Remontas medienos langų ir durų

parašė , 2015-01-22 20:06

Skirtingai nuo plastikiniaiu lango rėmų, kurie reikalingas menko palaikymo, medienos lango rėmus turi sulaikyti apsaugotus, kad garantuotų, kad jie nepūna ar išsipučia. Medienos langų pakeitimas yra linkęs būti brangesnis negu remontas, ir galėjo taip pat potencialiai prarasti pastato ir jo istorijos charakterį. Todėl reguliari rėmų apžiūra, abu nuo A iki Z yra labai rekomenduoti.

Jei dažų ar medienos dėmė nebus reguliariai pritaikyta, rėmas bus statytas elementams, ir ilgainiui mediena išsipūs; sukėlimas juostų ir lango rėmų, kad laikytųsi ir barškėtų. Tarpai gali taip pat įvykti sujungimo vietoje ar kur yra laisvas, sugadintas glaistas, kuris prives prie skersvėjų. Jei paliktas, kad blogėtų, medienos rėmai tiktai pasidarys daug blogesni.
Reguliariai tikrinkite jų sąlygą, nagrinėdamas sujungimo vietą ir juostas. Lenktinis peiliukas yra patogus įrankis, kad tikrintų, jei durų ir langų ir palangės pagrindas turi kokią nors supuvusią medieną.

Prieš prašymą bet kokių dažų ar medienos dėmės, ruošimasis yra svarbiausias. Garantuokite, kad visi laisvi dažai yra nunešti, ir paviršiai yra kieti. Bet kokie laisvi dažai gali būti nunešti, lengvai naudodami karščio ginklą (nupirktas iš daugumos DIY parduotuvių), bet papildomas rūpinimasis turi būti paimtas, kadangi karštis gali lengvai įskelti stiklinę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas žingsnis turėtų pakeisti bet kokį laisvą, trūkstamą glaistą (rekomenduojama panaudoti tradicinį sėmenų naftos glaistą), tačiau, stiklinė gali lengvai būti sugadinta, darydama tai, taip vėl, papildomas rūpinimasis turi būti paimtas. Jei stiklinė pro juostos langą yra sugadinta ir reikalingumo pakeitimas, turi būti pažymima, kad, kad išvengtų juostos, turėdama būti iš naujo išlyginta, kad pakeitimo stiklinė turi turėti tą patį svorį ir storį. Jei yra tik mažas įtrūkimas per vieną iš kampų ant originalaus stiklo, tai vargiai sukels bet kokias problemas.

Medienos rėmo langai ir durys yra linkę į limpantį, ypač drėgname ore. Saugokitės planing medienos kraštų, kadangi jis galėjo netrukus ištaisyti save, kai tik oras išdžiūna.

Kitos limpančių langų priežastys galėjo būti per tapybą, sujungimo vieta, kuri yra laisva ar juostos skriemuliai, kurie užgrobė.

Kad palengvintų juostų kraštus, vaškas gali būti pritaikytas, kad padėtų jiems bėgti sklandžiau ir tepalinė būti pritaikytas, kad palengvintų skriemulius. Jei juostos virvės yra iš tikrųjų sulaužytos ar nusidėvėjo, tai abi virvės turi būti pakeistos. Tai turi būti tikrinama, kad naujos virvės yra tinkamos lango svoriui.

Rašyti komentarą