Technology

Ar saulės jėgainės generuoją elektrą, kai nėra saulės?

parašė , 2021-01-18 21:27

Jei kada nors pagalvojote, ar saulės jegainės sugeneruoja energijos ir naktį, tikrai nesate toks vienintelis – šis klausimas kyla daugeliui žmonių. Jei ruošiatės pereiti prie šio draugiško aplinkai būdo išgauti elektros energiją savo namams, jums tikrai reikėtų suprasti kaip visa tai veikia ir tiksliai žinoti, ko galima tikėtis.

Saulės jegainėsVisiems puikiai žinoma, jog tam, jog saulės jegainės generuotų elektros energiją, joms būtini saulės spinduliai. Todėl paprastas ir trumpas atsakymas į klausimą, ar saulės jegainės generuoja elektros energiją naktį, būtų ne. Kai kurie žmonės gali susimaišyti dėl to, jog nesupranta kaip veikia saulės elektrinės ir tai, jog jos kaupia elektros energiją, todėl ja aprūpinti jūsų namus gali tiek dieną, tiek ir naktį, kai danguje saulės nematyti. Kiekvienos saulės elektrinės tikslas yra sutraukti saulės spindulius, juos konvertuoti į pastovios srovės elektros energiją, o tuomet pasiųsti laidais į inverterį, kuriame pastovi elektros energija pakeičiama į kintančią, kuri ir yra naudojama jūsų namuose. Jei išgaunama daugiau elektros energijos, nei jūs sunaudojate, ji neišgaruoja – specialios technologijos pagalba ji yra kaupiama. Jei saulės pagalba elektros energija generuojama tik dieną, klausimas, kaip visa tai veikia naktį? Visas principas panašus į automobilio akumuliatorių – jis yra įkraunamas besisukančio variklio, o variklį užgesinus ir negaunant krovimo, iš akumuliatoriaus galima gauti elektros energiją. Lygiai toks pat principas ir su saulės elektrinėmis – jos įkrauna baterijas, o atėjus nakčiai elektros energija jūsų namams yra tiekiama būtent iš tų baterijų. Priklausomai nuo baterijos dydžio, jūsų rezervas nėra begalinis, todėl kai kuriais atvejais gali nutikti ir taip, jog naktį liksite be energijos. Žinoma, tai labiau išimtis iš taisyklės, kadangi saulės jegainės konstruojamos taip, jog sugebėtų aprūpinti elektros energija tiek, kiek jums to reikės.

Skaityti visą straipsnį 'Ar saulės jėgainės generuoją elektrą, kai nėra saulės?'»

Keli svarbūs patarimai apie lango pakeitimą

parašė , 2017-11-05 10:48

Jei jūs svarstote pakeitimo langus savo namuose savarankiškai, jūs geriau esate paruoštas darbo užduočiai. Matyt darydamas tai savarankiškai lango pakeitimas atrodo kaip lengva užduotis, bet yra daug daiktų, kuriuos jūs turėsite žinoti ir padaryti! Pirma, ir svarbiausiai, jūs turėsite teisingai išmatuoti savo egzistuojančius langus ir atidarymą, pasirinkti geriausią materialų tipą jūsų namams ir klimatui, pasirinkti geriausią vietą nupirkti, ir paskui jūs galite suplanuoti įdiegimą. Įdiegimas yra nuobodus darbas ir reikalingas, kad daug įrankių padarytų tai savarankiškai.
Skaityti visą straipsnį 'Keli svarbūs patarimai apie lango pakeitimą'»

Nuleidžiamų aklinų užuolaidų vystymasis

parašė , 2017-10-20 13:10

Nėra jokio lango gydymo labiau, visuotinio ar paprasto panaudoti negu nuleidžiamos aklinos užuolaidos. Šitos lango žaliuzės, taip pat žinomos kaip volo atspalviai, yra klasikinis pagrindinis dalykas naminiame décor, taip pat kaip komerciniame ar verslo naudojime. Volai yra dažniausiai panaudoti, kad sumažintų kiekį saulės šviesos ar UV spindulių, kurie įeina į kambarį; tačiau jų išpuoselėtas kreipimasis ir klasikinis projektas taip pat daro šitas žaliuzes dekoratoriaus svajone. Volo lango žaliuzės atvyksta į įvairovę projektų, stilių ir medžiagų ir gali būti pritaikytos bet kokioje spalvoje ir su skirtingu palankos pasirinkimu, apimdamos dantytą ar kilpelės apvadas. Volo lango žaliuzės yra lengvos panaudoti, ir yra tiesiog valdytos, sklandžiai traukdamos svirtį, virvę ar aklą savęs savarankiškai, kad pakeltų ir nuleistų aklo aukštį
Skaityti visą straipsnį 'Nuleidžiamų aklinų užuolaidų vystymasis'»

