Geriausias 5 apsvarstymas, apipavidalindamas jūsų portatyvų standųjį diską

parašė , 2013-01-13 07:59

Aš Palaikiau Savo Portatyvų Standųjį diską?

Svarbiausias daiktas, kad svarstytų, apipavidalindamas jūsų Įšoriniai kietieji diskai yra, ar jūs palaikėte savo duomenis! Bet koks kitas pasirinkimas kurį jūs darote, išskyrus to atliekų atsikratyme sumažėjimą, gali būti pakeistas vėliau, bet jei jūs nepajėgsite įvykdyti atsarginę kopiją anksčiau, negu jūs apipavidalinsite, visa informacija apie variklį bus prarasta. Įsitikinkite, kad nukopijuotumėte visas jūsų rinkmenas ant kito variklio anksčiau, negu jūs pradėsite. Tai Įšoriniai kietieji diskai jei jūs apipavidalinate naują standųjį diską, kadangi tai tuščia. Kitaip, visada atsiminkite: PALAIKYKITE TAI!

Kokius Kompiuterių Tipus aš Ketinu Vartoti?

Viena iš svarbiausios portatyvaus standžiojo disko pašalpos yra savo gebėjimas, kuris bus perkeltas nuo vieno kompiuterio į kitą. Šį pranašumą turi svarstyti, nuspręsdamas, kaip geriausiai apipavidalinti jūsų variklį, todėl, Įšoriniai kietieji diskai tipai palaiko skirtingas rinkmenos išdėstymo sistemas.

Yra trys pagrindinės rinkmenos išdėstymo sistemos, kad išsirinktų iš: FAT32, NTFS, ir HFS +

Sekantis yra nurodymai, kad pasirinktų rinkmenos išdėstymo sistemą, kuri yra suderinama su visomis skirtingomis sistemomis, kurias jūs naudosite:

Windows 9x/ME – FAT32 (taip), NTFS (No), HFS + (ne)

Windows 2000 XP/Vista – FAT32 (taip), NTFS (taip), HFS + (ne)

Mac OS X – FAT32 (taip), NTFS (ne), HFS + (taip)

Linux – FAT32 (taip), NTFS (taip), HFS + (taip)

Kadangi jūs galite pamatyti, kai kurios rinkmenos išdėstymo sistemos yra labiau portatyvios negu kiti. Jei jūs turite perkelti rinkmenas per daugelį platformų, FAT32 rinkmenos išdėstymo sistema yra jūsų geriausias pasirinkimas. Antra, jei jūs tiktai ketinsite naudoti vieną tipą, jūs turbūt norėsite pasirinkti rinkmenos išdėstymo sistemą, kuri yra specialiai pasiūta į tą tipą sistemos, dėl atlikimo ir saugumo svarstomų problemų.

Kokias Rinkmenų Rūšis aš Ketinu Kaupti Ant Mano Xbox 360

Jūs galite nuspręsti apipavidalinti FAT32 todėl, kad tai suderinama per visas pagrindines platformas. Anksčiau, negu jūs apsispręsite, jūs turite galvoti apie tipus rinkmenų, kurias jūs kaupsite ant savo portatyvaus standžiojo disko. FAT32 yra labai portatyvus, bet jis turi vieną pagrindinį apribojimą: tai negali laikyti rinkmenų, kurios yra didesnės negu 4 GIGABAITAI. Dėl šio apribojimo, jums, galbūt, reikia nueiti su NTFS ar HFS +, jei jūs kaupsite dideles rinkmenas, tokias kaip video ar atsarginės atvaizdo rinkmenos.

Rašyti komentarą