Relationships

5 daiktai, kad svarstytų, keisdamas langus

parašė , 2017-12-24 16:26

Kodėl Jūs Keičiate langai? Jei vienintelė priežastis, jūs keičiate savo langus nuleidžia jūsų naudos sąskaitą, padaryti matematiką. langai yra brangus pirkimas, tokiu būdu jūs negausite greito įdėtų lėšų grįžimo. Tačiau, jei jūsų langai yra laisvi, įleisdami dulkes, žiedadulkes ir orą ir menkina nuo pasirodymo jūsų namų – prisideda visos tos problemos, ir nauji langai gali atrodyti kaip švytintis reikalas!

Žinokite Savo Klimatą! Kai jūs pasirinksite savo naujus langus, jūs turbūt išsirinksite tarp trigubo stiklo (taip pat žinomas kaip trigubas įstiklintas) ar dvigubinti stiklą. Jūsų klimatas turi padaryti tą pasirinkimą jums. Jei jūs gyvenate nepaprastai šaltame klimate, jūs galite norėti trigubo stiklo, bet, daugumoje vietų, dvigubas stiklas padarys darbą žemesne kaina
Skaityti visą straipsnį '5 daiktai, kad svarstytų, keisdamas langus'»

Naminiai langai: jūsų sprendimo sprendimas?

parašė , 2015-05-23 07:03

Naujųjų Metų sprendimai yra sunkūs, kad laikytųsi laikų geriausio, bet jūs kada nors manėte, kad jūsų naminė aplinka galėtų stoti skersai kelio jūsų pasisekimo?

Keli daiktai turi daugiau valdžios daryti įtaką jūsų nuotaikai ir perspektyvai negu vieta, kurią jūs kviečiate namo, ir niekas neformuoja jūsų apylinkių efektyviau negu jūsų naminių langų pasirinkimas.

Taip, jei jūs priėmėte kai kuriuos sprendimus šiais metais, pažiūrėkime į tai, kaip jūs galėtumėte nueiti apie jų atlikimą geriau, darydamas kelis mažus pakeitimus aplink namą.

Suraskite savo patogiausią kėdę, išpilkite save didelis puodelis arbatos ir sudarykite peržiūrėtą planą Naujuosius Metus, kur jūs išsprendžiate į…
Skaityti visą straipsnį 'Naminiai langai: jūsų sprendimo sprendimas?'»

Vinilas, mediena, aliuminis ar stiklo pluošto langai: kas yra skirtumai?

parašė , 2014-04-26 18:05

Vinilas, mediena, aliuminis ir stiklo pluoštas yra keturios svarbiausios medžiagos, panaudotos šiuolaikinių langų gamintojų. Kas yra pranašumai ir nenauda kiekvienos medžiagos, ir kaip jie visi skiriasi?

Dažniausiai panaudota medžiaga yra vinilas, priežasčių įvairovei. Tai pigu, ilgalaikis, ir reikalingas labai nedaug palaikymo, siūlant puikų šiluminį atlikimą. Energiją taupantis, vinilo langai paprastai turi savyje izoliavimo dujas kaip kriptonas ar argoną. Kaip medžiaga, vinilas vienišas yra puikus izoliatorius. Vinilo langai yra taip pat lengvai įdiegti, ir jie turbūt atrodys taip geri kaip dieną, jie yra įdiegti daugelį metų.
Skaityti visą straipsnį 'Vinilas, mediena, aliuminis ar stiklo pluošto langai: kas yra skirtumai?'»

Kokybės idealaus lango, paspalvinančio paslaugų teikėją

parašė , 2013-09-27 07:00

Daug namų šeimininkių šiomis dienomis nemėgsta paliesti savo ypatybes tik prie bet ko. Jie nori turėti darbuotojus ar asmenį, su kuriuo jie gali patikėti savo nuosavybę. Tuo metu, kai yra daug lango nuspalvinimo kompanijų ten, labai svarbu išrinkti tuos, su kuo jūs norėtumėte dirbti. Yra laikų, kai jūs esate nuviltas dėl nepatenkinamo jūsų paslaugų teikėjo atlikimo. Yra kelis kartus, kai jums reikia profesinės pagalbos, bet jų elgesys nėra pagal nominalą su jūsų standartais. Jei taip, pasirinkimo procesui reikia kažkokio peržiūrėjimo. Jūs turite sugebėti nustatyti normas anksčiau samdymo lango, paspalvinančio paslaugų teikėjus jūsų namams, automobiliams ar pastatui.
Skaityti visą straipsnį 'Kokybės idealaus lango, paspalvinančio paslaugų teikėją'»

Lango nuspalvinimo istorija

parašė , 2013-05-17 12:18

Daugiau kaip pusę šimtmečio dabar, žmonės paspalvino savo automobilių ir namų langus, bet jie žino, kaip lango nuspalvinimas prasidėjo? Lango nuspalvinimo istorija gali būti priskirta į 1960-uosius ir 70-uosius, kai pirmi apsauginiai filmai buvo iš pradžių panaudojami nuosaikių savaeigių stiklinių langų gamyboje. Šitie pirmi filmai buvo suprojektuoti, kad būtų tiek vaiskūs kiek galima, bet reikalavimas dažytus filmus netrukus užaugo.

Artėjant 1970-ųjų pabaigai, limuzinai po visą šalį pradėjo greiti kreditai internetu panaudoti tamsius atspalvius, kad apsaugotų privatumą jodinėjančių nugaroje. Tamsūs atspalviai buvo gerai daugiau kaip 80 % kai kuriais atvejais. Begaliniai žmonės mėgo mintį apie privatumą, kuriuo paspalvinti langai aprūpino juos. Tačiau, šitie tamsesni atspalviai padarė tai sunkiau, kad išsėdėtų iki galo, ir todėl daug nelaimingų atsitikimų įvyko
Skaityti visą straipsnį 'Lango nuspalvinimo istorija'»