Xbox 360 ranksluosciu

Jūsų xbox 360 sunkios padėties neturi būti kietas! – atranda lengvą 1 valandą xbox 360 sunkios

parašė , 2013-01-03 13:17

Šis Xbox 360 sunkios padėties straipsnio ketina atskleisti jums pagrindinę priežastį Xbox 360 raudonų šviesų ir parodyti jums, kas jūs turite gauti tai taisytas (su viltimi šiandien).

Kumščio daiktai iš pradžių: X-box 360 sunkios padėties gali būti užgaulia svarstoma problema žmonėms, todėl, kad yra daug blogos informacijos, einančios aplink ten. Toliau vis dar, dauguma žmonių net nežino tikros priežasties Xbox 360 raudonų šviesų.

Labai BLOGAI Xbox 360 Sunkios padėties “Informacija”

Nenaudokite rankšluosčio ar plaukų džiovintuvo, kad taisytumėte jūsų Xbox. Taip, tai nepaprastai nuliūdę, kai jūsų sistema šaldo vidurį žaidimo visada. Bet, nedarykite kažko kvailo, kuris padarys rimtą žalą.

Žmonės sako, kad jūs galite taisyti X-box 360 raudonų šviesų, kaitindamas jūsų sistemą su plaukų džiovintuvu ar vyniodamas tai rankšluostyje. Kadangi jūs pamatysite po momento, Xbox priežasties, 360 raudonų šviesų yra karštis, tokiu būdu jūs nenorite prisidėti nederamiau! Aš sakau nederamai, todėl, kad saugiame Xbox 360 sunkios padėties metodo (kurį aš paaiškinsiu po momento) naudojimo karštis, bet tiktai ant sutelktų punktų ant jūsų sistemos ir tiktai po to, kai jūs valėte tai tinkamai ir įkūrėte tai teisingai.

Žinokite tai: 94 % Xbox 360’s, kad reikalingumo remontui raudonam mirties žiedui NEREIKIA NAUJŲ DALIŲ. Jiems tik reikia mažo žnaibymo, kad pakeltų juos ir bėgimą. Tokiu būdu paimkite patogumą fakte, kad jūs galite labai tikėtina įvykdyti saugų ir lengvą Xbox 360 sunkios padėties, kuri nereikalingas naujų dalių.

Ir dabar…

Priežastis Xbox 360 Raudonų šviesų Atskleista!

Kadangi pagrindinė plokštė pašildo, ji pradeda lenkti. Šis lenkimo veiksmas sukelia GPU susilpninimą (grafikos apdirbimo vienetas). Kai tik GPU atvyksta laisvas, jūsų sistemos šalčiai, ir jūs gaunate X-box 360 raudonų šviesų!

Dabar jūs žinote, kodėl rankšluostis ir plaukų džiovintuvas Xbox 360 sunkios padėties yra blogi! Tai tiktai pablogina problemą!

Taip, jei jūs esate pasiruošęs iš tikrųjų taisyti savo Xbox 360…

Xbox 360 Sunkios padėties Sąrankos

Jūs turite konsultuotis su profesionalu Asus Nešiojami kompiuteriai sunkios padėties vadovo prieš kažko darbą (kadangi jis turės video ir žingsnis po žingsnio instrukciją). Taip pat, jums reikės kai kurių pagrindinių įrankių (kaip sraigto vairuotojai), kai kurie plautuvai (nailono plautuvas), medicininis spiritas, ir arktinis sidabrinis šiluminis junginys (tai labai paplitę gelis, kuris gali būti surastas bet kokioje kompiuterių parduotuvėje, tai tiktai kainuoja 1$ ar taip).

Jei jūs tik gausite įrankius, jūsų kainos bus apytiksliai 15$, ir jei jūs gaunate profesionalą Xbox 360 sunkios padėties vadovo (kuris yra labai rekomenduotas), kad padėtų jums per procesą, jis kainuos jums kitą 24$, tokiu būdu jūsų visa kaina bus apytiksliai 39$ (manymas, kad jūs neturite jokio atsuktuvo įrankių komplekto).

Jei jūs turite visus įrankius, jūs galite taisyti savo Xbox 360 po mažiau kaip valandos.

Tikra nauda namie Xbox, kuriuo 360 sunkios padėties yra, kad jūs neturite nusiųsti jos į Microsoft Xbox 360 remonto centrą. Siuntimas to kainose 140$ ir ima iki 6 savaičių!