Ploni dvigubi įstiklinti vienetai tam, kad reguliuotų kambario temperatūrą per metus.

parašė , 2012-06-08 20:29

Struktūra investavimas plonų dvigubų įstiklintų vienetų windowpanes buvo iš pradžių įvesta 1930. Tai padarė komerciškai pasiekiama Jungtinėse Valstijose 1950, ir nuo tų laikų, kai buvo nuolatinių pagerinimų, padarytų ant technologijos.

Kas yra dvigubų įstiklintų elementų ypatybės?

Žinoma plonų dvigubo lango vienetų savybė yra tarpinės struktūros naudojimas, kad sukurtų tarpą tarp stiklinės sluoksnių.

Iš esmės, tarpinės yra keturi tipas:

reguliari metalinė tarpinė

hermetiko kombinacija surenka tarpines

nemetalinė sintetinė tipo tarpinė

ir hibridinės tarpinės
Reguliarios metalinės tarpinės yra gamintos nuo plieno, aliuminio ar galvanizavo plieną. Jie sugeba pagaminti oro erdvę 3/16 į 1" priklausomai nuo reikalavimų. Šitie vienetai gali būti gaminti su pakitimu dydžių tarpinių, ir vienetų kaina keisis atitinkamai.

Metalinės tarpinės turės tam tikrą sausiklį, užpildytą tarp sukurti tarpai. Jie padeda absorbcijoje drėgmės per žiemas. Erdvė yra užpildyta inertinio dujinio Argono, kuris yra geresnis izoliatorius kai paskolos palyginti su įprastu oru. Gamintojai taip pat daro šituos plonus dvigubo lango komponentus vartojant Kriptono dujas, užuot vartoję Argoną. Šitie ploni filmai yra labai efektyvūs karščio sumažinime, bet šitos alternatyvos drabuziu mada prisideda prie visaapimančių kainų.

Gale, hermetikas yra panaudotas, kad supakuotų rėmų sienas, sutrukdyti išsigelbėjimui dujų tarp sluoksnių. Kai kurie iš bendrų panaudotų hermetikų yra silicis, karštas metalinis butilas, ir polisulfidas.

Pranašumai naudoti plonus dvigubus įstiklintus vienetus yra:

Šitie vienetai yra naudojami įdiegimui keliais tikslais:

Jūs galbūt jau pastebėjote naudojimą šitų vienetų daugumoje statybos darbo vietų šiomis dienomis. Manoma kaip vienas iš geriausių metodų, kad tai apšviečia didelius pastatus, ypač jei jie naudoja oro kondicionierius.

Ploni dvigubi įstiklinti vienetai yra paskutinė tendencija, kadangi jie prisideda prie grožio į jūsų namus ar įstaigas.

Kitas pranašumas yra, jie blokuoja žalingus UV spindulius nuo įėjimo į kambarius, ir tokiu būdu jie aprūpina saugumą žmonėms greta vietų gražinimo.

Papildomai, jie taip pat blokuoja pritekėjimą žiemos projekto greta sutrukdymo išsigelbėjimui karščio nuo kambarių. Todėl jie veikia kaip puikūs šiluminiai izoliatoriai.

Tokiu būdu tai palaiko kambario temperatūrą ir vasaras ir žiemas.

Kadangi šitie vienetai prideda tai ir saugumas ir žvilgsniai, jie yra naudojami ganėtinai ekstensyviai šiomis dienomis. Jie yra pasiekiami ir pastoviems, ir atidarytiems durų ir langų tipams. Jie yra ilgalaikis spaudos lankas ir nereikalingas aukštų palaikymo kainų.

Pirkdamas plonus dvigubus įstiklintus vienetus, pabandykite nerasti kompromisą ant kainos. Jei jūs nueisite pigesniems vieno dolerio banknotams, tai jie neduos jums pageidaujamų rezultatų. Nuo to viena laiko investicija, jūs galėtumėte norėti nupirkti vienetus, kurie yra gaminti patikimų prekės ženklų. Jei jūs palaikote juos gerai, jūs galite gėrėtis pašalpa iš šitų vienetų net per daug dešimtmečių.

Rašyti komentarą