Kaip žinoti, kada atėjo laikas keisti langus

parašė , 2011-12-07 10:38

langai yra dalis namų, tipiškai laikytų savaime suprantamu. Priklausomai reklama internete nuo klimato rūpinimosi ir naudojimo sąlygų ir kiekio jie gauna, langai truks kelis metus. Šiuo metu, jie gali būti ramiu nusikaltėliu projektams, karščio praradimui ir energijos sąskaitoms, kurios yra aukštesnės negu, jie turi būti. Galų gale, šitie langai turės būti pakeisti. Daugumai būsto savininkų, nėra akivaizdu, kad jiems reikia pakeitimo langų. Tačiau, po darbo apžvalgos namų ir viduje ir lauke, jie gali surasti kai kuriuos iš kitų sprendimo raktų, kad tai yra laikas lango naujovinimui.
Akivaizdžiausių zidiniu kapsules ženklų DisrepairOne, kad pakeitimo langai yra būtini yra, kai egzistuojantys langai nukrito į prastą būklę. Jie turbūt įskėlė ar sulaužė stiklus. Išskyrus buvimą purvinas, atskeltas ir bjaurus, jie gali tiesiog padaryti naminį žvilgsnį ignoruotą. Jei jie daugiau nerakina ar yra išpūsti ar dažyti uždarytas ir yra sudėtingi atsidaryti, jie turi būti pakeisti.

Namo Rekonstrukcija ProjectA, namo rekonstruojančio projektą, kuris susitelkia ties virtuve ar miegamojo projektu, gali atnešti stebinančiam atskleidimui, kad langai yra nepatrauklūs ir turi būti pakeisti. Kai kuriais atvejais, tai galbūt nėra pastebima iki naujų dažų, tapetai ir prietaisai yra vietoje, darydami egzistuojančius langus ir kitas apylinkes, sms siuntimas atrodančias tamsūs ir nuvargę. Efektyviausias kaina metodas, žinoma, turi įdiegti pakeitimo langus, kai likusi dalis darbo yra padaryta. Kai projektai yra visi padaryti tuojau pat, langai gali būti koordinuoti su vidaus ir išoriniu naminiu pagerinimu, išklijuodami tapetais ir rekonstruodami projektus.

Eidamos GreenHigh energijos sąskaitos yra kitas ženklas, kad atėjo laikas įdiegti vinilo pakeitimo langus. Sudomintiems aplinkai pagalba, taupydami pinigus, energiją taupantys langai didina kiekį izoliacijos sistemos viduje. Tai neleidžia vidaus langui tapti šalčiau žiemos metą ir karštesnis vasaros mete. Savo ruožtu, kambarys domenai karantine palaiko pastovesnę temperatūrą, kuri mažina kiekį šildymo ir aušinimo, reikalingo namų krosnies ir oro kondicionieriaus. Tai ne tiktai padeda aplinkai, bet taupo būsto savininko pinigus. Priklausomai nuo tipo lango, pakeisto, panaudotas skaičius ir kokius langus jie įdiegia, energijos sąskaitos yra sumažintos iki 25 procentų. Yra taip pat kelios vyriausybinės mokesčių lengvatos ir vietinės programos, pasiekiamos, kad toliau apdovanotų energiją taupantį būsto savininką.

3 atsakymų į “Kaip žinoti, kada atėjo laikas keisti langus”

  1. Perler p says:

    I am not a writer, nevertheless I do love to read a lot and I also know what I actually love. Furthermore I understand fantastic writing when I see it and this is good.

  2. Perler p says:

    I can only imagine just how much exploration you probably did for this particular brilliant write-up. I’m astounded by the way you make it very easy to comprehend.

  3. Perler p says:

    I’m glad you compiled this article. I actually see pretty much eye-to-eye with you on virtually every point. This is a lot of remarkably decent information. Thank you.

Rašyti komentarą