Kodėl keičia jūsų langus ir kas ieškoti, keisdamas jūsų langus

parašė , 2015-07-08 22:10

Tai yra ypatingas pranešimas, kuris yra pateiktas būsto savininkams, kurie siekia geresnio supratimo apie pirkimą ir pakeitimo langų įdiegimą. Tai veda jus rinkimesi teisingų langų jums, į galų gale pirkimą jūsų langų, ir jų įdiegimo ruošimą. Įtrauktas yra kitas apsvarstymas, svarbus jūsų teisaus lango rangovo pasirinkimui.

Energijos praradimas kainuoja jums pinigus!

Neseniai, energijos kainos padidėjo ir tapo pagrindine jūsų mėnesinio naminio biudžeto dalimi. Vyksta, langai ir durys yra labiausiai didysis vienas energijos praradimo šaltinis namuose; karščio labai didelis procentas yra prarastas per langus ir duris. Daugiau energiją taupančių ir keičiančių senų langų tapsmas yra protingas ir galingas būdas sumažinti mėnesines naudos sąskaitas, didindamas jūsų namų vertę
Pakeitimas drafty, sudėtingas valdyti vyresnius langus su naujesniais šiluminiai izoliuotais langais, kurie turi Žemą E tipo stiklinę (paaiškintas vėliau šiame pranešime), gali sumažinti jūsų kasmetines energijos sąskaitas tiek daug, kiek 40 %.

Kaina Prieš Vertę Leido mus gauti į galutinio rezultato teisę viršuje priekį. Jei jūs turite būti informuotas, kad, "Tipiškai, nauji langai užmokės už save savarankiškai po apytiksliai 5 metų," tiki tai; tai teisinga. Kai prieita prie lango įkainojimo, prašom turėti galvoje, kad pigiausi langai yra retai, jei kada nors, geriausias pasirinkimas. Priklausomai nuo jūsų situacijos, jūs negalite išrinkti įdiegti langą "viršūnė linijos", bet tikrai pasirenkate geros kokybės langą nieko nepaisant. Jūs nenorite pasirinkti lango, kuris tiktai atrodo geras, bet negelbės jūsų daug pinigų ant naudos sąskaitų. Net jei jūs tiktai nupirkote namus kaip investiciją ir planuojate "to virtimas" (to pardavimas greitai) greitai naudai, vis dar geriausia nupirkti kokybiškus langus, kurie truks, ir tai atvyksta su visą gyvenimą trunkančia garantija. Aš negaliu pasakyti jums žmonių skaičiaus, aš įeinu į kontaktą su tas netikėtai aiškus, kad pakeisčiau jų langus tiktai po to, kai jie atsitiktinai rado ypatingą pardavinėjimą savo vietinėje pastato aprūpinimo parduotuvėje.

Tipiškai, žemos pamatytos kainos yra langams "linijos pagrindas"; tie su menka energijos ekonomija ir minimalia garantija. Būtent jokia paslaptis kai kurie žinomi gamintojai nedaro trijų skirtingų langų rūšių: viršūnė, vidurys, ir sandėrio linija. Daugelyje pavyzdžių, būsto savininkai nesugeba manyti, kad kažkas gerbiamas įdiegia tuos sandėrio langus. Profesiniai įdiegėjai nenori būti jungti su žemesniu produktu.

Suremontuokite savo senus langus? Neprotinga atidėlioti neišvengiamybę, bandant suremontuoti jūsų senus langus. Darydamas taip, nedaug jei kokia nors energijos ekonomija bus patirta, nuo labiausiai jūs galite iš tikrųjų padaryti, lengvai yra dažai per juos. Tačiau, kai tik jūs keičiate savo langus visiškai, jūs būsite patenkintas, kad jūs nusprendėte neremontuoti jų. Langų pakeitimas nuleis jūsų energijos sąskaitas nedelsiant. Be to, kelkraščio kreipimasis ir jūsų namų vertė tučtuojau didėja su naujais įdiegtais langais.

