Užtemdymo žaliuzės aprūpina praktinį stilių

parašė , 2011-12-19 09:47

Kiekvienas ketvirčio Atidarymas yra publikuotas drabuziu mada Aklų britų ir Langinės Asociacija, ir tai žiūri į tai, kas yra karšta tema pramonėje ir parodose geriausias jų jų "Centre" skyrius.

Žurnalo rudens leidinys padėjo užtemdymo audinius į centrą, pripažindamas, kaip daugiau klientų nusprendžia sukombinuoti stilių ir praktiškumą, kad pasiektų abiejų geriausią.

Straipsnis pažiūri į tai, kaip lango ekranai su jų unikalia, įtraukiama kasetės technologija gali būti sukombinuoti su užtemdymo audiniais, kad sukurtų galutines užtemdymo žaliuzes.

Visos sudedamosios lango pašalpos rodymas rodo ekrane tokie kaip santūrios pozicijos apgyvendinimas, kuris susimaišo atskirai su lango rėmu ir reiškia, kad ekranas yra be abejo jei ne naudojime. Apgyvendinimas gali būti spalva, suderinta, kad tiktų décor ir ypatybių pavasario įtempimo technologijai, kad laikytų ekraną tvirtai vietoje ir leistų tam sugerti poveikius be sagging
Tai reiškia, kad užtemdymo žaliuzės gali būti pritaikytos pagal jūsų vidaus projektą.

Užtemdymo audiniai gali taip pat būti pritaikyti į per didelį atidarymą tokį kaip terasos, balkonai ir lauke gyvenantys rajonai, kurie gali taip pat apimti valdžios ypatybę, įgalinančią juos būti valdyti distancinio valdymo.

Užtemdymo audinių su lango ekranais šukavimas atidaro naujo naudojimo šeimininką. Bendras įdiegimas užtemdymo žaliuzėms yra vaiko miegamajame, kad padrąsintų geriau ir labiau reguliari mieganti struktūra per pasispaudimą patogesnio. Užtemdymo ekranai yra taip pat domenu gaudymas idealūs suaugusiems kambariams kažko, kas dirba poslinkio struktūra.

Didėjanti tendencija į užtemdymo ekrano pirkimą turi padidinti naminį pasilinksminimą. Iš tikrųjų kino patirtis namuose reikalingas kukurūzų spragėsių, didelės ekrano televizijos ir temdyto kambario, bet tai nėra pasiekiama su tradicinėmis kasetės žaliuzėmis ar užuolaidomis. Visada bus ryški šviesa ar kažkokia atspindžio forma, jei tas kambarys nebus po puikiu kino filmu, stebėdamas sąlygas. Užtemdymo ekranai aprūpina šitas sąlygas ir įrodo, kad turėjimas – turi užbaigti naminį įkurtą kiną ir duoti tai, kurie autentiškas ‘paveiksle’ jaučiasi.

Užtemdymo ekranas gali taip pat aprūpinti dvejopą izoliaciją, kurioje jis gali padėti neišleisti karštį, kai oras šąla ir neleisti karščio, kai oras yra šiltas. Užtemdymo ekranai yra ideali pagalba sulaikyti jus patogų vasarą ir sulaikyti jus nutukimo gydymas kišenėje per žiemą.

Kuro sąskaitos nėra vienintelis rajonas, kur aklas užtemdymas galėjo padėti gelbėti jus pinigai, bet jie gali tęsti jūsų minkštų įrengimų ir medinių baldų gyvenimą. Saulė išskiria UV spindulius, kurie gali paveikti vientisumą minkštų įrengimų ir medienos, kuri bus priežastis balinimo ar keitimo spalvą. Aklo užtemdymo turėjimas išpjaus visus UV spindulius, kurie gadina baldus. Užtemdymo žaliuzės yra didelė opcija girti jūsų namus, pridėdamos papildomą lygmenį patogumo plius dvasios ramybė.

Rašyti komentarą