Energiją taupantys langai – kas žinoti

parašė , 2017-04-25 22:25

Turėjimas šitų tipų langų jūsų naminiame pasiūlyme daug pašalpos. Viena svarbiausia nauda padeda būsto savininkui taupyti didelį kiekį ant jų naudos išlaidų. Jie taip pat padeda sulaikyti jūsų naminį patogų. Svarbiausias tikslas turėti tokius langus padeda mažinti orinį pratekėjimą jų namuose. Yra keli daiktai, kurie gali būti padaryti, kad padarytų langus labiau energiją taupančius, kuris apima skirtingą įstiklinimą ir lango rėmus į daugiau kaip vieno stiklinės stiklo turėjimą. Ilgainiui, lango technologija iš esmės gerėjo.

• Naudojant daugiau kaip vieną stiklą stiklinės – tai yra pirmas žingsnis, kai jūs norite padaryti savo langus energiją taupančius. Tai yra, taip pat kaip asmuo daro, kai jie prideda papildomus drabužių sluoksnius, eidami į išorę
Jie padeda savo kūnui palaikyti karštį, kuris yra tuo, ką tie papildomi stiklinės stiklai daro. Yra debatų apie kainos efektyvumą langų su trigubais stiklais tarp naminių projektuotojų ir rangovų. Taip, jie yra daugiau energiją taupančių langų negu dvigubi įstiklinti langai, bet tai yra mažesnė nauda negu, ką jūs gaunate, kai jūs einate nuo vieno, kad padvigubėtumėte įstiklintas. Viena priežastis, kad jūs galite išsirinkti trigubus stiklo langus yra, tai filtruoja daugiau triukšmo. Jei jūs suplanuosite gyventi name per daug metų galų gale, kainos bus sumokėtos energijos ekonomijoje, jei jūs pasirinksite trigubus stiklo langus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Pridėjimas dujų tarp stiklų – be pridėjimo papildomų stiklų stiklinės, pridedančios dujas tarp jų, gali aprūpinti šiek tiek daugiau izoliacijos. Dujos, dažnai suvartotos, yra argonas ir kriptonas ir yra laikytos geresniu izoliatoriumi negu vartojimas oro vienišo.

• Ypatingas padengimas – jie gali taip pat padėti kurti labiau energiją taupantį langą. Padengimą pavadina žemos emisijos padengimu. Jie atspindi infraraudoną šviesą, kuri yra svarbiausias šaltinis karščiui. Padengimas padės sulaikyti karštį lauke vasaros mete ir karštyje namuose per žiemą. Jie taip pat padeda apsaugoti prieš ultravioletinę šviesą, kuri gali padėti sumažinti balinimą ar išnykimą audinių jūsų namuose. Šitas žemos emisijos padengimas gali turėti įstiklinimą, pridėtą prie jų ir kai kurių iš jų, įstiklinimas gali būti paspalvintas. Tai padeda paltams aprūpinti daugiau energiją taupančių langų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Rėmo medžiagos – jie gali taip pat turėti reikšmę. Nėra normaliai manoma, kad aliumininiai langai yra šioje langų kategorijoje, bet buvo pagerinimų su aliuminiu, kuris gali padaryti juos labiau energiją taupančius. Paprastai, kad padarytų langus, labiau energiją taupančius, rėmai yra padaryti iš stiklo pluošto, vinilo, ar medienos mišinių.

Kai naujovinimas ar jūsų langų pakeitimas įsitikina, kad jūs perkate nuo gerbiamos kompanijos. Jei jie sako, kad jie yra energiją taupantys, prašo įrodymo dėl to, kas daro juos energiją taupančiais langais.

Rašyti komentarą