Trys priežastys jūs turite svarstyti lango pakeitimą

parašė , 2015-12-31 14:42

Dauguma žmonių negalvoja apie stiklinius stiklus kaip apie kažką, kas susidėvi. Kilimas, dažai, ir net užpila skiediniu, bet ne stiklinė. Vienintelis laikas, kai kažkas keičia stiklinę yra toks, kai jų vaikai meta uolą per tai, ar tai įskeliama audroje. Klausimo tiesa yra, kad lango pakeitimas yra svarbus remontas, kad visi būsto savininkai turi svarstyti kiekvieną taip dažnai. Yra trys priežastys kodėl.

1. Saugumas

Daugiau kaip 2 milijonai įsilaužiamųjų vagysčių įvyksta Jungtinėse Valstijose kasmet. Iš šitų 2 milijonų, nelygiai 700 000 įstoja per langus, kuriuos ar palieka neužrakinti, ar yra lengvai parinkti. Daugeliu atvejų, namas yra vyresnis, ir lango pakeitimas nebuvo niekada įvykdytas. Vyresnės spynos ir stikliniai stiklai yra dažnai sunkesni užrakinti, turėti dažyti padidėjimą ir išsipūtimą, ir lengvesnis įsilaužti jei rakintas
Nauji modeliai dažnai turi plieninius rėmus, kurie nuneša deformavimo ir reikalingumo problemą dažyti. Jie gali taip pat būti prijungti prie naminės apsaugos sistemos, kuri signalizuoja apie pavojaus signalą, jei ryšys yra sulaužytas. Šiuolaikiniai stikliniai stiklai taip pat aprūpina daug aukštesnį lygmenį saugumo atveju pagrindinės audros. Naujas poveikis atspari statyba gali atlaikyti masinius kiekius jėgos, ir sutrūkinės, bet nesuduš, net nuo sunkiausio poveikio. Tai gali apsaugoti ir jūsų šeimą ir jūsų nuosavybę per audrą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Energijos vartojimo efektyvumas

Vidutinis amerikietis leidžia apytiksliai 600$ per metus šildymą ir jų namų aušinimą. Iš to 600$, 25 procentai ar daugiau gali atvykti iš karšto ar šalto oro, pabėgančio per prastai izoliuotus rėmus ir vienus stiklus. Šiuolaikiniai, energiją taupantys lango pakeitimai gali žymiai sumažinti energijos praradimą. Specialiai paspalvinta, dvigubas įstiklinta statyba aprūpina barjerą, kuris neleidžia ultravioletinių spindulių, ir karšto ar šalto oro. JAV. vyriausybė pasiūlo mokestį ir paskolos stimulus žmonėms, kurie įdiegia energiją taupančius prietaisus. Taip ne tiktai gali jūs taupyti pinigų nuo mėnesio prie mėnesio ant jūsų naudos sąskaitos, bet taip pat ir kai mokesčio sezonas ridenasi aplink.

3. Namo Vertė

Nesena apžvalga potencialo homebuyers surado, kad yra kelios naminės ypatybės, kurių pirkėjų dauguma ieško namuose. Greta išorinio apšvietimo ir atskiros skalbyklos, saugi ir energiją taupanti stiklinė buvo pirkėjų sąrašų viršuje. Taip, net jei jūs neplanuojate parduoti savo namus, jūs galite padidinti jų vertę, taupydamas save savarankiškai pinigai tuo pačiu metu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išvadoje, būsto savininkai turi svarstyti lango pakeitimą kaip pagrindinį išlaikymą bet kokiam namui, ir ne kaip tik tuo laiku, kai stiklas yra sulaužytas. Nauji stiklai gali sutaupyti energiją, kas reiškia žemesnes naudos sąskaitas. Tai gali aprūpinti atgrasinimo priemonę potencialiems įsilaužėliams ir apsaugoti prieš audras. Pagaliau, tai gali padidinti namų vertę.

Rašyti komentarą