Gaudamas sekso gyvenimą jūs norite ir užsitarnaujate – prasidedantis nuo o

parašė , 2013-01-11 09:12

Jūs norite pagerinti savo Sekso prekės gyvenimą? Atrodo, kad dauguma žmonių daro, ar jie yra heteroseksualai, homoseksualai, ar kažkur tarp. Jei jūs panėšėjate į daugumą mūsų, jūs norite seksois, ir jūs norite geresnio sekso, ir jūs norite jo dabar. Nemanykite, kad yra stebuklinga paėmimo linija, piliulė, mikstūra, ar kvepalai, kurie privers tai įvykti nedelsiant, jei ne greičiau. Bet mes tikrai manome, kad mūsų straipsniai gali turėti pagrindinę reikšmę jūsų Sekso prekės gyvenime, ir net jūsų meilės gyvenime, jei tai yra tuo, ko jūs norite. Kodėl neduoti jiems bandymą?

Mes turime labai daug pasiūlymų tam, kad pagerintume jūsų sekso gyvenimą, kurio mes sudedame abėcėlinį sąrašą, kas padaryti. Tik, tokiu būdu jūs nepraleidžiate, mes taip pat sudedame abėcėlinį sąrašą, kuris nepadaryti. Neikvokite viso savo laiko, pastangų, galbūt pinigai, ir galbūt mėkite, padėdamas jūsų koją į jūsų burną kai, ko jūs iš tikrųjų norite; mes visi žinome tai, ko jūs iš tikrųjų norite. Šis straipsnis susitelkia ties operatoriumi, galimybe, ir organizuotas.

O yra operatoriui. Jei jūs būsite tikras operatorius, jūs gausite galimybę valdyti įrangą, ar aš turiu pasakyti įrangas? Jūs galėtumėte prisijungti prie ypatingos misijos: Operacijos Seksas. Tik įsitikinkite, kad jūs žinote, kaip viskas veikia, kad jūs galėtumėte išvengti operacijos. Daug tikrų operatorių yra pakankamai organizuoti (žr. žodį apačioje) žongliruoti keli veikia viename ir beveik tame pačiame laike. Sėkmingiausias prancūzų žaidimas, Boingas, Boingas apibūdina tokią operaciją. Šio Boingo angliškos kalbos versijos rašymo laiku, Sekso prekės grįžta ant Brodvėjaus. Tikėkimės, kad tai daro geriau negu 1965 versija, kuri bėgo didžiosios 23 atlikimo visos sumos, kai tai nutraukė operacijas.

O yra galimybei. Galimybės beldimai. Nepargriaukite to. Kur bebūtų jūs žiūrite, galimybė gausiai yra. Kažkas visada ten ieško nuotykio, ieškodamas malonumo. Aš nepatariu belsti į duris, klausdamas, jei momentas yra tinkamas. Skambėkite neteisingą durų skambutį, ir jūs dainuosite tikrą gaidą. Iš tikrųjų jūs galite dainuoti sopraną vietoj boso. Pagrįstas patirtimi, tai nėra Rūbai iš pradžių bazuotis. Atsiminkite, prisitaikėlis yra kažkas, kas bando pasinaudoti galimybėmis, kurios nėra ten. Pažiūrėkite rūpestingai aplink jus, išeikite daugiau, ir niekada ne užmirškite, galimybės beldimai, net jei jūsų keliai beldžia.

O yra organizuotam. Surinkite savo aktą. Aš nenoriu planuoti jūsų datų trimatėje detalėje. Aš tikrai noriu atnaujinti jūsų mažą juodąjį sąrašą, įsitikindamas, kad jūs turite atsargines kopijas savo internetinių datavimo adresų, ir neaplaidumą pakelti jūsų cheminį valymą prieš tą ypatingą datą. Jūs galite taip pat suplanuoti savo datas pakankamoje detalėje, ypač kai jūs turite du ar daugiau tą pačią dienos naktį. Iliustracija lauke, kas padaryti apie Datą 2, jei Data 1 pasisuka malonia kryptimi, jei jūs gaunate mano tėkmę. (Jei jūs gaunate jo ar jos tėkmę.) Kaip Joe Hill (kas Sam Hill buvo Joe Hill?) pasakė, negedėkite man, organizuokite.

Rašyti komentarą