Lango gydymas puošia jūsų kambarį

parašė , 2013-03-18 18:21

Kai prieita prie vidaus papuošimo, langai siūlo nuostabią agitaciją, kad tęstų projekto planą. Lango gydymas leidžia jums panaudoti spalvą, struktūrą ir stilių, kad puoštų kambarį ir parodą jūsų asmeninis skonis. Ryškios spalvotos žaliuzės gali būti panaudotos, kad padarytų drąsų ir funky tvirtinimą, tuo metu, kai nespalvotos monospalvotos greitos paskolos portjeros gali įkvėpti šiuolaikinį vibe į namus. Bambukiniai romėno atspalviai gali sukurti natūralų jausmą, tuo metu, kai traškios lininės užuolaidos gali įkvėpti ramią, panašią į paplūdimį atmosferą. Nėra jokio teisingo ar neteisingo būdo puošti jūsų langus, iki tol, kol jie palaiko jūsų asmeninį skonį ir stilių.
Yra daug skirtingo pasirinkimo kai prieita prie lango gydymo pasirinkimo, tačiau yra trys bendri stiliai svarstyti: žaliuzės, langinės ir užuolaidos. Klasikinės lango žaliuzės yra padarytos su horizontaliais skersiniais audinio, medienos, paskolos jums plastiko ar metalo, kurie prisitaiko, rotuodami nuo atidarytos padėties į uždarytą padėtį, leisdami skersinius persikloti. Padarytos pagal užsakymą žaliuzės gali būti sumažintos, kad pritaikytų langus įvairių matmenų ir yra nepaprastai visapusiškos, kadangi jie leidžia jums sureguliuoti saulės šviesos kiekį, jūs norėtumėte pasižymėti, ar užstoti. Ne tiktai jūs galite sureguliuoti skersinių kampą, sukdamas svirtį, jūs galite taip pat pakelti skersinius nuo aukštyn dugnu, kad statytumėte tiek daug ar taip nedidelę dalį lango, kaip jūs norėtumėte. Žaliuzės yra taip pat pasiekiamos vertikaliuose skersiniuose ir kaba prie tako lango viršuje. Kaip horizontali versija, skersiniai gali būti sukti, kad leistų šviesai serveriai švytėti, ar jie gali rinktis viename durų ar lango gale, kad atsižvelgtų į pilną saulės neapsaugojimą. Vertikalios žaliuzės yra labai geros kontrolėje, kiek natūralios šviesos įeina į kambarį, dėl skersinių gebėjimo užsidaryti standžiai.

Langinės yra begalinis ir visapusiškas lango gydymas, kuris gali pridėti klasę ir stilių į bet kokį kambarį. Be to, į buvimą estetiškai malonus, langinės atitinka daug reikšmingesnę paskirtį: jie kontroliuoja saulę, karštį ir oro srovę, įstojančią per langą. Langinės susideda iš rėmo vertikalių lipynių ir horizontalių turėklų, kurie yra prijungtas prie palangių. Pasodintas šio rėmo viduje yra horizontalios žaliuzės, kurios gali būti sureguliuotos, traukdamos viršuje ar žemyn ant stabilios svirties, kad kontroliuotų saulę, karštį ir oro srovę. Langinės siūlo didelį privatumą, taip pat kaip apsaugą baldams ir paklotui nuo UV spindulių pakenkimo.

Užuolaidos ir portjeros siūlo tolimą labiau atsipalaidavusį ir romantišką stilių kambariui negu bet koks kitas lango gydymas. Užuolaidos gali būti padarytos iš plačios įvairovės medžiagų nuo sunkaus aksomo, į ploną drobę ir priklausomai nuo jų medžiagos, jie gali užstoti daug ar mažą saulės šviesą. Nors įnoringas ir patrauklus bet kokiame kambaryje, užuolaidos yra žemesnės į kitą lango uždengimą išreiškiant saulės apsauga.

Kai prieita prie vidaus papuošimo, pasirinkdamas tinkamą lango gydymą dėl jūsų skonio ir stiliaus leis jums nešti fantastišką projekto planą, grindis į lubas.

Rašyti komentarą