Pakeiskite juos savarankiškai ar pasamdykite rangovą? Naujokui, keisdamas kelis ar visus langus namuose yra, iš tikrųjų, daugiau, negu paminklinė užduotis. Taip, jūs galite tikrai nupirkti langus ir paskui įdiegti juos savarankiškai, bet aš nerekomenduočiau, kad tai, nekalbant apie siūlytų tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prašom, jei jūs nesate užgrūdintas lango įdiegėjas, nespręskite darbo savarankiškai. Jūs laisvai nuneštumėte variklį nuo savo automobilio ir paskui įdiegtumėte naują? Ne… ir aš nebūčiau taip pat. Būsto savininkų didžiajai daugumai, gavimas paslaugų kompetentingo, patirtas, ir valstybės duotas licenciją lango rangovas yra geriausias veiksmo kursas. Viena labai svarbi detalė, kad turėtų galvoje yra, kad, jei jūs keičiate juos savarankiškai, tai panaikins jūsų garantiją dauguma atvejų. Taip pat, turi jūs būti klaidingai, lašas, lūžis, ar gadinti jūsų langus ar rajoną, palaikantį langus, jūs turėtumėte papildomas išlaidas, užuot turėjęs jūsų rangovą paprasčiausiai keičia ar atlygina nuostolius be papildomos kainos jums.

"Kaina yra iš tikrųjų kaina, kurią jūs mokate už savo langus, apimdamas įdiegimą. Vertė yra sugrįžimas ant jūsų pinigų tiesioginiame ryšyje su ta kaina."

Langų pakeitimas. Kas apimama? Yra daug daugiau į langų pakeitimą, negu kiekvienas galėtų pradžioje galvoti. Kai kurie būsto savininkai yra sutrikdyti su visa specifikacija tokia kaip U-vertė, R-vertė, orinė infiltracija, ir taip toliau. Jei jūs pradedate įrašyti į sąrašą, lyginti, ir sukurti pyrago diagramas visoms toms vertėms ir skaičiams, tai gali tapti painu labai skubiai. To sprendimas tiesiog paklausia, jei langas yra įvertinta energijos žvaigždė. Jei tai yra, jūs žinote, kad langai sutiks aukščiausius vyriausybinius standartus. Nesutikite su niekuo mažiau. Dabar jūs galite susitelkti ties kai kuriomis iš funkcinių lango dalių. Žinokite, kad kokybiškas langas turi dvigubas spynas, ir 7/8 minimumas" izoliavo stiklinę energijos taupymui. Dabar, priklausomai nuo jūsų pirmenybės – vieni pakabinti ar dvigubi pakabinti langai – klausia, koks mechanizmas yra panaudotas, kad valdytų juostas. Pastovi jėgos spyruoklės balanso sistema yra geriausias pasirinkimas todėl, kad tai įtraukia titano ritę ir gali būti suprojektuojama, kad truktų gyvenimo trukmė. Paklauskite, jei jų langai turi pavasarį ir suveria metodą (žinomas kaip blokas ir sustabdymas) ar spirališki metaliniai balansai. Pavasaris ir virvelės mechanizmas gali pasiūlyti operacijos lengvumą, tuo tarpu spirališka sistema retai palaiko savo pradinį lengvumą. Jei viena iš tų virvelių turi sulūžti, klausti, jei ji pakeitė nemokamai. Pastovi jėgos spyruoklės balanso sistema gali atvykti su visą gyvenimą trunkančia garantija. Turėkite galvoje, kad gera kokybė kabėjo, langas turi juostas, kurios pakrypsta, leisdamos jus valyti abi puses stiklinės nuo vidaus. Jūs norėsite šios ypatybės, ar jūs keičiate iš pradžių, sekundė, ar treti grindų langai.

Kiek į biudžetą… ir kainos gavimą. Pirmas dalykas jums, kaip būsto savininkas, kad svarstytų yra biudžetas naujiems langams. Tai gali tapti reikšmingu faktoriumi galutiniame langų pasirinkime, kadangi lango kainos keisis labai. Įmonė gali būti, kad, neatvykdamas lango rangovas į jūsų namus ir duoda jums kainą, jūs iš tikrųjų nežinote tik kiek į biudžetą. Dabar, geriau susitelkti ties tuo, ko jūs norite pro naujus langus: atrodo, energijos ekonomija, estetika, lengvumas naudojimo, ir lengvumas valyti visus yra pirminės problemos. Apsispręskite tiksliai, kiek langų jūs norite pakeisti, jei ne visi. Svarstykite žvilgsnį ir stilių jūsų dabartinių langų ir nustatykite, ar jūs norite pakeisti juos naujesniu stiliumi ir surinkti, ar laikyti tą patį stilių, bet tiesiog patobulinti į naujesnį, daugiau energiją taupančių langų.

