Plastikiniai langai akcija

Naujovinimas naminiai langai ir gerina visą atmosferą

parašė , 2017-06-13 23:32

Naujų langų name montavimas gali atrodyti kaip kankynė, bet tai taupo pinigus ir energiją ilgame prabėgime. Be to, jie tarnauja kaip sumažinta projekto dalis, kuri padeda įrėminti estetinį kiekviename namo kambaryje. Naminių langų naujovinimas yra protingas pasirinkimas piniginei ir naminei atmosferai panašiai.

Šviesėkite Viršuje

Natūrali šviesa yra labiausiai įvertintas nepakankamas faktorius, svarstydama naminius langus. Stikliniai skersiniai ant stogo ar dėtų, kad sugautų pakilimą (ar nukritimas) saulė gali aprūpinti šviesą dideles dienos dalis. Jie gali taip pat organiškai šildyti namą. Abi šitų ypatybių taupo pinigus ir energiją, mažindamos karščio elektros naudos kainas. Tuo pačiu metu, saulės šviesa, tekanti, gali sugadinti tam tikrus baldų audinius ar meno kūrinius per laiko ilgą periodą
Skaityti visą straipsnį 'Naujovinimas naminiai langai ir gerina visą atmosferą'»

Kaip ilgai lango nuspalvinimas trunka?

parašė , 2016-03-06 14:49

Kaip ilgai lango atspalvis truks yra svarbus, kad apgalvotų, kai jūs svarstote lango nuspalvinimą savo automobiliui, namo ar verslui. Kiekvienoje situacijoje yra skirtingų problemų ir laiko, kad nuspalvinimas trunka, priklauso nuo tipo filmo, kuris yra panaudotas ir rajono klimatas.

Automobilis, Paspalvinantis

Yra daug skirtingų atspalvio prekės ženklų, kurie yra pasiekiami automobiliams. Dauguma filmo blokuoja apytiksliai 98 procentus saulės infraraudonų spindulių ir apytiksliai 99 procentus UV spindulių. Automobilio atspalvio produktai padeda sulaikyti interjerą automobilių šaldytuvo ir gali padidinti jūsų automobilio saugumą, darydami mažiau matomą interjerą.
Skaityti visą straipsnį 'Kaip ilgai lango nuspalvinimas trunka?'»

Kas geriau, skersvėjis, tikrinantis juostos langus ar dvigubo lango juostos langus?

parašė , 2015-10-07 09:55

Per daug dešimtmečių, Pakeitimo Durų Ir langai yra visada 1-asis pasirinkimas trokštantiems gauti geresnę kainą izoliacijos kainų ir įdiegti aukščiausius standartinius langus. Bet Pakeitimo Durys Ir langai yra vienintelis vaistas?

Ne tik yra Naujas Dvigubas langas neabejotinai ne vienintelis pasirinkimas, tai taip pat tolima nuo efektyviausias pasirinkimas buvimo. Kartais Pakeitimo langai ir Skersvėjo Tikrinimas turi jų pranašumus dar, tai yra skersvėjis, tikrinantis jūsų juostos namo langus, kuris išeina ant viršūnės daugelyje rajonų:

Nebrangus Dabar mes visi manome, kad, statydamas Naują Dvigubą langą jūs iš tikrųjų didėjate ganėtinai truputį į jūsų langų, bet skersvėjo tikrinimo mažmeninė kainą, jei padarytas tiesiai aukštos kokybės paslaugų teikėjo išleis jus, kad padėtų sutaupyti papildomą pinigų teisę tuojau pat ir taip pat ilgalaikiame, taip pat kaip gera skersvėjo tikrinimo paslauga gali trukti labai ilgą laiką
Skaityti visą straipsnį 'Kas geriau, skersvėjis, tikrinantis juostos langus ar dvigubo lango juostos langus?'»

Sumažinkite ryškią šviesą ir apsaugokite savo baldus su langu sunscreens

parašė , 2015-08-21 20:21

Langas sunscreens sukurtas naudojimas ilgalaikio mišinio poliesterio pluošto, apimto POLIVINILO CHLORIDU, yra puikus lango gydymas, perduoda. Jie yra profesionaliai įdiegti ir garantuoti pilnus penkerius metus. Spalvota koordinatė jie didelis langas saulės ekranai su spalva ar jūsų namų akcento spalva. Pasiekiamos spalvos apima pilkas, juodas, rudas, palieka smėlį, ir smėlio spalvos.

Langas saulės ekranai aprūpina galutinį apsaugoje jūsų baldams, saugodamas jūsų privatumą ir leisdamas naudojimą natūrali šviesa. Sunscreens leidžia jums išsėdėti iki galo, bet trukdyti vaizdą žmonių, užsukančių. Ryški šviesa yra sumažinta lig beveik nieką; joks daugiau vairavimo aklai į jūsų kelią dėl saulės ryškios šviesos ant langų.
Skaityti visą straipsnį 'Sumažinkite ryškią šviesą ir apsaugokite savo baldus su langu sunscreens'»

Sugriauta stiklinė thermopane languose

parašė , 2015-01-06 08:45

Thermopane ar Dvejopi įstiklinti langai susideda iš dviejų specialistų grupių stiklinės, atskirtos tarpinės baro ir patvirtintas kartu. Kai kurie langai buvo gaminti su Argono dujomis, įšvirkštomis į ertmę tarp stiklinių specialistų grupių, kad padidintų energijos vartojimo efektyvumą. Argonas buvo suvartotas dėl jo aukštesnių izoliavimo kokybių per supantį orą. Tam tikrose situacijose Argono dujos išsklaidys iš lango ertmės, priverčiančios lango ertmę turėti dalinį neigiamą spaudimą ar vakuumą.

Kitos Sugriautos Stiklinės Priežastys

Yra kitų galimų sugriauto stiklinio lango priežasčių. Per didelių thermopane vienetų gamybą, viena stiklinės specialistų grupė yra padėta per viršūnę kita specialistų grupė, atskirta tarpinės baro, ir paskui yra patvirtinta kartu
Skaityti visą straipsnį 'Sugriauta stiklinė thermopane languose'»

Nauji namai Naujuosius Metus: naujo naminio papuošimo vadovas

parašė , 2014-10-09 23:30

Naujas namas Naujuosius Metus yra jaudinanti perspektyva. Kaip dauguma būsto savininkų, jūs turbūt negalite laukti, kad įasmenintumėte jūsų naujas apylinkes, kad priverstumėte juos jaustis daugiau kaip namai – jūsų namai būti tikslus.

Tačiau, jei jūs panėšėjate į daugelį naujų būsto savininkų, didelis rekonstrukcijos projektas yra turbūt ne jūsų biudžeto viduje tiesiai po tokio pagrindinio pirkimo sukūrimo. Geros žinios yra, kad nėra jokio reikalingumo padaryti viską tuojau pat, jūs galite vis dar paversti savo namą į namus, kurie pritaiko jūsų unikalų poreikį ir asmenybę, neužsitraukdami keistos sąskaitos.
Skaityti visą straipsnį 'Nauji namai Naujuosius Metus: naujo naminio papuošimo vadovas'»