Skirtingi tipai langų jūsų turtui

parašė , 2018-04-18 22:14

Jūsų langas yra svarbi dalis, kad padarytų jūsų naminį gražesnį. Iš tikrųjų reikia jums suprasti techninius daiktus toks kaip energiją taupančius. Bet yra kitų svarbių daiktų svarstyti.

Teisingas lango tipas neabejotinai paveiks jūsų namų funkcionalumą. Tai nustatys, kaip jie funkcionuoja ir kaip jie gali būti atidaryti ir valdyti, kadangi jie labai darys įtaką jūsų gyvenimo būdui namie. Turėkite galvoje, kad langai nėra tik duobės, kurios įves šviesą ar galbūt neleis oro. Jie gali iš tikrųjų turėti didžiulį poveikį visaapimančiam jūsų turto kreipimuisi.
Žinoma, jūs turite pasirinkti tokį, kuris geriausiai tiks jūsų poreikiui. Bet turėkite galvoje taip pat, kaip jie žiūri taip pat kaip jausmas viduje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lango Tipai, Kad Išsirinktų Iš

Vienas ar Dvigubas Pakabintas – Tai turi 2 juostas su vienu įdiegtu virš kito. Pakabintas singlas turi vieną kilnojamą juostą greta pastovaus. Antra, abi juostos yra kilnojamos pakabintame dvigubame ir gali slysti per vieną kitą. Svarbiausias šio pasirinkimo pranašumas yra toks, kad jis nesunaudoja išorinės erdvės, darydamas juos puikus pasirinkimas rajonuose, kur lauke veikla ar kliūtis gali stoti skersai kelio. Rajonams, kur jūs negalite gauti pilnos prieigos atidaryti ir uždaryti juos yra vienintelė vieta, kur jie nėra dideli pasirinkimai.

Lango rėmai – Tai veikia kaip durys, kame jie gali siūbuoti iš vienos pusės ar kito. Tai valdoma keistuolio mechanizmų, bet yra pastūmėjimo lauke stiliai. Svarbiausia šio pasirinkimo nauda yra tai, yra keli-sulenkimas. Tai siūlo geresnes regėjimo linijas kadangi nėra jokio juostos rėmo viduryje, kuris gali trukdyti vaizdą. Taip pat, tai dirba gerai situacijose, kur apribotas pasiekiamumas ar galbūt fizinis pritaikymas neįgaliesiems yra apriboti.

Stoginė – Tai ganėtinai panašu į suveriamuosius langus, bet ji gali siūbuoti lauke horizontaliai nuo viršūnės. Tai atsidaro pagrinde ir dažnai atsidaryti matomas. Keli gali taip pat būti atidaryti į vidų. Tai leidžia šviesai įeiti į kambarį, laikant tai privatus. Tai yra didelis pasirinkimas, jei jūs gyvenate lietingoje aplinkoje, bet norite gauti gerą ventiliaciją, kadangi tai gali būti atidaroma kylantis į viršų ir matoma; vadinasi, tai neleis lietaus ir oro.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bunkeris – Tai ganėtinai panašu su stogine išskyrus tai, kad tai apverčiama – tai atsidaro viršuje. Tai taip pat atsidaro į vidų, o ne išorę. Tai yra puikus pasirinkimas mažai lango paraiškai. Taip pat, tai turi mažiau sudarymo, kad efektyviai blokuotų šviesą. Dauguma būsto savininkų nori šio pasirinkimo kadangi jis gali lengvai būti valytas nuo vidaus. Tai yra didelis pasirinkimas rūsiui.

Pakrypimas & Posūkis – Tai yra bunkerio ir suveriamojo lango kombinacija. Tai gali atsiverti ir pakrypti į vidų nuo viršūnės. Jo svarbiausias pranašumas yra jo lankstumas. Tai gali duoti jums langą, kuris gali padaryti daugiau daiktų.

Rašyti komentarą