Ką jūs žinote apie būsto savininko paskolas?

parašė , 2012-12-09 15:58

Būsto savininko paskola yra paprastai gauta paskola, kuri siūlo jums potencialą, kad pasiskolintų didesnes sumas negu tradicinė negarantuota asmeninė paskola. Jūs apskritai rasite, kad jūs gausite žemesnę palūkanų normą negu su negarantuotu skolinimusi, bet jūs paprastai privalote panaudoti savo namus kaip garantiją ant jūsų atmokėjimo.

greitas kreditasYra keli gauti paskolos tiekėjai Jungtinėje Karalystėje, iš kurių kiekvienas turės skirtingus požiūrius į tai, kaip jie kaip gauti paskola elgiasi su potencialių paskolos gavėjų kredito istorija. Bendra elgesio taisyklė yra blogesnis jūsų kredito profilis, daugiau teisingumo bus reikalinga jūsų turte prieš, kuris gauti prieš. Tikėtina taip pat, kad BALANDIS paskolos šitais atvejais bus aukštesnis. Normos gautose paskolose paprastai prasideda apie 7 % paskoloms 20,000£ ar daugiau klientams su geru kreditu, apibūdina ir kyla į apie 30 % blogesnėms kredito paskoloms

Būsto savininkas skolina, gali būti naudingas dėl daugelio skirtingų priežasčių, ir skolintojai tipiškai užima lankstesnės pozicijos ant to, kas jie leis, kad jūs, kad panaudotumėte paskolą tęsiatės tam, todėl, kad jie turi galutinį saugumą jūsų turte. Tai gali būti tam, kad konsoliduotų mažesnes skolas į vieną įperkamą paskolą su vienu mėnesiniu atmokėjimu, kreditai bedarbiams naminiais pagerinimais ar net įšvirkšti fondus į jūsų verslą.

Jūs turite visada galvoti rūpestingai prieš būsto savininko paskolos išėmimą, kadangi jūs rizikuojate prarasti savo namus, jei jūs negalite sutikti savo užmokesčių, ne skirtingų šiuo atveju į jūsų paskolos nemokėjimą. Įsitikinkite taip pat, jei jūs ieškote sumos tarp 5.000£ ir 15.000£, kad jūs jau laikėte negarantuotą paskolos pasirinkimą pasiekiamu jums rinkoje. Taip pat tikėtina kai kuriais atvejais, kad jūsų paskolos kompanija galėjo būti atsakymu į jūsų lėšų rinkimo reikalavimus, taip pažiūrėkite į šį pasirinkimą be to.

Kredito girgždesys su jo beviltiškos skolos lygmenimis ir augančiomis pinigų kainomis paveikė ant negarantuotos rinkos per dabartinį laiką, bet paskolos internetu mes matome laipsnišką poslinkį. Vienas ar du skolintojai žiūri į pasiūlymą nišos negarantuoti produktai, paleisti specialiai į naminius savininkus. Šitie produktai bus nutaikyti namie savininkai su geru kredito profiliu ir įgalins juos pasiskolinti negarantuotu pagrindu, bet daug aukštesniuose lygmenyse negu vyraujantis įstaigų darbas. Paskolos galėjo būti panaudotos tam, kad pralenktų viršuje namo pirkimą pavyzdžiui, kur mažai ar neigiamas teisingumas egzistuoja.

Kaip su visu skolinimusi būti įsitikinęs, kad pasvers, kam jūs reikalingas pinigų, kiek jums iš tikrųjų reikia ir paskui ar jūs galite leisti sau atmokėjimą. Įsitikinkite, kad jūs tyrinėjote rinką visiškai ir saugotės brokerių, kurie išieško aukštai viršuje priekinius mokesčius. Ieškokite brokerių, kurie dirba su gerbiamais skolintojais ir nepabrangina priekinių mokesčių, kad sutvarkytų būsto savininko paskolas.

Rašyti komentarą