Kiekvieni namai yra unikalūs. Po patvarių oro pakeitimų metų, jokie dveji namai nėra iš tikrųjų tas pats. Daug faktorių turi būti svarstyti, kad duotų tikslią lango įdiegimo kainą. Nematydamas jūsų dabartinių langų, nėra jokio būdo gauti tikslią pakeitimo kainą. Pavyzdžiui, plieninio lango nuo mūrijimo atidarymo pašalinimas yra daug sudėtingesnis negu ištraukimas medienos, dvigubos pakabintas nuo vinies su didele galvute atidarymo. Plius, daug namų gali turėti langus su supančiu medienos pakenkimu, kuris turi būti pakeistas ar tiesiog atnaujintas anksčiau, negu naujas langas gali būti įdiegtas. Kažko turėjimas fiziškai žiūri jūsų egzistuojančius langus, nuneša visus klausimus įvertinime, atsižvelgia į tikslų įkainojimą, ir suteikia jums visą informaciją, jūs turite nustatyti savo biudžetą pakeitimo langams. Kompetentingo lango rangovo turėjimas sodina su jumis ir duoda jums, įkainojimas yra kitas žingsnis.

Įsitikinkite, kad jūs tyrinėjate apie finansavimą. Kai kurie rangovai siūlo finansavimą name be užmokesčių ar palūkanų iki visų metų. Bet prieš rangovo į jūsų namus kvietimą, įsitikinkite, kad vizitas bus veltui ar įsipareigojimas apskritai. Gerbiamas lango rangovas susitars dėl to noriai, be neryžtingumo, ir tęs nustatyti bendrai malonų susitikimo laiką. Kai tik rangovas atvyksta, po įžangų, nedelsiant išdėstyti aiškiai rezultatus, kurių jūs norite pro savo naujus langus. Pamaina, kiek langų jūs svarstote pakeitimu, rodo langus, kurie bus pakeisti, ir paskui klausia, kas prekės ženklas, surinkite, ir sutvarkykite langus, būtų geriausias jūsų situacijai. Įsitikinkite, kad jūs peržiūrite skirtingą pasirinkimą ir išdėstote aiškiai rezultatus, kurių jūs norite pro savo naujus langus. Jei jūs turite klausimus, dabar yra laikas kalbėti viršuje. Užimkite tiek daug laiko, kaip jums reikia. Galų gale, jūs esate tokio svarstymas ir galų gale mokėjimas, kad įdiegtumėte naujus langus. Kitas svarbus aspektas kažko samdymo, kad pakeistų jūsų langus yra reikalingumas jaustis patogus jų buvime. Jei jūs nebūsite atsipalaidavęs su jais dabar, jūs nebūsite atsipalaidavęs vėliau. Taip pat, manykite, kad rangovas turės jų įdiegėjus, dirbančius ir aplink jūsų namus, jūsų pilį. Jūs tikrai norėsite jausti laisvai apie jų išleidimą darbą ten. Paklauskite, kas tiksliai darys montavimą. Jei jie nežino ar draudžia šio klausimo atsakymą, tai gali būti signalu, kad jūs turite reikalo su "Numetimu ant sunkvežimio," ir galbūt ne labai gerbiamos kompanijos.

