Orai telsiuose

Žvejybinis aprūpinimas būtinas sėkmingai žvejybinei patirčiai

parašė , 2013-02-14 07:40

Vienas iš labiausiai privilegijuoto draugiško gamtai sporto žvejoja. Daug žmonių Žuklės reikmenys todėl, kad yra, kad pramogų veikla, kuri atpalaiduoja protą. Bet ne kiekvienas, kas nori patirti žvejybą yra ekspertas kai prieita prie tinkamo aprūpinimo jų nuotykiui pasirinkimo.

Kiekvienas gali surasti daug žvejybinių parduotuvių, bet dauguma Žuklės reikmenys parduoda nereikalingas ir brangias žvejybines reikmenis, tik kad padarytų daugiau pinigų. Jie pasinaudoja žvejybinių naujokų nekaltumu. Apačioje, jūs surasite informaciją apie pagrindinį žvejybinį aprūpinimą, kuris yra būtinas bet kokiai rūšiai žvejybos bet kokioje vietoje.

Kabliai: Jie yra viena iš svarbiausių jūsų žvejybinio įrenginio dalių. Kabliai atvyksta į įvairovę formų ir dydžių, daugumos jų suformuotas kaip laiškas “J”. Žvejybiniai kabliai yra įperkami, tokiu būdu jūs galėjote aprūpinti asortimentą kablių kiekvienam žvejybos tipui.

Burlaivio įranga: Jie yra panaudoti tam, kad sugautų įvairias rūšis ir žuvies rūšį. Dvi bendriausia burlaivio įranga yra Bobber ir Crappie. Bobber burlaivio įranga yra tinkama tam, kad sugautų Bluegills ir yra geriausia naujokams.

Gramzdikliai: Kadangi vardas pasisiūlo, ši Žuklės reikmenys yra panaudota, kad mestų lengvesnes pagundas ir skubiai numestų masalą į vandens pagrindą, kur žuvys yra esančios. Kartu su bobbers, jūs galite panaudoti gramzdiklius, kad laikytumėte jūsų liniją (žvejybinė virvė) bet kokiame duotame punkte.

Parduotuvių žvejyboje, jūs surasite gausius pakitimus Sodo reikmenys į skirtingus dydžius, svorius, ir formas. Einamasis greitis ir vandeninis gylis nustatytų svorį gramzdiklių, kurių jums reikės jūsų žvejybinei kelionei.