Kas yra plastikiniai juostos langai?

parašė , 2012-11-09 11:13

Medžiagos, Panaudotos

Juostos langai buvo aplink daugiau kaip 400 metų. Tradiciškai jie buvo baidariu nuoma padaryti iš medienos, bet neseniai skirtingos medžiagos buvo panaudotos.

Iš pradžių jie buvo padaryti iš kietmedžio. Anglijoje ąžuolas buvo tradiciškai panaudotas visuose rajonuose statybos, ir juostos langai nėra jokia išimtis, nors uosis buvo kitas populiarus pasirinkimas. Šita mediena yra stipri, ir – tinkamai palaikytas – gali būti labai ilgalaikis. Tačiau, šiuolaikiniame laikų kietmedyje yra brangūs, ir jų naudojimas yra pagrindinė priežastis miško iškirtimo per Žemės rutulį. Nors šiuolaikinė mediena, kaip manoma, yra sourced atsakingai, buvo manyta, kad daugiau kaip 60 % Jungtinės Karalystės atogrąžinio medienos importo atvyksta iš neteisėtos miško ruošos

Šiuolaikinė Minkštos medienos kaip numesti svorio Juosta

Dėl to, šiuolaikiniai medienos juostos langai yra paprastai daromi iš greitesnės augimo minkštos medienos, tokios kaip raudonmedis ir douglas eglė. Minkšta mediena yra daug pigesnė negu kietmedis, ir labiau tikėtina bus atsakingai sourced. Tačiau, minkšta mediena netrunka iki tol, kol kietmedis, ypač jei su tuo reguliariai nesielgia ir gerai palaikoma.

Po praėjusių 30 metų kitos medžiagos buvo panaudotos, kad padarytų langus. Pirma, aliuminis buvo įvestas, ir buvo suvartotas, kad padarytų platų juostų diapazoną. Viename masto gale yra labai pagrindiniai ir paprasti, žemai kaina išmušė iš pusiausvyros vertikalų sliders, dažnai panaudotą viešuose pastatuose tokiuose kaip mokyklos ir įstaigos. Kitame masto gale yra pažengę, visiškai rodytas ir technologiškai aukštino šiuolaikines aliuminines juostas, kurios atvyksta su etikete su kaina derėti.

1980-ųjų viduriu pirmi plastikiniai juostos langai buvo išvystyti. Nuo šios pradžios jie buvo suprojektuoti, kad kopijuotų tradicines medienos juostas tiek artimai kiek galima. Pirmos komercinės plastikiniai juostos buvo išvystytos Rehau bendradarbiavime kreditai bedarbiams su Peabody Pasitikėjimu Londonu – viena iš kapitalo didžiausių apgyvendinimo asociacijų, su tūkstančiais periodo ypatybių portfelyje.

Juostos Lango Stiliai

Skirtingai nuo suveriamųjų langų, juostos langai yra, iš esmės, visi beveik tokie pat; aukštesnis negu jie yra platūs ir dvi juostos, ant virš kito. Tačiau yra temos pakitimų. Dvigubos ir trigubos lango kombinacijos ganėtinai yra paplitusios, ypač periodo ypatybėse. Arkos ir kreivės yra kitas bendras bruožas – seklios kreivės virš kiekvieno lango buvo ypač populiarios Viktorijos epochos ypatybėse. Mažiau bendras yra langai su netinkančiais juostos aukščiais – tipiškai, aukščiausia juosta yra vienas visaapimančio lango aukščio trečdalis, tuo metu, kai pagrindo juosta yra du trečdaliai. Jie yra linkę būti surasti ant mažesnių langų nuo gruzinų periodo.

Vienas rajonas, kuris rodo daug pakitimo tarp langų yra sustatymas įstiklinimo barų ant kiekvienos juostos. Nuo klasikinių gruzinų lygių grotelių – paprastai šeši per šešis ar devyni per devynis – per perimetrą ir vienus vertikalius Victorian langų barus, baigdamas groteles per paprastus projektus nuo Eduardo septintojo laikų periodo. Keisdamas senus langus šiandien, daug rūpinimosi turi būti paimtas, kad įsitikintų, kad naujų įstiklinimo barų projektas yra teisingas, kaip tai daugiau, negu bet koks kitas faktorius vadovauja, ar nauji langai atrodo autentiški.

Kodėl Yra plastikiniai Juostos langai So Popular?

Su daugiau kaip 400 metų istorija, juostos langai yra be abejonės atkakliausia viena ypatybė Britanijos architektūroje. Bet kas padarė juos taip patvariai populiarius?

Pirma, juostos langai yra idealūs mūsų (šlapias!) Britų klimatas. Kadangi jie atsidaro vertikaliai, o ne iš išorės, jie gali būti atidaryti, kad leistų ventiliaciją, neįleisdami lietaus. Tam padėjo įstatymas, priimtas 1709, kuris reikalingas, kad mediniai langai būtų sulaikyti nuo veido pastato bent jau keturių colių (kad sutrukdytų greitam paplitimui, staiga susierzina pastato veidą). Sulaikydami langus jie buvo net daugiau apsaugoti nuo oro, kuris turėjo pridėtą bonusą daryti langus labai ilgalaikius.

Ant to viršūnės, natūralūs juostos langai aprūpina puikią ventiliaciją, kai oras tikrai galų gale pasidaro karštas. Prie dalies, atidarančios abi juostas, vėsesnis oras gali praeiti per pagrindą tuo metu, kai šiltesnis oras yra išstumtas viršūnė, kurdamas natūralią vėsaus oro cirkuliaciją.

Tačiau, svarbiausia priežastis, juostos langai buvo taip patvariai populiarūs yra ganėtinai tiesiog tas žvilgsnis, taip geras. Jie yra gerai paskirstyti, paprasti, elegantiški, ir jie tinka didiesiems 17-ųjų, 18-ųjų ir 19-ųjų šimtmečių projektams. Štai kodėl jie uždirbo savo vietą kaip Britanijos architektūros pagrindinį ramstį.

Rašyti komentarą