Pasirinkimas teisingo neskaidrumo jūsų vertikalioms žaliuzėms

parašė , 2011-12-16 07:37

Pasirenkant naujas vertikalias žaliuzes jūsų namams, tai svarbu ne, tiktai užsako teisingą dydį ir įžanginę kryptį, spauda bet teisingą neskaidrumą venoms. Vertikalios žaliuzės gali atsidaryti kairėn, teisė ar nuo centro. Kontrolės gali būti esančios dešinėje, kairieji ar net būti tolimos. Kai tik būsto savininkas išsirinko šituos faktorius, atėjo laikas pasirinkti venas, kurios sudarys žaliuzes. Bus platus pasirinkimas venos medžiagų skirtingose medžiagose ir neskaidrume.

Kad gautų geriausią naudą iš vertikalių žaliuzių komplekto, kiekvienas turi pasirinkti venos medžiagą išmintingai. Kai kurios medžiagos kaip mediena ir metalas bus užtemdymas natūraliai, tuo metu, kai kitoms medžiagoms reikės ypatingo palaikymo, kad priverstų juos neleisti visos šviesos kai uždarytas
Šis palaikymas gali būti vinilu, metalu ar ypatinga užtemdymo medžiaga. Kambariai kaip žiniasklaidos centrai ar miegamieji, kurie paskolos duoda naudos iš visiško užtemdymo kino filmo apžiūrėjimui ar miegančiam reikalingumui užtemdyti venoms ant vertikalaus lango gydymo. Pasirinkimai yra gausūs todėl, kad bet koks audinys gali būti suvartotas su užtemdyti venos palaikymu. Kai visa suma netenka sąmonės yra būtinas lango gydyme, svarbu nupirkti teisingą dydį. Išorinis įdiegimas pašalintų lengvą įėjimą aplink lango kraštus. Išorinis įdiegimas taip pat leistų daugiau sujungiamo kambario, kad, kai žaliuzės yra atidarytos visas langas galėtų būti statytas, kad įleistų šviesą.

Kai kuriems kambariams nereikia visos sumos netekti sąmonės, bet privatumui reikia dimout venos. Šitos venos išleidžia šviesos mažą kiekį prasiskverbti venos medžiagą, bet yra gana sunkios, kad apdraustų visą privatumą dėl tų kambaryje. Audiniai ir vinilas yra suvartoti venose su dimout gebėjimu. Būsto savininkas gali uždaryti žaliuzes ir dar turėti kažkokią šviesą nuo išorės, įeina į kambarį. Ši vidutinė neskaidrumo vena yra dažniausiai pasirinkta dėl vertikalaus lango gydymo. Pasirinkimai spalvoje ir audinyje yra gausiausi dimout žaliuzėse. Kiekvienas nepasirinktų kieto metalo ar medienos venų šiame pavyzdyje. Yra kai kurie metaliniai vertikalūs venos pasirinkimai, kur metalas yra perforuotas su duobėmis, karjera kad įleistų šviesą, palaikydamas privatumą. Šitos vidutinės neskaidrumo žaliuzės dirbs daugumoje kambarių namuose ir įstaigose ir kitoje viešoje erdvėje. Izoliacijos vertė yra labai gera su dimout venos pasirinkimais.

Trečias pasirinkimas neskaidrumo pasirinkimuose yra vena, kuri skleis šviesą, neblokuos ją. Jei jūs norite lengvo lengvo žvilgsnio į kambarį, tai būtų geras pasirinkimas. Tai duoda sunkios plonos draperijos padarinį, minkštinant naktiniai klubai Vilniuje šviesą, bet leidžiant kambarį turėti naudos iš visos išorinės šviesos. Šitas vertikalus lango gydymas yra daugiau pasiūtas negu rinktas ant rykštės ar klostavo sheers. Daug pasirinkimų venose, kurios tiktai skleidžia šviesą, neblokuoja ją, leidžia asmeniui kambaryje peržiūrėti juos į išorinį vaizdą. Šitas vertikalus lango gydymas turi labai gerą izoliacijos vertę tam, kad neišleistų karštį žiemą ir kaista lauke vasarą. Šis venos pasirinkimas turi mažiausiai trijų privatumo.

Rašyti komentarą