Nauji paveikslo langai naujam jūs

parašė , 2016-10-02 11:48

Jūs kada nors ketinote padaryti gyvenimo pakeitimą, ir greitai supratote, kad nėra jokios erdvės jūsų name, kuris palengvintų jūsų ketinimus?

Jei tai yra tinkama erdvė, jūs ieškote, paveikslo langai gali padėti jūsų ieškojimui pasiekti Naujųjų Metų sprendimų įvairovę, nustatydami teisingą scenos rūšį.

Didelė paveikslo langų kreipimosi dalis yra jų įvairiapusiškumas, ir įkvėpimas, kurį jie gali aprūpinti namų gyventojams. Tinkamai suprojektuotas ir padėtas, jie gali sukurti bet kokį skaičių nuotaikų ir nustatymų, kurie galėtų nepataikyti nuo jūsų gerai reiškiančių namų.
Yra kai kurie patarimai ant, kaip įtraukti juos į jūsų namus ir pakelti jūsų perspektyvas pasisekimo procese. Mes panaudosime keturis bendresnių sprendimų, kad parodytume jums, kaip tai padaroma.

Praleiskite daugiau laiko su šeima: Jūs atsimenate scenas nuo Laimingų Dienų ir Atostogų tai, kad Triūstumėte, kai šeimos nariai visi maitintųsi kartu ir pokalbis apie jų dienas? Įsivaizduokite, jei jūs galėtumėte vėl sužadinti jungiančius momentus keliais rūpestingai pasirinktais paveikslo langais, kuriuos jūsų šeima iš tikrųjų norėjo sėdėti šalia ir turėti! Keturi dideli, vertikalūs paveikslo langai valgomajame, surištame kartu klasikiniu grotelių darbu, maudys rajoną šviesoje ir atvirume be triuškinančio erdvė. Rezultatas yra šiltas, sveikindamas atmosferą, tam tobulai tinka atsipalaidavusiam rinkimui pietų laike.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Parašykite savo gyvenimo istoriją: Ar tai skaito kaip komedija, tragedija, ar trileris, kiekvienas gyvenimas yra vertas knygos savo savame būde, ir daugelis mūsų nusprendžia užrašyti tai, net jei tai yra tiktai šeimai ir draugams skaityti. Bet jei jūs manote, kad savęs per pagautas dabartyje dokumentuoja praeitį, paveikslo langai gali būti sprendimu. Kas galėjo būti geriau kūrenimui kūrybiškos ugnies negu padaryti pagal užsakymą paveikslo langai unikalios formos, rodantys artistiškus įdėtinius lapus ar ryškiai nudažytą stained stiklinę? Išvengti išblaškymo iš išorės to galėtų nuslopinti rašytoją viduje, pasirinkti dvigubą ar net daugialypę įstiklintą stiklinę jūsų paveikslo languose išskirtinei izoliacijai ir triukšmo sumažėjimui.

Valdykite savo įtampą: Net jei jūs nesate kraunantis pumpurus romanų rašytojas, kasdienis gyvenimas gali būti gana įtemptas. Jūs turite pranokti kitus darbe, auginti puikią šeimą, pratimą, virėją ir švarus, ir tai yra tik jūsų rytas. Paskui, kad pridėtų sužalojimo įžeidimą, kažkas nupjauna jus eisme, ir jūsų kraujospūdis yra per stogą. Yra panašus į atvejį kai kuriems strategiškai padėtiems paveikslo langams. Žinoma, kiekvienas turi jų savą mintį apie tai, kas daro atsipalaiduojančiai vietai, kad sumažintų spaudimą ilgos dienos pabaigoje. Laimei, šitie langai gali būti pritaikyti, kad dirbtų bet kokiame kambaryje ar erdvėje, kurios jūs trokštate. Pavyzdžiui, pabandykite manyti atsitraukti nuo sambrūzdžio skristame kubile. Jūs galite sugerti mėnesėtą vaizdą ir raminančius vandenis po kampo paveikslo langais, kurie saugo jūsų privatumą, saugodami jūsų dvasios ramybę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Būkite socialiau įsitraukęs: Ėjimas į partiją kaip svečias gali būti daug žavesnis negu tokio svečių priėmimas savarankiškai. Joks dulkių valymas, joks siurbimas ir jokia paslaptis nesutepa, kad kovotų su rytu paskui. Bet galų gale jūs turėsite atsakyti, taigi kodėl neteikti tam malonumą vietoj skausmo? Vietoj namų ruošos, galvokite apie tai kaip apie galimybę į parodą jūsų gražūs namai ir apylinkės. Draminiai grindų iki lubų paveikslo langai padarys tai ir daugiau, įrėmindami jūsų užimantį kvapą vaizdą ir pildydami natūralios šviesos gausos kambarį. Artėjant laikui, kai naktis yra baigta, jūs nekantriai lauksite kito atvejo ir manysite, kaip rodyti tuos paveikslo langus geriausiai suteikti pranašumą.

Nepriklausomai nuo tikslo, teisingi padaryti pagal užsakymą langai gali padėti jums laikyti tų Naujųjų Metų sprendimus, kadangi jūs siekiate padaryti geresnį gyvenimą sau savarankiškai ir jūsų šeimai.

Rašyti komentarą