Pakeitimo langai yra garsinė investicija

parašė , 2014-11-10 12:14

Kai jūs perkate namus ar galvojate apie jūsų namų atnaujinimą, labai retai darykite žmonės iš tikrųjų svarsto pakeitimo langus. langai normaliai laiko funkciškai garsiniu, jei jie atrodo geri ir neturi problemų kaip spalvos keitimas, nutekėjimas ir taip toliau. Bet dažnai, energija neefektyvūs langai yra atsakingi tiek daug, kiek 40 % centrinio šildymo praradimui tokiu būdu iš tikrųjų jūsų energijos sąskaitų vairavimas į viršų. Jei jūs kenčiate pro drafty langus ar tuos be specifinio padengimo ir glazūrų tada, tai yra turbūt laikas jums svarstyti pakeitimo langus.
Faktoriai, kad svarstytų, keisdamas langus:

Lango rėmas: yra daug lango rėmų, pasiekiamų rinkoje šiandien tiesiai nuo metalinių rėmų kaip aliuminis į plastikiniai, pluoštas stikliniai ir natūralūs vieno dolerio banknotai kaip mediena. Metaliniai rėmai yra tvirti; plastikiniai langai yra kainuoti efektyvus; ir medienos rėmai yra estetiškai gražus bet aukštas palaikymas. Jei jūsų lango rėmas išvystė įtrūkimus ar yra iškreiptas, jūs galite prarasti tokį didelį šildymą ir aušinimą per rėmą, kadangi jūs esate per neefektyvius stiklinius stiklus. Ir kartais trumpalaikiai matai rėmo fiksavime gali būti nepakankami. Geriau keisti sugadintus rėmus, kadangi jie taip pat iškelia grėsmę purvo įskeltoje erdvėje puvimo, rūdijimo ir sukaupimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Stikliniai stiklai: Vieni stiklo langai turi būti pakeisti dvigubais įstiklintais langais daugialypei pašalpai kaip kuro gelbėjimas, mažiau triukšmo, geriau patvirtindami ir daugiau ilgaamžiškumo. Nors jie yra brangūs, kad įdiegtų, pašalpa yra esminė per laiką. Jūs galite nuspręsti pakeisti vienas ar du laiku, jei jūsų biudžetas neleidžia pakeitimo langų visur name.

Lango atidarymas: yra įvairių rūšių langų kaip sliders, taisytų langų, ir tų kad atidarytas ir uždarytas standžiai kaip suveriamieji langai. Sliders sukelia maksimalų karščio praradimą dėl tarpų sandarinime, ir į tai turi atkreipti dėmesį. Pastovūs vieno dolerio banknotai nesiūlo jokios ventiliacijos, bet labai aptempto sandarinimo ir minimalaus energijos praradimo. Ir tie, kurie turi keistuolio mechanizmą atidarymo ir uždarymo uždaryto standžiai mažinimo energijos praradimas. Tai dirba geriausiai, kad apžiūrėtų jūsų einamąjį lango atidarymą ir bet kokių tarpų sandarinime užkimšimą, kad padidintų izoliaciją.

Tokiu būdu, pakeitimo langų darbas kaip garsinė investicija, kadangi jie padeda sumažinti energijos sąskaitas jums ir ateityje taip pat didinti jūsų namų vertę. Tikrai svarstykite juos, kai jūs svarstote jūsų namo atnaujinimą. Taip pat visada nepamirškite nupirkti juos iš manomų naminių parduotuvių ar internetinių portalų, kad gautumėte geriausią kokybę.

Rašyti komentarą