Tikmedis kaina

Tikmedis lauko baldai – kaip rūpintis tuo

parašė , 2012-11-24 12:31

Dauguma šiuolaikinių būsto savininkų mėgsta gražinti ir papuošti ne tik vidų, bet lauke jų namų dalį taip pat. Sodai ir vidaus kiemai su baldais todėl tapo populiariu pasirinkimu. Vienas tikras būdas įsitikinti, kad jūsų vidaus kiemas visada atrodo puikus yra, gaudamas geriausią baldų rūšį. Kokie baldai atrodys geriausiai lauko?

Yra daug lauke baldų įvairių rūšių. Jūs galite parinkti tokį, padarytą iš plastiko ar metalo. Mediena tačiau visada likdavo vieną iš populiariausių pasirinkimų. Tai yra todėl, kad mediena gali aprūpinti klasikinį bet lankstų žvilgsnį, kuris gali atitikti bet kokią naminės temos rūšį. Yra, žinoma, didelės įvairovės medienos medžiagų, kurias gali svarstyti lauke baldams. Dauguma ekspertų tačiau siūlo tikmedį lauko baldai.

Tikmedžio lauko baldai yra geriausias pasirinkimas todėl, kad teakwood yra iš tikrųjų labiausiai ilgalaikė rūšis medienos ir todėl bus puikus lauke sąlygoms. Tikmedis lauko baldai gali priešintis visoms gamtinių sąlygų taip pat kaip vabzdžio ir grybelinių atakų rūšims. Su teakwood, jūs galite turėti tipiškas savybes medienos baldų su pridėtu ilgaamžiškumu.

Anksčiau, negu jūs nupirksite tikmedį lauko baldai, jūs turite iš pradžių žinoti, kad tikmedis yra kitomis medienos rūšimis nepanašus. Tikmedis yra tipas kietmedžio, kuris turi daug natūralios medžio naftos. Ši nafta laiko jūsų tikmedį lauke baldus atsparus šlapioms ir sausoms sąlygoms, dėmėms ir vabzdžio pakenkimui. Be to, į naftą, kvarcas teakwood aprūpina papildomą apsaugą. Šitos įgimtos ypatybės teakwood leidžia mažiau palaikymo.

Nors tikmedis, lauko baldai yra nepaprastai ilgalaikiai, jūs turite žinoti, kad jo pasirodymas galų gale pasikeis bėgant laikui. Tikmedžio lauke baldų dalys nėra žmonėms, kurie mėgsta sulaikyti jų medienos baldus blizgius ir spindinčius. Jūsų tikmedžio baldai gali atrodyti švytintys ir išlyginti pirmiausia, kai tai bus visiškai nauja, bet bėgant laikui, jo spalva galų gale taps nuobodi. Kažkokia mediena ir grūdo trūkumai gali taip pat tapti akivaizdūs. Daugumos medienos įsimylėjėlių tačiau svarsto šituos teakwood bruožus kaip jos grožio ir žavumo šaltinis.

Jūs galite norėti kartais turėti poliruotą pasirodymą savo tikmedžiui lauko baldai. Jūs galite pasiekti tai vartojant teakwood naftą, kurią jūs galite nupirkti nuo vietinio metalo dirbinių parduotuvės. Tiesiog panaudokite dažų šepetį, kad pritaikytumėte naftą švariam paviršiui jūsų tikmedžio lauko baldai. Atsitiktinis patepimas gali taip pat padėti aprūpinti papildomą apsaugą jūsų baldams.

Jei jūs norite papildomos apsaugos savo tikmedžiui lauko baldai, jūs turite svarstyti plačios ir ilgalaikio gruntas montavimą. Jūs turite taip pat sukaupti savo tikmedį lauko baldai per nepaprastai atšiaurų orą ar per žiemą.

Smulkios dėmės ant tikmedžio lauko baldai gali blankti bėgant laikui ir neapsaugojimui. Sunkios dėmės tačiau gali būti pataisytos vartojant minkštą šerio šepetį ir švelnų valymo muilą. Į Sanding ir patepimą gali taip pat griebtis rimtoms dėmėms.