Ilgo diapazono oro prognozė su astrologija

parašė , 2012-11-24 09:05

Oro Prognozuotojai per naciją paskelbė pirmos Rudens dienos atvykimą 2005 m. rugsėjo 22-ąją. Jie buvo, tačiau, visiškai užmiršę dėl to, kaip tai paveiks pačias prognozes, kurias jie padarys per sezoną. Žinoma, bendrame būde, meteorologai supranta, kad dėl žemės orbitos aplink Saulę, atrodo, Saulė dabar yra per Pusiaują ir judančius pietus. Tai reiškia praradimą saulės energijos Šiauriniam pusrutuliui, ir orai Alytuje energijos priemonės pakeitimų praradimą. Bet tai yra, kiek tai eina jiems.

Antikos gyventojai turėjo skirtingą supratimą apie orai Palanagoje. Astrologinis diagramos komplektas pradžią kiekvieno sezono atitinkamoje saulėgrįžoje ar lygiadienyje suteikė jiems daugiau, negu tik plataus spektro žvilgsnis į svarstomą sezoną. Nuo planetinių padėčių ir aspektų, orai turėtų savyje diagramoje, jie ištraukė išsamesnį žvilgsnį į to tam tikro pavasario, vasaros, rudens, ar žiemos kokybę. Tai būtų sausasis sezonas ar vėjuota? Tai būtų švelnus ar atšiauri žiema? Kai tam tikri oro reiškiniai įvyktų?

Šio metodo grožis yra toks, kad oro reiškiniai gali būti nuspėtais mėnesiais ir metais iš anksto kadangi planetinės padėtys gali būti apskaičiuotos toli į ateitį. Tai pastatė – neteršiantis aplinkos, pažanga, įspėjanti, kad prognozės įrankis yra vienas iš Dievo susimąsčiusių patogumų, kurie, jei tinkamai naudotas, galėtų taupyti žmonijos laiką, pinigus, ir gyvenimus.

Šiais metais orai Palangoje, ilgo diapazono prognozės, pagrįstos šiuo metodu, surado jų įvykdymą Uraganinėje Alfoje, Wilma, Otis, Dennis, ir Atogrąžinėse Audrose Irwin ir Arlene.

Rašyti komentarą