Aš turiu lango įkainojimą, dabar kas? Kai jūs gavote pastovią kainą iš savo lango rangovo, įsitikinkite, kad į šitas problemas visiškai kreipėsi į jūsų pasitenkinimą: Kokia garantija yra įtraukta? Atsiminkite, gaudamas stiprią, raštišką garantiją turi būti privalomu, pirkdamas pakeitimo langus. Visi vinilo lango gamintojai turi aprūpinti visą gyvenimą trunkančią garantiją, kadangi kokybiški vinilo langai ir durys yra konstruoti, kad truktų gyvenimo trukmė. Dauguma medinių langų, su kažkokia išorinio apsauginio sluoksnio forma, aprūpina dešimt metų garantiją. Tai nereiškia, kad vinilas yra geresnis, bet mediena tiesiog netrunka amžinai. Trys sunkūs mušėjai medienos lango rinkoje yra Marvin, Andersen, ir Pella, visi su dešimt metų garantija. Supraskite, kad ten yra neskirstyti visą gyvenimą trunkančios garantijos proporcingai, ir skirstė visą gyvenimą trunkančias garantijas proporcingai. Neproporcingai paskirstytas reiškia, kad garantija nemažins vertę per gyvenimo trukmę. Daug "visą gyvenimą trunkančių" garantijų neaiškina to, todėl, kad jie yra iš tikrųjų skirstyti proporcingai, kainuodami jus papildomi pinigai vėliau žemyn linija. Sužinokite tik, kaip ilgai gamintojas darė jų langus. Visą gyvenimą trunkanti garantija nėra nenaudingas jokia nauda, turi gamintojas netikėtai nueiti iš verslo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vieną kartą įsitikinęs gamintojas yra gerai nustatytas, klausti, kaip ilgai rangovas keitė langus. Įsitikinkite, kad jiems duoda licenciją ir apdrausti. būti duotas licenciją ir apdraustas ne būtinai reiškia, kad jie yra geri, bet jis tikrai duoda jiems atsakingumą. Kiek ir koks palaikymas yra reikalingas? Jums turi pasakyti, kad jūsų langai bus faktiškai laisvas palaikymas ir kad jūs niekada neturėsite gramdyti, dažyti, ar sutepti jūsų langus kada nors vėl. Pakenkimas turi įvykti ar remontas būti būtinas, kaip ir kai bus remontas būti užbaigtas? Bet kokia rangovo vertė kuria jų druska bus padėtyje, kad atkreiptų dėmesį į pakenkimą ar remonto problemas nedelsiant ir neturėtų tai ima savaitę ar du. Kiek nauji langai padidins jūsų namų vertę? Atsakymas priklausys pirmiausiai nuo kiekio ir kokybės langų, kuriuos jūs perkate.

Priimdamas jūsų sprendimą. Kai tik jūs esate patenkintas kaina, gamintoju, garantija, garantija, ir įdiegimu timeframe, įsitikinkite, kad ir jūs, ir jūsų rangovas suprantate savo pirkimą aiškiai ir visiškai, prieš įsitraukimą į sutartinę sutartį. Nėra niekada išmintinga užmokėti už darbą visiškai iš anksto. Greičiau, laukite, kol darbas nėra užbaigtas į jūsų pasitenkinimą. Indėlis yra paprastai reikalingas daugumos rangovų. Tipiškai, tai gali būti tiek daug, kiek penkiasdešimt procentų sudarytos kainos, bet jūs galite aptarti tai su savo rangovu ir pabandyti sulaikyti tai tiek žemai kiek galima. Pagaliau ir svarbiausiai, perskaitykite viską anksčiau, negu jūs galutinai susitarsite ir jei yra kažkas kontrakte, apie kurį jūs esate net mažiausias bitas, neaiškus, sustabdote ir prašote paaiškinimo, teisė tuojau pat. Taip pat, atsiminkite, kad, jei tai nėra parašoma kontrakte, tai nėra kontrakto dalis. Niekada nemanykite, kad kažkas "suprantama". Jei yra punktas, jūs aptarėte tai, jūs nematote parašytas kontrakte, jūs galite prašyti, kad kontraktas būtų taisytas, kad apimtų šį punktą, ar "priedas" yra parašytas kaip pridėjimas kontraktui. Tai turi taip pat būti pasirašoma ir datuojama abiejų partijų. Įsitikinkite viskas, kuriuo jūs laukiate, kad būsite ten, yra. Būtent mūsų nuoširdus noras visi klausimai, pasiūlymai, ir informacija, turėta savyje čia, padės paskirti jus, būsto savininką, geresnėje padėtyje, kad priartėtų, palengvinti, ir surasti pasitenkinimą jūsų pagrindiniu naminiu lango pakeitimo pagerinimo projektu. Tikrai nesivaržykite pasidalinti šia informacija su savo draugais, kaimynais, ir pažįstamu.

Rašyti komentarą