Šaltos oro problemos

parašė , 2013-01-30 10:04

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip suinteresuotas prijaukinti savininkai turi būti apie šaltą orą čia Floridoje?

Yra kažkokia įmonė ir problema, kurią aš matau, yra, kad todėl, kad mūsų iš tikrųjų šaltas orai Lietuvoje nevyksta labai dažnai, žmonės nepadeda daug minties į tai, ką žemesnė temperatūra reiškia mūsų numylėtiniams. Jo įdomus, kad žmonės nueis į tokias pastangas apimti jų augalus šaltą naktį ir paskui palikti jų šunį ar katę lauke orai Lietuvoje be pastogės ar karščio.

Gyvūnai nėra tolerantiškesni į šaltį, negu mes esame?

Manydami, kad mūsų numylėtiniai dėvi savo kailinius visada, gyvūnai yra šiek tiek tolerantiškesni šalčiui, negu mes esame. Būkite tikra svarstoma problema, yra aklimatizacija. Jei jūs leidžiate daug laiko kokioje nors aplinkoje, jūsų kūnas aklimatizuojasi ar pripranta į tą temperatūros diapazoną. Mūsų numylėtiniai yra tas pats kelias. Jų kūnai tampa labiau pritaikyti į karštą orai Lietuvoje ir mažiau taip į šaltį. Kai iš tikrųjų šalta temperatūra vyksta, jų kūnai yra ne labiau paruošti tam, negu mes esame.

Taip, gyvūnai skirtingose šalies dalyse turėtų skirtingą toleranciją?

Tikras. Šuo nuo Minesotos ar katė nuo Niujorko būtų geriau paruošti mūsų žiemą orai Jurbarke numylėtinius. Tuo metu, kai mes negauname rimtai šalto oro čia labai dažnai, kai mes darome tai gali būti didele problema mūsų numylėtiniams.

Rašyti komentarą