Naminis langas, paspalvinantis

parašė , 2011-12-26 17:41

Kai jūs esate esantis uraganu nusiaubtoje valstybėje Floridos Jungtinėse Valstijose, tai būtų labiau tikėtina jums investuoti kapitalą į naminį lango nuspalvinimo nuodugnų patikrinimą. Procedūra daugiau negu tik prideda jūsų pageidaujamą spalvą prie ekranų, bet iš tikrųjų padeda lapą filmo dėl kelių priežasčių. Jūs galite galvoti, kiek pinigų jūs turite pasipilti, nors ir, kaina nėra niekas, kalbėdama apie visišką apsaugą.

Iš pradžių pastatytas automobiliams, galutinis naminio lango nuspalvinimo tikslas apsaugo konfiskuotu automobiliu pardavimas nuo žalingų saulės spindulių. Net jei šviesa yra blokuota, yra vis dar daug naudos kadangi tai negadins rūšies audinių, suvartotų užuolaidoms ir draperijai. Su tokiu, jūs neturėsite apšaudyti iš savo kišenės palaikymui todėl, kad tai padeda jūsų nuosavybės ilgaamžiškumo dvigubinime
Jūs galite net sulaikyti tai kitai kartai turėti.

Naminis langas, paspalvinantis taip pat, reiškia energijos vartojimo efektyvumą-. Kai jūs susidūrėte su problemomis su didelėmis sąskaitomis, padėdamas filmo lapus atsakys jūsų dilemą. Net pasakoma, kad įdėtų lėšų grįžimo periodas gali tęstis nuo dvejų metų iki dešimt metų. Tai yra jau toks grandiozinis sumanymas ypač, kai jūs esate greitas kreditas ant aptempto biudžeto. Kaip naminis ekspertas būtų, pasakė, "jei žmonės yra dvigubai įtikinti matyti praradimą valdžios atžvilgiu formų ir spalvų, elektros atlikimas užimtų vietą skaičius vienas jų reikalavimuose."

Karščio nauda gali taip pat būti sumažinta naminio lango nuspalvinimo, darančio visus labiau atsipalaidavusius gyventojus. Yra keturi procesai, kuris įvilioja į spąstus aukštą temperatūrą būtent konvekcija, pratekėjimas, laidumas ir radiacija. Laidumas yra judėjimas drėgmės per kietą objektą, kuris yra iš esmės tas pats, kai jūs liečiate karštą kaistuvą, ir jūs jaučiate, kad tai karšta. Konvekcija yra, kai vėsiame klimate, oras interjeruose apsivalo prieš ekranų paviršių.

Yra baidariu nuoma keturios filmų lapų rūšys, būtent springčiojo, padėtu, hibridas ir nudažė.

Springčiotas yra filmas, kuris patiria technologiją, kuri yra ganėtinai sudėtinga. Sukurtas vakuumo rūmuose, metallizing yra gautas atominėje stadijoje.

Padėtas yra filmas, kuris piešia per baką, kuris yra sudarytas iš geležinių metalo plokščių aliuminio, vario ir nikelio formoje. Tai pagaminama, mažinant cisternos spaudimą.

Hibridas yra filmas, kuris sumaišo dažiklius ir metalus, kur neigiami rezultatai gali būti sumažinti sans funkcionalumo pasidavimas. Pilki atspalviai ir titano fanera yra geriausi pavyzdžiai.

Nudažytas yra filmas, kuris panaudoja tris paraiškas, kad pasiektų įvairius atlikimo aspektus. Pradinė procedūra yra, kai aukšta temperatūra yra sugerta tada sekta su kita technika.

Rašyti komentarą