Naujo būsto pirkimas Vilniuje: 3 paprasti žingsniai

parašė , 2019-01-23 16:05

Būstas NTJei jus domina naujo būsto pirkimas Vilniuje, galime užtikrinti, kad rinktis tikrai turėsite iš ko. Būstų pasiūla atitiks išrankiausių pirkėjų poreikius. Tiesa, jei norite, kad šis sprendimas nekeltų rūpesčių ateityje ir džiugintų praktiškumu, rinkitės apgalvotai. Nekilnojamojo turto ekspertai rekomenduoja vadovautis trijų žingsnių taisykle: pagalvoti apie mikrorajoną, rinktis jūsų lūkesčius atitinkantį butą ir racionaliai įvertinti jo kainą.

Mikrorajonas

Vilnius – didžiausias Lietuvos miestas, todėl turite iš anksto nuspręsti, į kurį mikrorajoną norėsite kraustytis. Pasirinkimas iš tiesų nemažas, juolab, kad NT vystytojai siūlo naujus daugiabučių projektus praktiškai visuose didžiuosiuose sostinės rajonuose. Rinkdamiesi gyvenamąją vietą atsižvelkite į tai, ar norite gyventi arčiau centro, ar, priešingai, vertinate ramybę ir norėtumėte gyventi kiek toliau nuo didmiesčio triukšmo. Praktika rodo, kad šiuo metu itin daug dėmesio sulaukia nekilnojamojo turto projektai, įrengti kiek atokiau nuo centro, tačiau užtikrinantys puikų susisiekimą su miestu. Kitaip sakant, išskirtinio pirkėjų dėmesio sulaukia tokie rajonai kaip Pašilaičiai, kurie siūlo praktišką miesto ritmo ir privatumo derinį.

Butas

Rinkitės butą, kuris idealiai atitiks jūsų poreikius. Įvertinkite tiek naujųjų namų išplanavimą, tiek statybinius sprendimus ir vystytojų naudojamas medžiagas. Rinkitės butą, kuris pasižymėtų aukšta kokybe ir tuo pačiu užtikrintų patogų gyvenimą. Galvodami apie būsto dydį, nepamirškite, kad laikui bėgant jūsų poreikiai gali keistis, todėl šiems įvykiams reikėtų užbėgti už akių, pvz., galbūt dabar patogiai jaučiatės ir vieno kambario bute, tačiau laikui bėgant planuojate šeimos pagausėjimą ir, žinoma, jums reikės dar vieno kambario mažyliui. Nepamirškite įvertinti ir tai, kas gali atrodyti tik smulkmena, pvz., ar jums patinka virtuvės padėtis, pro langą matomas vaizdas? Ar miegamajame tilps jums reikalingo dydžio spinta? Jei butas nėra įrengtas, rekomenduojama susipažinti su jo įrengimo planais, kad galėtumėte planuoti namų erdvę. Atkreipkite dėmesį į naudojamas medžiagas, statybinius sprendimus, langų kokybę ir pan. (pvz., įsitikinkite, kad butas turės reguliuojamą šildymo sistemą, kuri užtikrins maksimalų komfortą ir mažesnes šildymo sąnaudas).

Kaina

Būtina įvertinti ir buto kainą. Tiesa, nauji projektai paprastai kainuoja kiek daugiau nei senos statybos daugiabučiai, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ypatingo pirkėjų dėmesio sulaukiantys daugiabučiai, pvz., AmberCity projektas Pašilaičiuose, turės kur kas didesnę investicinę vertę, jei lygintume jį su žemesnei klasei priskiriamais namais. Tai reiškia, kad investuodami didesnę sumą pinigų, galite tikėtis ne tik komfortiškesnio gyvenimo, bet ir didesnės investicinės grąžos. Be to, minėtasis aspektas ypatingai svarbus, jei ketinate prašyti banko paskolos, kadangi naujos statybos daugiabučiai čia vertinami gerokai palankiau, o klientams siūlomos lankstesnės paskolos sąlygos.

Rašyti komentarą