Pasimokykite daugiau apie juostos langus

parašė , 2014-07-21 18:44

Juostos langai yra elegantiški langai, kad mes visi pamatėme pastatuose senos architektūros ypač Viktorijos epochos ir Eduardo septintojo laikų pastatus. Buvo manyta, kad jie atsirado Anglijoje 17-ojo šimtmečio pabaigoje. Manoma, kad Robert Hooke yra asmuo, kuris suprojektavo pirmą juostos langą. Ir jie tapo nepaprastai populiarūs tarp daugumos pastatų tų dienų, sporto juos. Stikliniai stiklai buvo įpakuoti į medienos rėmus, kurie galėjo slysti aukštyn ir žemyn vertikaliai. Nuo Anglijos, jų populiarumo paplitimo į kitas pasaulio dalis. Net šiandien, tai nepaprastai populiaru tarp būsto savininkų jų Senojo pasaulio žavumo žvilgsniui taip pat kaip funkciniam patogumui.
Jie turi paprastą dar klasikinis projektas dviejų horizontalių eilių, turinčių savyje 3 stiklinius stiklus kiekvienoje eilėje. Dabar šitos dvi eilės yra sutvarkytos, kad juostos ar kilnojamos specialistų grupės galėtų būti perkeltos ar žemyn. Yra tam tikrų projektų kaip Jorkšyro šviesa, kur juostos juda horizontaliai, bet vertikaliems vieno dolerio banknotams daugiau teikia pirmenybę. Dažniausiai pamatytas projektas yra, kur abu viršutinės ir žemesnės juostos pajuda aukštyn ir žemyn vertikaliai aiškiai skirtinguose grioveliuose lango rėmo viduje. Yra metalinis nurengimas, dažnai įdiegtas, kad palaikytų juostas ir sulaikytų juos pastovius ir stiprius. langai tipiškai turi virvę ir skriemulio asamblėją ar pavasario balanso sistemą, kad palaikytų vertikalią juostos padėtį kai atidarytas. Ši asamblėja yra normaliai slepiama nuo vaizdo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Juostos lango asamblėja: Sash langai yra vieni ir dvigubi pakabintas paprastai. Abiejuose įrenginių tipuose, yra dvi juostos. Dviguboje pakabintoje konfigūracijoje, abu juostos gali būti atidarytos. Tai puiku ventiliacijai. Vienoje pakabintoje konfigūracijoje, tiktai žemesnė juosta gali būti perkelta aukštyn ir žemyn, tuo tarpu, viršutinė juosta yra taisyta. Nelabai dažnai pamatytas yra daugialypės pakabintos konfigūracijos kaip trigubos ar keturgubos pakabintos konfigūracijos, kurios gali būti panaudotos, kur langai yra labai aukšti ir apima didelius ilgius.

Jūs tipiškai rasite dvigubus pakabintus langus, ypač teiktus pirmenybę kambariams ant aukštesnių grindų. Tai yra todėl, kad dėl jų struktūros jie gali aprūpinti efektyvią ventiliacijos sistemą jūsų kambarį. Pagrindo juosta gali leisti grynam orui įtekėti iš išorės. Ir šiltas oras, kuris yra pastumtas į viršų yra pastumtas iš aukščiausios juostos, pradedančios ventiliacijos ciklą, kuris natūraliai atvėsina interjerą. Bet rūpinimasis turi būti paimtas, kad sulaikytų vyrius puikioje formoje, kad juostos nepasidarytų užkimštos ar pritvirtintos ir veiktų tobulai. Taip pat panaudokite dvigubus įstiklintus juostos langus stipresniems ir tvirtesniems stikliniams stiklams, kurie yra energiją taupantys ir laisvas triukšmas.

Visapusiškas, prašmatnus projektas, juostos langai yra didelis projektas, kad pasirinktų visus būsto savininkus.

Rašyti komentarą