Patarimai, kad padarytų jūsų langų žvilgsnio apakinimą

parašė , 2017-10-04 07:02

Nesvarbu, jei jūs norite padaryti tai ar ne, valydamas namą yra užduotis, kurią beveik kiekvienas turi iškęsti. Ir viena iš tokios užduoties yra lango valymas. langai yra sudėtingesnis tvarkytis todėl, kad jūs turite valyti juos nuo vidaus ir išorės be to, ir daugeliui mūsų tai gali įrodyti ganėtinai stimuliuojančią užduotį. Geriausias būdas garantuoti, kad jūsų langų buvimas, švarus nuo interjero ir eksterjero, yra, samdydamas profesinius lango valytojus.

Tačiau, jei jūs norite padaryti, besitvarkantis darbas savarankiškai tada yra kai kurie patarimai, kurie padarys jūsų darbą daug lengvesnį.
Skaityti visą straipsnį 'Patarimai, kad padarytų jūsų langų žvilgsnio apakinimą'»

Jūsų senų langų su naujais pakeitimo langais pakeitimas

parašė , 2013-11-25 13:15

Su visu varginančiu darbu, rašomojo stalo darbu ir besitikintis iš kelio, atėjo laikas nunešti jūsų senus langus, kad jūsų nauji pakeitimo langai galėtų būti pasodinti duobėje, kurią palieka. Yra įrankių, kurių jums reikės:

Nago plaktukas

Atidaryti svertu baras

Aštrus dėžės pjoviklio peilis

Medienos ar metalo dalis, kad veiktų kaip atramos taškas

Elektrinis atsuktuvas/treniruotė su sukeičiamomis galvomis/vairuotojais

Didelis barelis ar krepšys, į kurį jūs galite mesti eikvojimą

Pakeitimo izoliacija, kad užpildytų aplink langą Hello. Užkamšymas ir užkamšymo ginklas
Skaityti visą straipsnį 'Jūsų senų langų su naujais pakeitimo langais pakeitimas'»

Kaip pasirinkti elegantiškus lauke baldus

parašė , 2013-01-31 09:01

Lauke baldai yra reikalingumas, jei jūs norite gėrėtis grožiu, taika ir ramybe jūsų atviro oro per šiltas vasaros dienas ir vėsius žiemos vakarus. Praeityje, žmonės buvo laimingi lauko baldai ir nelyginį žemą staliuką vidaus kieme. Šiomis dienomis, tačiau, atviras oras tapo ištęsimu viduje. Todėl, žmonės dažnai pasirenka savo lauke baldus su didžiausiu rūpinimusi. Patarimai, kad pasirinktų elegantiškus lauke baldus:

* yra plačios medžiagų įvairovės, kad išsirinktų iš įtraukimo metimo aliuminio, karklo, tikmedžio ir rattan. Medžiaga kurią jūs pasirenkate turi būti atitinkant klimatą, drėgmę ir jūsų erdvės peizažą. Jūs turite taip pat svarstyti, kiek jūs naudosite baldus anksčiau, negu jūs nupirksite. Yra tai atsitiktiniam linksminimuisi, ar jūs naudosite lauko baldai visur aplink metus?

* Anksčiau, negu jūs iš tikrųjų išeisite ir nupirksite lauke baldus, padarykite grublėtą protinį baigtos erdvės paveikslą. Jūs turite panaudoti sustatymą, kad įvertintumėte, ar lauko baldai jūs pirkinys įtilps į lauke erdvę. Baldai turi būti tinkami jūsų naudojimui, bet tai neturi perpildyti erdvės.

*, Jei jūs gyvenate saulėtoje vietoje, jūs galėtumėte svarstyti pirkimo lauke skėčius. Jie ne tiktai duoda jums pakankamai atspalvio, bet jie atrodo elegantiški ir yra daug malonumo.

* šiomis dienomis, daug poilsio vietų ir viešbučių turi lauke poilsio terasos baldai ir fajetonus. Jie nėra tiktai elegantiški ir elegantiški, bet jie taip pat leidžia jums iš tikrųjų ištiesti save po saule. Gaukite vieną iš jų, jei jūsų lauke erdvė yra gana didelė.

*, Jei jūsų lauke erdvė laikys pietus ar mažas partijas, jūs turite nupirkti lauke pietų komplektus. Jie apskritai turi savyje pietų stalą greta 6-8 kėdžių. Rattan yra didelė medžiaga atviram orui. Lauke sectionals yra nedaug brangūs, bet jie atrodo žavingi.