Yra sudėtinės langinės medienos langinėms geresnis pasirinkimas mano namams?

parašė , 2013-06-01 20:00

Anksčiau, lango langinės buvo griežtai padarytos iš medienos medžiagų, ir su naujų ir labiau ilgalaikių medžiagų vystymusi, sudėtinės langinės tampa populiaresnės tada kada nors. Abi langinių rūšys yra vis dar plačiai parduotos ir įdiegtos namuose visur Nacijoje taip, kas yra skirtumai ir kas yra geriausias pasirinkimas jūsų namams?

Sudėtinės langinės yra meistriškai padarytos ir su POLIVINILO CHLORIDO mediena ar stiklo pluošto susimaišymu, ir su tuo metu, kai jie turi tikros medienos pasirodymą, jie yra atsparesni nuolydžiui ir elementams, siūlydami didesnį ilgaamžiškumą ir ilgaamžiškumą. paskolos internetu Dėl ilgaamžiškumo ir trūkumo palaikymo, būtino šiam lango atspalvio tipui, dauguma būsto savininkų klysta ant pusės sudėtinio pasirinkimo jų namams, bet yra keli kiti faktoriai, kad svarstytų prieš sprendimo priėmimą

1. Lygindamas Langinės Pasirodymą – Iš pirmo žvilgsnio, kiekvienas galbūt nesugeba lengvai daryti skirtumą tarp medienos ir mišinio greiti kreditai varities. Tačiau, ant artimesnio žvilgsnio, mišinys, skirtingai nuo medienos langinių, nėra dažytas ir dėl šios priežasties, sudėtinės langinės nėra imlios lupimui nuo ekstremalios karštos ar šaltos temperatūros. Priešingai, tai gali apriboti spalvotą pasirinkimą šiek tiek. Medienos langinės tačiau gali būti dažytos bet kokioje spalvoje. Konservatyvesniam ar tradiciniam žvilgsniui ir jausmui, dauguma būsto savininkų perka sudėtines langines ar baltoje, ar stained natūralioje medienos spalvoje.

2. Įvertindamos Langinės Ilgaamžiškumą – dėl panaudotos medžiagos, medienos langinės yra fiziškai sunkesnės negu sudėtinės langinės, bet tai tiesiogiai neverčia į labiau ilgalaikę langinę. Po metų statymo nuolydžio elementams, medienos langinės pradės lėtai nulupti, blankti ir sutrūkinėti. UV spinduliai saulės ir drėgmės ar vandens, atnešto, keisdami orą ir klimatą taip pat kaip vidaus drėgmę šalia virtuvės ar vonios, gali priversti medienos langines dėvėtis. Priešingai, sudėtinės langinės yra meistriškai padarytos, naudodamos gamintas sudedamąsias kaip gauti paskola dalis, kurios daro juos atsparesnius UV spinduliams ir drėgmei, tuo būdu įgalindamos lėtesnį nuolydžio procesą.

3. Kainos Mišinio ir Medienos Langinių – visada patariama surasti profesionalą tokį kaip langas mada, pro-, kas gali pasiūlyti jų patirtį, ir pasirinkimas kiekvienai tradicijai namo tinka. Naujos ir nedažytos medienos langinės daug kartų kainuoja truputį mažiau, negu sudėtinės versijos, bet atsimena dėl sudėtinių langinių, jie yra linkę nenulupti, deformuoti, įskelti, ar reikalingas pakeitimo pagal tą pačią normą kaip medienos langinės, darydami juos geresnė ilgalaikė vertė. Vėl, kai jūs svarstote ilgaamžiškumą ir iš viso vertinate, sudėtinės langinės yra linkusios pasiūlyti geresnę investiciją namuose jūsų langui būdas poreikis.

Rašyti komentarą