Plantacijos langinės gali padidinti jūsų namų vertę ir energijos vartojimo efektyvumą.

parašė , 2012-10-11 16:22

Būdo ieškojimas patobulinti jūsų namų pasirodymą ir jo vertę? Svarstykite prisidedančias plantacijos langines. Forma lango gydymo, kuris priskiria Karibų jūros ir Amerikos pietų, šitų langinių tipų 18-ajam ir 19-ojo šimtmečio plantacijos domenu gaudymas namams patiria atgimimą, pasirodydama daugelyje šiuolaikinių namų.

Plantacijos langinės yra kiekvienas bitas, taip visapusiškas kaip tradicinės žaliuzės ar atspalviai, pridėdamos elegantišką jausmą prie erdvės. Jie yra lygiai namie vynuogių derliumi įkvėptuose ir šiuolaikiniuose nustatymuose, ir atvyksta į visas formas ir dydžius. Jie gali net būti pastatyti į raundą, skliautuotą, ar kitos lango formos iš tikrųjų padarytam pagal užsakymą žvilgsniui. Bet patrauklus šitų medinių langinių pasirodymas yra tiktai jų kreipimosi pradžia
Jie yra taip pat:

Energiją taupantis

Kurią plantacijos erą jie buvo sukurti, anksčiau, negu lango stiklinė buvo banali, plantacijos sms paslaugos langinės buvo viskas, kas apsaugojo namų gyventojus nuo elementų. Žmonės atidarytų langines, kad įleistų gryną orą ar vėsų brizą, ir uždarytų juos aptemptas prieš vasaros karštį, žiemos šaltį, ar stiprią audrą. Panašiai, anksčiau, negu elektra buvo paplitusi, jie buvo efektyvūs kontrolėje, kiek saulės šviesos įėjo į vidaus erdvę.

Šiandieniame klimatu kontroliuotame amžiuje, plantacijos langinės gali turėti daugelį tų pačių padarinių. Kadangi jie yra įstatyti į lango rėmą, ir jūs galite uždaryti skersinius visiškai, jie yra efektyvūs šilumos perdavimui tarp vidaus ir išorės sutrukdyme. Jūs galite panaudoti juos lengvai kontrolei, leisdamas saulės šviesą įstoti tiktai per skersinius ar atsiverdamas langinės visiškai. Šitie sujungti požymiai gali reikšti, kad jūsų greitas kreditas apšvietimas taip pat kaip šildymas ir aušinimo sistemos neturės dirbti kaip sunkiai, būdami žemesnių sąskaitų priežastis.

Gera Ilgalaikė Investicija

Plantacijos langinių montavimas yra kitoks negu tiesiog kabančios užuolaidos ar vertikalios žaliuzės. Plantacijos langinės yra įmontuotos, o ne pakabintos nuo rykštės ar slystančio baro. Jie yra apskritai daromi iš medienos ar medienos pakaitalo, darydami juos stipri įranga kambario projekte. Kai tik jie yra, jie yra tiek daug namų struktūros dalis, kadangi jie yra dekoratyvinis elementas.

Kas daro viską, kas reiškia išreiškiant jūsų investicija? Visų pirma, plantacijos langinės yra begalinės ir visapusiškos. Jūs galite perdažyti kambarį begaliniai laikai, net drastiškai, nekeisdamas langinių. Daugiausia, jums galėtų reikėti naujo dažų darbo ar dėmės palto, kad sulaikytumėte juos žiūrintis jų geriausias.

Vidaus langinės yra taip pat populiarios tarp numatomų naminių pirkėjų. Jie gali pakelti vertę jūsų namų daugiau, negu bet koks kitas lango gydymo pasirinkimas, apimdami specialų lango gydymą tokį kaip romėnų atspalviai. Vertė didėja toliau, jei jūs įdiegiate langines, padarytas iš aukštos kokybės medžiagų. Jei jūs nuspręsite parduoti jūsų namams žemyn liniją, jūs būsite dėkingas, kad jūs pasirinkote plantacijos langines.

Jei jūs domitės lango gydymu, kuris yra patrauklus dabar ir išlaikys laiko bandymą, ir išreiškiant stiliumi ir išreiškiant ilgaamžiškumu, jūs negalite daužyti plantacijos langinių. Plius, išplaukiančios energijos sąskaitos santaupos gali padaryti pradinę įdiegimo kainos vertę tuo. Kitas kartas jūs norite nupirkti dar kitą naują užuolaidų porą, kalbėti su kažkuo jūsų vietinėje naminėje pagerinimo parduotuvėje ar lange pavėsina mažmenininką apie plantacijos langines vietoj to.

Rašyti komentarą