Langinės, žaliuzės ir portjeros, oh mano.

parašė , 2012-09-23 18:58

Lango uždengimo pasaulyje tai neima ilgai opcijų pertekliui sutrikdyti ir užvaldyti kai kuriuos naminius savininkus. Yra trumpas vadovas ant įvairių rūšių lango uždengimo, už ir prieš kiekvieno ir kitų būtiniausių dalykų, kuriuos jūs turite žinoti.

Tradicinis ir Plantacijos Langinės

Tradicinis taip pat kaip plantacijos langinės yra pastatyti paskolos iš natūralaus miško, apimdamas bosinę medieną, alksnį, pušį, ąžuolą, kedras ir taip toliau. Apskritai kietas miškas yra panaudotas jų ilgaamžiškumui šitose langinėse. Šitos langinės rodo lourves (skersiniai), kurie atvyksta į skirtingus dydžius (bendri dydžiai yra 3.5′ ir 4.5′), taip pat kaip pakrypimo rykštė, kuri reguliuoja langinės kampą. Be to, į buvimą gabus sureguliuoti lourves kiekvienas gali atidaryti langines visiškai, kad leistų ir saulės šviesą ir gryną orą į namus
Langinės gali būti įdiegtos ar aplink rėmą lango ar rėmo viduje. Be to, į medienos tipus ir lourve dydis kiekvienas gali pasirinkti bet kokį tipą lieknų, jie kreditas nori atitikti langinę ar egzistuojantis lieknas namų viduje. Tradicinis ar plantacijos langinės taip pat atvyksta ir į vidaus, ir į išorinę įvairovę. Langinės yra įžymios savo ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Jie dažnai prideda ne tiktai grožį į namus, bet vertę be to. Dėl šitų pranašumų, jų platus kreipimasis ir padarytas pagal užsakymą meistriškumas reikalingas, kad jie būtų linkę būti brangiausi trijų pasirinkimo.

Žaliuzės

Žaliuzės yra apžiūrėtos kaip pigiausias trijų pasirinkimo taip pat kaip bendriausio. Tai yra dėl to, kad "minižaliuzės" yra plačiai paskirstytos prekybos centruose, ir naminis pagerinimas kaupia panašiai. Šitas daug pigesnis pasirinkimas atvyksta į daugelį dydžių ir yra dažnai pirmas pasirinkimas grynaisiais pinigais surištiems naujiems būsto savininkams. Be to, į paprastas plastiko žaliuzes daug parduotuvių taip pat neša faux-medienos žaliuzes, kurios yra dirbtinė mediena, kurie duoda pasirodymą brangesnės ir aukštesnės kokybės tradicinė langinė kaip aptartas virš. Panašiai, žaliuzės gali būti įdiegtos ir viduje ir be rėmo lango – nors beveik būtinai jie yra įdiegti lango rėmo viduje estetiškiausiai maloniam įdiegimui. Skirtingai nuo langinių, žaliuzės yra skirta tiktai namų interjerui, kadangi jie nėra nei tvirti, nei gana ilgalaikiai, kad būtų panaudoti už namų ribų. Tuo metu, kai yra padarytų pagal kreditas internetu užsakymą žaliuzių, kurios yra daug brangesnės ir gali konkuruoti su tradicinėmis langinėmis grožyje, žaliuzės yra dažniausiai panaudotos kaip trumpalaikis sprendimas duoti būsto savininkams privatumą, kurio jiems reikia.

Portjeros ar Užuolaidos

Portjeros ar užuolaidos yra mažiausiai panaudoti trijų lango uždengimo tipų. Pirminis portjerų naudojimas yra daug didesniems langams (kai parduotuvės nupirktos žaliuzės gali reikalingas padarytų pagal užsakymą darbo vietų ar langinių, kurios gali būti kainuotos draudžiamasis), ir durys. Rinkdamas šį pasirinkimą būsto savininkas turi pasirinkimą viso spektro kainų nuo pigiausios Wal Mart užuolaidos į nepaprastai brangias užuolaidas, dažnai panaudotas prabangiuose namuose per Jungtines Valstijas. Panašiai, portjeros ir užuolaidos gali atvykti į įvairovę medžiagų ir gali ar susidėti iš tik užuolaidos savarankiškai ar kitų dekoratyvinių aspektų.

Išsirinkdamas, koks tipas lango, apimančio naują naminį savininką, turi pasverti jų pasirinkimą rūpestingai ir nuspręsti tai, ko tiksliai jie galų gale nori dėmesyje į uždengimą. Ypač, kiekvienas turi pasverti funkcionalumą, estetiką, kainą, tinkamumą ir ilgalaikę jų pasirinkimo reikšmę.

Rašyti komentarą