Alpakos vilnos kojines kud

Vilnos kūdikio kojinės

parašė , 2013-02-08 11:31

Anksčiau, negu jūs parvesite kūdikį namo nuo ligoninės, daug svarbaus kojinės būti nupirktas. Vienas iš daiktų dauguma mamų perka, ar gauna kaip dovanos, yra vaikiški naujagimio kraiteliai, apimdamas vaikiškas kojines.

Kojinės yra svarbesnės, negu jūs suprantate! Iš tikrųjų, geriausia kūdikio avalynė kūdikiui ligi pat its’ pirma gimimo diena turi būti vilnos kojinėmis ar grobiu. Vaikiškos kojinės turi būti gana didelės, tokiu būdu jie Kojinės kojų. Kūdikiai negali reguliuoti savo kūno temperatūros, tokiu būdu jų vilnos kojinės gali įsitikinti, kad jie lieka gana šilti visą dieną.

Kūdikiai paprastai tiktai dėvi grobį pirmas kelias savaites, kai tik jūs nusprendžiate pakeisti juos į kojines, pabandykite Padaryti ypatingą rūpinimąsi, kad kojinės tiktų tinkamai; jie neturi būti per aptempti…, tai gali kenkti toms mažoms kojoms! Kojinės turi būti coliu ilgiau negu jūsų kūdikių kojos pirštai.

Dauguma tėvų yra sudominti, pirkdami kojines jų mažiems kūdikiams. Jūs turite pabandyti gauti organines grynas medvilnines kojines. Organinės pima medvilninės kojinės padės laikyti jūsų kūdikių kojas šiltas ir jaukias. Organinė medvilnė padeda garantuoti, kad jokie Kojinės neįeina į kontaktą su kūdikių oda, kadangi tai yra natūralus pluoštas. Rūpinimasis organinėmis kojinėmis yra paprastas ir lengvas; jūs tik turite išplauti juos švelnioje valymo priemonėje. Jūs galite gauti organines kojines bet kokioje specialybėje organinė parduotuvė ar tinkle.

Vaikiškos kojinės taps svarbia dalimi jūsų kūdikių drabužių spintoje. Dauguma žmonių mėgsta atitikti kojines į kūdikių aprangą. Yra tūkstančiai atspalvių ir spalvų ten jums, kad nupirktų, pasirenkant kojines. Yra taip pat plačios medžiagų įvairovės: Vilna, medvilnė, ir kitos medžiagos tokios kaip kanapė, alpaka, merinosas terry, ir bambukas yra nuostabios nupirkti. Yra debatų, Proginiai drabužiai geresnis, vilna ar medvilninės kojinės. Yra tam tikros naudingos informacijos, kad padėtų jums priimti geriausią sprendimą jums ir jūsų menkas vienas.