Kaip įdiegti pakeitimo langus tobulai?

parašė , 2011-12-06 12:46

Jei energiją taupantis langas nebus tinkamai įdiegtas, jis greitai praras visas savo geras ypatybes. Pirminė aukšto atlikimo lango rėmų funkcija turi sumažinti karščio praradimą dėl laidumo, konvekcijos ir radiacijos. Blogas įdiegimas gali žymiai padidinti orinį pratekėjimą, kuris savo ruožtu priveda prie nepateisinamo karščio praradimo. Paprastuose žodžiuose, besaikė paskola issimoketinai orinė infiltracija ne tiktai nuima šilumą ir jaukumą erdvės, bet taip pat ir garantuoja, kad šildymas ir kainų aušinimas išsipučia. Netinkamu būdu įdiegti langai gali taip pat leisti vandeniui varvėti į namus ir sukelti žymią žalą.
Yra du metodai, kad pakeistų senus langus naujais vieno dolerio banknotais. Pirmas yra užbaigtas, išplėšia metodą, kuriame seni lango rėmai yra ištraukti kartu su jo rėmu. Kylantis lango atidarymas yra ar išsaugotas ar padidintas. Naujas skersinis yra taisytas atidaryme su izoliuoto antspaudo pagalba, kad sutrukdytų karščio praradimui. auto padangos Jei rėmas yra geros būklės, ir jis yra taip pat tinkamai patvirtintas ir izoliuotas, tai retrofit metodas yra panaudotas. Šiuo atveju, tiktai windowpanes yra pakeisti. Rėmas ir gretima siena ir apvadas nėra sutrikdyti jokiame būde. Retrofit metodas yra mažiau sudėtingas ir mažiau brangus taip pat.

Lango įdiegimas yra kažkas, kurį jūs galite padaryti savarankiškai. Tačiau, jei jūs neturite pakankamo laiko rankoje, tada jūs galite pasamdyti rangovą. Yra keli daiktai, kuriuos jūs turite turėti galvoje, ieškodamas lango rangovo.

Paimkite pagalbą savo giminaičių, draugų ir bendradarbių gero paslaugų teikėjo ieškojime. Geltonieji greitas kreditas puslapiai yra taip pat geri ištekliai, kad surastų įdiegimo rangovus.

Pagrindu užuominų ir rekomendacijų, galutinis sąrašas keli patyrę paslaugų teikėjai. Kalbėkite su kiekvienu jų atvirai sužinoti daugiau apie jų darbo patirtį.

Įsitikinkite, kad jie turi galiojantį darbo leidimą ar licenciją, ir visapusę atsakomybę ir darbuotojų kompensacijos draudimą.

Paskutinis, bet ne mažiausiai, paprašykite, kad langų rangovas aprūpintų zidiniu kapsules jus meistriškumo garantija. Tai yra toks garantija, pateikta paslaugų teikėjo, kad patikintų jus, kad jis užbaigė darbą jo gebėjimo geriausiam.

Kad sužinotumėte, ar pakeitimo langas buvo įdiegtas tobulai ar ne, ieškokite kitų elementų:

Forma ir naujų lango rėmų lygmuo yra tas pats kaip originalūs.

Visi kraštai ir susitinkantys punktai yra gerai patvirtinti ir izoliuoti, kad nukreiptų orinę infiltraciją.

Išorinis užbaigimas kvalifikuotai trukdo vandeniniam nutekėjimui.

Galiausiai, pakeitimo langas palaiko tiktai savo svorį ne bet kokia kita našta.

Rašyti komentarą