Naminiai langai: jūsų sprendimo sprendimas?

parašė , 2015-05-23 07:03

Naujųjų Metų sprendimai yra sunkūs, kad laikytųsi laikų geriausio, bet jūs kada nors manėte, kad jūsų naminė aplinka galėtų stoti skersai kelio jūsų pasisekimo?

Keli daiktai turi daugiau valdžios daryti įtaką jūsų nuotaikai ir perspektyvai negu vieta, kurią jūs kviečiate namo, ir niekas neformuoja jūsų apylinkių efektyviau negu jūsų naminių langų pasirinkimas.

Taip, jei jūs priėmėte kai kuriuos sprendimus šiais metais, pažiūrėkime į tai, kaip jūs galėtumėte nueiti apie jų atlikimą geriau, darydamas kelis mažus pakeitimus aplink namą.

Suraskite savo patogiausią kėdę, išpilkite save didelis puodelis arbatos ir sudarykite peržiūrėtą planą Naujuosius Metus, kur jūs išsprendžiate į…
Pratimas: Kaip mūsų darbo krūvių padidėjimas, mūsų liemens linija – taip pat. Išlygindamas karjeras, draugus ir šeimą dažnai palieka mus nedaug laiko, kad smogtų gimnastikai. Bet kas, jei jūs galėtumėte sukurti aplinką su savo naminiais langais kuris padarytas fizine veikla mažiau namų ruošos? Pabandykite dėti savo bėgtakį ar stacionarų dviratį prieš didelius dvigubas pakabintus naminius langus. Natūrali šviesa sulaikys jus aktyvintą tuo metu, kai grynas oras laiko jus vėsų, ir kombinacija turi padaryti tą kasdieninį prabėgimą šeimos kambaryje daugiau kaip pasivaikščiojimas parke.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Maitinkitės sveikas: kitas mūsų pašėlusiai žingsniuotų gyvenimų nukentėjusysis yra sveikas valgymas. Ilgos dienos pabaigoje, jūs dažnai stokojate laiko ir energijos gaminti valgį, griebdamasis restoranų, greito maisto ar užšaldytų pietų. Jei tai yra klausimas dėl stimulo, atsakymas gali būti taip paprastas kaip kažkoks apskritas akcentas naminiai langai virš kriauklės ir krosnies. Tinkamai suprojektuotas ir padėtas, jie siūlo daug pašalpos, kuri yra ir praktinė ir miela akiai. Jūs galite surasti, kad išorinė šviesa ir padidino vaizdus, kurie lydi šitų naminių langų pasiūlymo papildomą motyvaciją, kad uždarytų lauke paimtą meniu ir atidarytų valgių gaminimo knygą.

Būkite organizuotas: Ar tai yra tik klausimas įtraukti kai kuriuos rinkmenos aplankus ar atvejį "fakelo tai ir pabandyti dar kartą", jūs turite įtikinti savo smegenis, kad jūs pradedate naujas ir valote namą (ar bent jau valote įstaigą). Ir tam jums reikia naujų naminių langų, kurie atspindi jūsų naujai atrastą įsipareigojimą užsakyti. Gražūs bėri naminiai langai padarys tik, kad, kurdamas erdvų, neužgriozdintą jausmą į jūsų workspace, kurį jūs būsite lengvai motyvuotas palaikyti. Kaip pridėtas bonusas, jie atrems tą "žiemos bliuzą", keldami jūsų spiritą su dosniu apšvietimu.

Skaityti daugiau: Dabar, kai jūs esate organizuotas ir galite pagaliau padėti savo rankas, kurios ilgai prarado knygą, kas yra jūsų pasiteisinimas to, kad už, kad nebuvo perskaityta ji? Su vaikais, televizija ir to neatsakyto elektroninio pašto visu konkuravimu dėl jūsų dėmesio, knygos dažnai ima užpakalinę sėdynę. Kad ištaisytumėte tai, pabandykite daryti savo miegantį rajoną labiau kviečiančiu gulimo metu, skaitydamas su stogine naminiai langai. Minkštas brizas, raminantis vaizdas ir visa svarbus privatumas, kurį šitie naminiai langai suteikia padidins jūsų skaitymo malonumą ir turbūt jūsų miegą procese. Drįskite svajoti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagalbos kiti: Tikras, tas grynųjų pinigų aukojimas gali atnešti kažkurio laukiamo palengvėjimo atvyktą mokesčio sezoną, bet yra reikšmingesnių būdų duoti naudos kitiems ir padėti sau tuo pačiu metu. Jei jūs turite įrengimus, kurie yra vyresni negu Seniai praėjęs laikas, bet vis dar tinkami vartoti, svarsto dovanojimą jų į pastogę ar grupę namo ir kažkokio pagrindinio perdažymo darbą. Žinoma, nauji baldai reikalauja naujų naminių langų, tokiu būdu tai yra puiki galimybė pasiekti žvilgsnį, jūs norite, didindamas gyvenimus tų reikalingume.

Tokia yra naminių langų valdžia. Su teisingu planavimu, jie gali palaikyti bet kokį vertų tikslų skaičių.

Rašyti komentarą