Kokio amžiaus padaryti langai ir durys praranda karštį ir kainuoja jums pinigus

parašė , 2014-09-07 19:13

Paskutinis raundas padidėjimo, faktiškai kiekvienos energijos kompanijos, jų dvikovos kuro normose privedė prie didelio nustėrimo bendruomenės viduje kuro vartotojų, ne mažiausiai, kadangi padidintos kainos buvo paskelbtos žiemą, kai kuro vartojimas yra jo aukščiausiame. Kol, laimingai, pasirodė, padidinti nebuvo taip esminiai, kaip buvo pradžioje bijotas, faktas lieka, kad visas f, kurį mūsų sąskaitos padidins artimoje ateityje ir nėra nieko, kad mes galime padaryti, kad sutrukdytume tam. Vienas būdas, kuriuo mes galime pabandyti sumažinti padarinį padidėjimo, tačiau, maksimizuoja mūsų namų kuro efektyvumą, ieškodamas tų rajonų, kurie praranda karštį ir kainuoja mums pinigus. Tarp blogiausių nusikaltėlių, šiuo atžvilgiu, yra mūsų seni padaryti langai ir durys

Kodėl Senas Padarytas langai ir Durų Kaina Mus Pinigai

Jei jūs esate abejojantis apie tai, ar jūsų seni padaryti langai ir durys kainuoja jums pinigus, jūs turite tiktai padaryti paprastą interneto paiešką šiluminių vaizdų, kurie rodo karščio praradimą, kad jie leidžia. Atvaizdų renginys, akivaizdžiuose terminuose, tik kaip energija, neefektyvi šitie vyresni, tradiciniai langai ir durys, yra. Šio energijos neefektyvumo priežastys yra sekančiai:

· Vyresni langai tokie kaip juosta, lango rėmai, skersinis ir erkeriai ir senos medinės durys yra taisyti į svarbiausią struktūrą pastato medinio rėmo. Per tuos metus mediena gali atsiskirti nuo turto sienos, palikdama tarpą.

· Tuo pačiu metu, judančios dalys lango, ypač juostos lange, gali atsiskirti, net truputį, nuo rėmo. Tai taip pat yra tarpo priežastis. Tačiau mažas erdvė gali būti, jie leis karščiui nutekėti iš namo ir taip pat leis įėjimą šalto oro nuo išorės.

· Tradiciniai ankščiau paminėto tipo langai yra konstruoti, naudodami vieną stiklą. Karštis yra prarastas, kai šiltas oras nuo namo interjero įeina į kontaktą su šaltu oru lauke. Ženklas, kad tai vyksta yra toks, kai drėgmė, kondensavimo formoje pasirodo ant lango stiklo vidaus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

· Vyresniuose languose ir duryse, kurios turi jų savą integruotą lango stiklą, stiklinė yra tradiciškai išsaugota glaisto. Tai gali blogėti per laiką, dar kartą esant priežastis įtrūkimų, kurie, tačiau nepilnametis, bus karščio praradimo priežastis.

Kaip Kovoti su Problema Karščio Praradimo nuo Vyresnio langai ir Durų

· Efektyviausias būdas sumažinti vyresnių langų ir durų neefektyvumą yra prie pirmo projekto kontrolinio patikrinimo atlikimo, kad nustatytų, kur pažeidimai įvyksta. Šitie pažeidimai gali tada būti užpildyti, ir išoriškai ir viduje naudojantis izoliuojančius ruožus.

· Glaisto stabilumas turi būti nagrinėtas ir jei tai iširo bet kokiu atveju, tai turi būti nunešama ir pakeičiama.

· Juostos langams protinga panaudoti sunkias užuolaidas, kad kovotų su bet kokiais projektais, kurie negali būti išnaikinti kitaip.

· Kad turėtų reikalo su problemomis, jungtomis su vienais stiklo langais, stiklai turi būti pakeisti daugiau energiją taupančios stiklinės, žinomos kaip žema išskyrimo stiklinė. Arba kitaip, šalutinis dvigubas langas gali būti įdiegtas. Jei nė vienas iš šitų dviejų matų nepakanka, vienintelis likęs sprendimas yra įdiegimas naujų dvigubų įstiklintų lango vienetų tokių kaip plastikiniai. Šitie langai yra sudaryti iš dviejų atskirų stiklinės stiklų, kurie yra atskirti vakuumo ar užpildyti dujų, kurių padarinys sutrukdo perkėlimui šalto oro nuo išorinio stiklo į vidaus.

Reziumė

Mūsų vyresni langai ir durys, tačiau patrauklios, jie gali būti, gali būti pagrindiniu mūsų namų finansų drenažu, jei mes nesiimame priemonių, kad neutralizuotume jų neefektyvumą kai prieita prie karščio užlaikymo.

Rašyti komentarą