Kas yra vertikalių žaliuzių pašalpa?.

parašė , 2012-09-07 19:20

Naujų žaliuzių namams pasirinkimas gali būti sudėtingu procesu; jūs nusprendžiate nueiti su žaliuzėmis per užuolaidas ar portjeras, ir paskui netikėtai su jumis stovi su net daugiau gąsdinimo pasirinkimo kuris žaliuzės nueiti. Tiesa yra, nėra jokio kieto ir greito atsakymo į tai, kokioms žaliuzėms jūs turite nueiti jūsų namuose – asmeninis pasirinkimas turbūt atmes bet kokį patarimą, kurį jums duoda. Vis dėlto, yra pranašumų ir nenaudos į kiekvieną tipą aklų, ir į juos turi visada atsižvelgti, darydami jūsų pasirinkimą.

Vienas stilius akli, kuris galbūt yra pražiūrėtas truputį yra vertikalus aklas. Susidėdamos iš daugialypių vertikalių skersinių, sutelktų headrail, kuris gali būti pasuktas 180 baidariu nuoma laipsnio taip pat kaip nupieštas pusei ar žemyn centrui, apie vertikalias žaliuzes kartais galvoja kaip mažiau estetiškai įtinkantis kaip veneciečių įvairovės ar mažiau praktinės negu nuleidžiama aklina užuolaida
Kad galvotų tai turėtų padaryti sveika mityba studentams skubotą prielaidą tačiau; jie siūlo daug pranašumų, kitos žaliuzės nenegali.

Vertikalios žaliuzės yra būtinos, jei jūs planuojate puošti vidaus kiemo duris, konservatoriją ar kokį nors langą, tai didesnis negu paprastas. Kadangi jie kaba vertikaliai, šitos žaliuzės gali apimti didesnį paviršiaus plotą, vis dar atrodydamos didelės – kiekis horizontalių skersinių, reikalingų apimti stiklines duris ar pilno ilgio langą taip pat, reiškia, kad jie atstovauja geresnei vertei. Verticals yra taip pat labiau galintys prisitaikyti į būsto savininkų poreikį šitose situacijose, taip pat kaip skersiniai gali būti sureguliuoti į tik teisingą lygmenį saulės šviesos, kurią jūs norite įleisti.

Vienas iš didelių problemų būsto savininkų dažnai randa su žaliuzėmis, yra, kad jie yra sunkesni tvarkytis, negu užuolaidos ir, ypač su pakeliamosios žaliuzės, reikalingas labai didelio dulkių valymo. Bet kas su rimtumo supratimu žinotų, kad tai nėra atvejis su vertikaliomis žaliuzėmis; dulkės negali rinktis, jei jos neturi niekur nueiti! Su reguliariu tikrinimu, valančiu juos, yra lengvesnis negu kitos žaliuzės taip pat. Jei jūs turite turėti įdėti juos plovimas, skersiniai yra lengvai nuimami.

Tai prisijungia į kitą naudą; palaikymas. Kiekvienas žino, kad žaliuzės, jei traktuotas klaidingai, gali būti lengvai sulaužytos. Tačiau, skirtingai nuo domenu gaudymas venecijiečio ir nuleidžiamų aklinų užuolaidų, kuris ar reikalingas patyrusio remonto ar keičiantis visiškai, vertikalūs skersiniai gali lengvai būti nunešti ir pakeisti. Tai reiškia, kad tokios žaliuzės galėjo potencialiai trukti jūs dešimtmečiai – tikrai verta investicija.

Yra taip pat klaidinga pažiūra, kuriai vertikalios žaliuzės taip estetiškai neįtinka kaip kiti žaliuzių tipai; tai yra didžia dalimi niekai. Verticals atvyksta į daugelį struktūros ir medžiagų; nuo gėlių gvazdiko į mėlyną zomšą per beveik kažką jūs galite galvoti! Jūs galite net gauti juos energijos ekonomijos medžiagose, kurios kaupia karštį žiemą ir laiko jus vėsų vasarą, ištrindamos reikalingumą šildymo ar oro kondicionavimo ir gelbėjimo jūsų pinigai procese. Prieš konservatoriją ar vidaus kiemo duris, vertikalios žaliuzės siūlo didelę žiūrinčią alternatyvą portjeroms.

Visapusiškas, geras žiūrėdamos ir palyginti pigias, vertikalias žaliuzes turi laikyti beveik bet kuo galvojimu apie investavimą į naujas žaliuzes.

Rašyti komentarą