Darbuotojų motyvacijos galimybės. Kaip pagerinti darbo našumą?

parašė , 2021-07-18 23:02

Visi puikiai žino, kad geras darbuotojas yra aukso vertės. Ypač tas, kuris noriai dirba ir tuo pačiu tas, kuris tikrai nuoširdžiai stengiasi kuo daugiau vertės nešti įmonei. Žinoma, darbuotojų ugdymas, kuris dažniausiai siejamas ir su motyvacija, reikalauja iš vadovų kūrybiškumo, kadangi tikrai ne tik pinigais galima paskatinti žmogų dirbti daugiau, našiau ir tuo pačiu kokybiškiau.

UgdymasApie idėjas ir tuo pačiu galimybes – šis trumpas straipsnis.

Kaip motyvuoti darbuotojus, kad jie norėtų dirbti geriau?

1. Būtinai paminėsime pinigus. Nors tai nėra visiems reikalinga sąlyga, tačiau daugeliui tikrai. Paprasčiausiai per konkrečiai gaunamus pinigus žmogaus jaučiasi uždirbęs daugiau arba mažiau, tuo pačiu jis jaučiasi labiau arba mažiau reikalingas įmonei. Kelti algą reikia kiekvienais metais, kadangi taip parodote, kad darbuotojas yra geras

2. Lygiai taip pat motyvuoti galima ir tomis dovanomis, kurios nėra išreikštos materialiniu pavidalu. Daugeliui patinka gauti keliones bei pramogas. Svarbiausia taip motyvuoti ne tik švenčių metu, tačiau be jokios progos.

3. Taip pat reikia nepamiršti kalbėtis su kiekvienu darbuotoju. Labai dažnai jie tiesiogiai arba netiesiogiai pasako – ji jie nori ir tuo pačiu kas gali paskatinti juos dirbti našiau.

4. Žinoma, kai kuriems labai patinka mokytis, siekti daugiau. Kadangi dažniausiai profesiniai kursai kainuoja, natūralu, kad tokiu atveju geras darbdavys juos apmoka. Tokiu atveju darbuotojas dažniausiai jaučiasi gerai, kadangi jis gauna žinias, kurios šiuo metu naudojamos įmonei, o vėliau „liks jam“.

5. Taip pat būtina ir ergonomiška aplinka, kuri garantuoja, kad žmogus jausis gerai ir net po darbo jam nesinorės eiti namo. Esame tikri, kad tokios kūrimas bus paprastesnis su specialistais, kurie puikiai išmano biuro vietos specifiką.

Svarbiausia yra kiekvienam skirti kuo daugiau dėmesio bei laiko, būtinai atsakyti jiems į visus kylančius klausimus ir tuo pačiu paskatinti tobulėti. Daugelis darbuotojų net nežino, kad jie yra reikalingi ir tuo pačiu, kad jų ribos yra kur kas didesnės nei jie patys tikisi.

Rašyti komentarą