaltesniam orui įeiti. Su šaltu oru, jie taip pat įleidžia projektus ir vėją, kuris gali labai sumažinti temperatūrą jūsų namuose. Geriausias būdas sumažinti šį karščio praradimą yra su tinkama izoliacija. Daugeliui langų, geriausias būdas aprūpinti izoliaciją yra su žaliuzėmis. Ar jie yra ląstelinės žaliuzės ar faux medienos žaliuzės, barjero padavimai kaip būdas laikyti viduje šiltą orą, ir vėsų orą lauke. Jei jūs bandote izoliuoti savo namus žiemą, žaliuzės yra nuostabus pasirinkimas.

Atsižvelgimas į Natūralią Saulės šviesą: Po izoliacijos problemų svarstymo įrašė į sąrašą virš, jūs galėtumėte norėti žinoti, jei užuolaidos gali padaryti tą patį darbą, ir galbūt net efektyviau. Tuo metu, kai užuolaidos yra pakankamas būdas izoliuoti jūsų langus, tiktai sunkios ir tamsios audeklo užuolaidos dirbs. Deja, tos užuolaidos neleis natūraliai saulės šviesai įeiti. Natūrali saulės šviesa, spauda tačiau reta žiemą, gali vaidinti didelį vaidmenį energijos vartojimo efektyvumo jūsų namuose didėjime. Saulės šviesa sušildo namus, mažindama reikalingumą šildymo visu laiku. Žaliuzės yra reguliuojamos, reikšdamos, kad jūs galite kontroliuoti saulės šviesą, įeinančią visu laiku. Viena iš svarbiausios pašalpos žaliuzių per jūsų langus yra, kad jūs galite turėti ir izoliaciją ir įeinančią saulės šviesą tuo pačiu metu – artimas negalimumas su užuolaidomis.

Papuošimas Žaliuzėmis: Nesvarbu, kaip energiją taupantis ar didelis jūsų naminių žaliuzių izoliavimo atžvilgiu yra, jie neturi būti panaudoti, jei jie buvo nepatrauklūs. kmu sa Laimei, žaliuzės yra didelis papuošimo įrankis be to. Jie atvyksta į platų diapazoną storio, ir gali būti ar horizontalūs ar vertikalūs. Be to, jūs galite surasti juos keliose skirtingose medžiagose, ir pasirinkti tokį, kuris dirba geriausiai jūsų namuose. Su daugeliu įvairovių, medžiagomis ir spalvomis, yra tikrai kai kurios žaliuzės, kurios atrodytų patrauklios jūsų namuose, visuose, tarnaudamos kaip izoliatorius.

Kad geriausiai izoliuotumėte jūsų namus per šaltesnius žiemos mėnesius, svarstykite lango žaliuzes savo namuose. Jie leidžia natūralioje saulės šviesoje, izoliuoja jūsų langus ir gali padėti sumažinti jūsų energijos sąskaitas.

Rašyti komentarą