Personal Product & Services

Kaip atnaujinti jūsų lango uždengimą ant biudžeto

parašė , 2018-06-04 20:16

Kaip dauguma žmonių, jūs turbūt ieškote geriausių būdų taupyti pinigus – bet jūs taip pat norite, kad jūsų namas būtų gražus. Kaip jūs galite įvykdyti abu tuo pačiu metu? Vienas iš greičiausių ir lengviausių būdų atnaujinti jūsų namų žvilgsnį yra per lango uždengimą. Tuo metu, kai jūsų langai aprūpina gražų vaizdą atviro oro ir įveda natūralų apšvietimą, jie gali taip pat padaryti ryškią šviesą per jūsų mėgstamą kino filmą ar parodą jūsų kaimyno kvailiojimais kitoje gatvės pusėje. Padidinkite privatumą ir grožį jūsų namų su langu, apimančiu, kuris pritaiko jūsų biudžetą.
Skaityti visą straipsnį 'Kaip atnaujinti jūsų lango uždengimą ant biudžeto'»

Naminio lango nuspalvinimo kainos pašalpa

parašė , 2016-06-13 20:45

Lango atspalvio filmas dabar tampa pripažintas kaip viena iš kainos efektyvūs būdai izoliuoti jūsų automobilį, namo ar įstaigą, ir gali iš esmės sumažinti jūsų energijos sąskaitą ir sumažinti jūsų anglinį pėdsaką. Daug naujų pastatų visame pasaulyje reikalingas lango, paspalvinančio kaip standartas, kad sutiktų energijos reitingo pažymėjimą. Su tyrinėjimu ir technologijos pažanga šiame lauke, lengvesnis ir mažiau įkyrus lango nuspalvinimas yra dabar daromas su beveik visomis tradicinio lango atspalvio karščio atmetimo ypatybėmis.

Tuo metu, kai daugelis naujesnių ir žalesnių technologijų reikalingas, kad tikras ilgas laikas užmokėtų už jų pradinę investiciją, lango nuspalvinimas yra išimtis, kurioje tai moka už save savarankiškai šiek tiek greitesnis
Skaityti visą straipsnį 'Naminio lango nuspalvinimo kainos pašalpa'»

Stikliniai produktai namams

parašė , 2014-11-26 07:49

Stikliniai produktai, tokie kaip dušo ekranai, dušo durys ir splashback specialistų grupės, tampa vis labiau ir labiau populiarūs namuose. Ne tiktai jie atitinka praktinę paskirtį, bet jie taip pat atrodo gražūs, ir jie gali būti panaudoti, kad paverstų bet kokį kambarį į namą. Yra didžiulis diapazonas stiklinių produktų, pasiekiamų ant rinkos, tiek daug kad tai galėtų būti painu, kad žinotų kas tipas ir stilius išsirinkti. Šis straipsnis pažiūri į dalį pašalpos ir populiariausių stiklinių produktų stiliai aplink.

Splashbacks

Splashbacks yra stiklinės specialistų grupės, kurios yra suprojektuotos naudojimui už bet kokio tipo rajono kriauklės ar valgio gaminimo. Jie yra šiuolaikinė alternatyva dengimui čerpėmis ir laminatams. Splashbacks kuria išpuoselėtą atspindintį paviršių, kuris apsaugos jūsų sienas nuo vandens, maisto ir purvo
Skaityti visą straipsnį 'Stikliniai produktai namams'»

Pasimokykite daugiau apie juostos langus

parašė , 2014-07-21 18:44

Juostos langai yra elegantiški langai, kad mes visi pamatėme pastatuose senos architektūros ypač Viktorijos epochos ir Eduardo septintojo laikų pastatus. Buvo manyta, kad jie atsirado Anglijoje 17-ojo šimtmečio pabaigoje. Manoma, kad Robert Hooke yra asmuo, kuris suprojektavo pirmą juostos langą. Ir jie tapo nepaprastai populiarūs tarp daugumos pastatų tų dienų, sporto juos. Stikliniai stiklai buvo įpakuoti į medienos rėmus, kurie galėjo slysti aukštyn ir žemyn vertikaliai. Nuo Anglijos, jų populiarumo paplitimo į kitas pasaulio dalis. Net šiandien, tai nepaprastai populiaru tarp būsto savininkų jų Senojo pasaulio žavumo žvilgsniui taip pat kaip funkciniam patogumui.
Skaityti visą straipsnį 'Pasimokykite daugiau apie juostos langus'»

Užtemdymo užuolaidos wellbeing

parašė , 2014-01-07 21:26

Užuolaidos atitinka daug naudingų paskirčių be tik reikšmingas apstatymo dalykas buvimo. Užuolaidos ir draperija yra būtinas sprendimas prieš besaikį karštį ir šviesą, kurie trikdo privatumą ir kambario funkciją. Užtemdymo užuolaidos funkcionuoja efektyviau negu įprastos užuolaidos išreiškiant tam tikrais funkcionalumais.

Nueitas yra dienos, kai užtemdymo užuolaidos tiktai reiškė storas juodas ir nuobodžias užuolaidas. Žaliuzės yra dabar pasiekiamos skirtingame diapazone spalvų ir projektų ir vadinasi gali būti panaudotos, kad papuoštų jūsų namus net žiemos mėnesius. Straipsnis tiria dalį pašalpos, pasiūlytos žaliuzių.
Skaityti visą straipsnį 'Užtemdymo užuolaidos wellbeing'»

Įstatymai dėl lango nuspalvinimo

parašė , 2013-07-01 16:31

Lango nuspalvinimo procesas apima paraišką filmo ant paviršiaus lango stiklinės, kuri mažina kiekį paskolos šviesos, kuri gali praeiti per stiklinę. Kai kurie filmai ne tiktai mažina kiekį šviesos, kuri gali praeiti per langą, bet jie gali neleisti stiklinei dužti į milijonus dalių taip pat. Yra net keraminis pagrįstas filmas, kuris tiktai atspindi ultravioletinę šviesą, leisdamas likusią dalį matomo lengvo spektro praeiti.

Dauguma automobilių kai gamintas turi kažkokį nuspalvinimą, pridėtą prie jų langų gamykloje. Tačiau, kai kuriose vietose šis gamyklos nuspalvinimas nėra gana pakankamas daugeliui automobilių savininkų. Todėl, daug automobilių savininkų nusprendžia pridėti daugiau nuspalvinimo prie savo automobilio langų. Tuo metu, kai gamyklos nuspalvinimas atitinka valstybines teises ir federalinius įstatymus, daug aftermarket lango atspalvių negali
Skaityti visą straipsnį 'Įstatymai dėl lango nuspalvinimo'»