Lektuvu bilietu instrukcija

Išsami lėktuvų bilietų įsigijimo instrukcija

parašė , 2013-08-30 10:23

Lėktuvų bilietai gali būti įsigyjami savarankiškai, atsisakant kelionių agentūrų darbuotojų pagalbos. Pakaks interneto ryšio ir išsamios instrukcijos.

1.     „Pageidavimų“ pateikimas paieškos sistemai.
 

Norėdami gauti skrydžių pasiūlymus, nurodykite šiuos duomenis:

-kelionė į vieną pusę ar į abi;

– išvykimo ir atvykimo oro uostas (atidžiai rinkitės oro uostus, kadangi tam tikrame mieste jų gali būti keli);

-išvykimo ir atvykimo datos;

-skrendančiųjų skaičius pagal amžiaus grupes.

 

2.     Tinkamiausio varianto išsirinkimas.
 

Paprastai paieškos sistema visus užklausą atitinkančius rezultatus išdėsto nuo mažiausios iki didžiausios bilieto kainos (gali būti ir filtras, kurio pagalba klientas pats išsirenka pageidaujamą informacijos pateikimo būdą). Paspaudus ant pasirinkto kelionės pasiūlymo, pateikiama visa skrydžio informacija, padėsianti priimti galutinį sprendimą.

-kokios avialinijos;

-kiek kainuoja lėktuvo bilietas (į viena ar abi puses – priklausomai nuo pasirinkimo);

-skrydžio trukmė;

-persėdimai (jei yra).

 

3.     Bilieto rezervacija.
 

Išsirinkus tinkamiausią variantą ir paspaudus tai patvirtinantį mygtuką, patenkama į kitą etapą – skrendančiojo duomenų suvedimą.

Itin atidžiais suveskite visus privalomus asmeninius duomenis (vardą, pavardę, asmens kodą) bei teisingą kontaktinę informaciją – telefono numerį ir elektroninio pašto adresą (į pastarąjį atsiunčiamas patvirtinimas apie gautą apmokėjimą – vadinamasis elektroninis lėktuvo bilietas, o telefonu bus susisiekta kilus kažkokių neaiškumų ar problemų dėl skrydžio).

Galite pasirinkti ir kitas papildomas paslaugas, priklausančias nuo konkretaus vežėjo: kelionės draudimą, pirmenybinį įlaipinimą ir panašiai. Atidžiai skaitykite ir atsisakykite paslaugos, jei ji nėra būtina, kadangi pastarosios apmokestinamos papildomai.

 

4.     Apmokėjimas už bilietą.  
 

Priklausomai nuo konkrečių avialinijų taisyklių, galimi šie apmokėjimo būdai:

-grynaisiais;

-banko pavedimu;

-naudojantis internetine bankininkyste.

Jei lėktuvų bilietai užsakomi tiesiogiai aviakompanijos svetainėje, dažnai reikalaujama turėti kreditinę kortelę, kurios pas mus nėra populiarios. To išvengiama užsakymo procesą vykdant per internetines bilietų rezervacijos sistemas, labiau pritaikytas mūsų kasdienybei.

 

5.     Pabaiga.
 

Kai bus gautas apmokėjimas, nurodytu elektroninio paštu adresu atsiunčiamas tai patvirtinantis laiškas, kuriame pateikiama visa skrydžio informacija bei bilieto numeris. Pastarojo ir asmens tapatybės dokumento dažniausiai ir pakanka norint patekti į lėktuvą.