Kaip surasti teisingą priekinio stiklo pakeitimo centrą

parašė , 2014-02-23 12:26

Jei jūs buvote gana laimingas, turi turėti priekinį stiklą jūsų pakeistame automobilyje, jūs jau žinosite, kaip brangus priekinio stiklo pakeitimas gali būti. Bet kokie jūsų priekinio stiklo pakenkimai neturi niekada būti ignoruoti. Maži įtrūkimai priekiniame stikle, jei paliktas neprižiūrimame, gali galų gale vystytis į daug didesnius įtrūkimus, kurie dengia visą priekinį stiklą, kuris turi galų gale būti pakeistas už daug didesnę kainą. Pragyvenimas miškinguose rajonuose, ar dažname vairavime ant negrįstos važiuojamosios kelio dalies, gali taip pat padidinti galimybes gauti sugadintą priekinį stiklą nuo nuolaužų skridimo.
Jei priekinis stiklas yra sugadintas už remonto, jūs negalite turėti jokio pasirinkimo, bet pakeisti tai. Gali būti keli būdai, kuriais jūs galite sulaikyti priekinio stiklo pakeitimo kainas kontrolės sąlygomis, vartojant jūsų pakeitimo centro paslaugas. Jūsų pirmas sustojimas gali būti jūsų mėgstama paieškos sistema, kad surastų paslaugų centrus jūsų rajone. Su lengva prieiga prie informacijos apie tinklą, jūs galite palyginti kainas ir paslaugas, pasiūlytas parduotuvių jūsų srityje. Tvarkaraštis gali būti užimtas gerai pripažintų vardų ar kompanijų, kurios palaiko daugialypį įgaliotųjų vietų skaičių po visą šalį. Jūs galite taip pat atrasti daug mažesnių nepriklausomų operatorių, kurie siūlo labai konkurencingas kainas.

Daugelis didesnių kompanijų gali taip pat pasiūlyti nuolaidas kuponų keliu. Po kažkokio atsargaus apgalvojimo, jūs galite paprašyti referrals nuo jūsų draugų, kaimynų ir kolegų. Didesnės firmos gali būti efektyvesnės apdorojime su jūsų priekinio stiklo pakeitimu, tuo metu, kai mažesnės nepriklausomai valdytos firmos galėtų išsaugoti asmeninį prisilietimą. Jūsų pirmenybei gali daryti įtaką, prie aplinkos ir asmenybės aptarnaujančio personalo, taip pat kaip kainų.

Jei jūs turite sunkumą jūsų automobilio judėjime aplink, jūs galite norėti, kad panaudotumėte tiekėją, kuris daro namo paklausimus, bet gali būti kai kurios papildomos kainos. Jūs galite palyginti kainas vilkti jūsų automobilį vilktimi į paslaugų centrą su tuo namo paklausimo. Keliose jurisdikcijoje, pakeitimo kainos gali būti apimtos jūsų automobilio draudimo, ir ganėtinai dažnai tiekėjai siūlo laisvas citatas ir gali net atsisakyti franšizės, kad jūs būtumėte ne kišeninėse kainose, yra daug mažiau. Jūsų draudimo bendrovė gali taip pat rekomenduoti specifinį centrą.

Jūs galite nuleisti savo priekinio stiklo pakeitimo kainą, kai jūs panaudojote iš anksto valdytą stiklinę. Stiklinė turi būti rūpestingai nagrinėta, išbandyta ir valyta anksčiau, negu ji bus pritaikyta į jūsų automobilį. Ieškodamas pakeitimo centrą, jūs galite tyrinėti apie ikipriklausančią stiklinę. Ir jūs neturite būti nustebintas, jei kai kurios degalinės nerekomenduoja to.

Jei tai nėra visiškai būtina, išvenkite tų pačių dienos paslaugų, kadangi jie yra paprastai aukštesni negu standartinė paslauga. Automobilio paslauga paveikia greitos apyvartos principą, kur jie apdirba taip daug automobilių kiek galima. Net jei didelis darbas yra reikalingas, jis turi būti užbaigtas per kelias dienas, ir jūs galite padaryti susitarimą kintamam transportavimui, kuris bus pigesnis negu mokėjimas tą pačią dieną ar greitas aptarnavimas.

Jūsų pakeitimas gali taip pat atvykti su garantija, kuri gali keistis tarp paslaugų teikėjų. Būkite įsitikinęs, kad nagrinėsite terminus garantijos, ir visiškai žinosite tai, kas yra ir nėra apimama per periodą.

Rašyti komentarą