Nauji namai Naujuosius Metus: naujo naminio papuošimo vadovas

parašė , 2014-10-09 23:30

Naujas namas Naujuosius Metus yra jaudinanti perspektyva. Kaip dauguma būsto savininkų, jūs turbūt negalite laukti, kad įasmenintumėte jūsų naujas apylinkes, kad priverstumėte juos jaustis daugiau kaip namai – jūsų namai būti tikslus.

Tačiau, jei jūs panėšėjate į daugelį naujų būsto savininkų, didelis rekonstrukcijos projektas yra turbūt ne jūsų biudžeto viduje tiesiai po tokio pagrindinio pirkimo sukūrimo. Geros žinios yra, kad nėra jokio reikalingumo padaryti viską tuojau pat, jūs galite vis dar paversti savo namą į namus, kurie pritaiko jūsų unikalų poreikį ir asmenybę, neužsitraukdami keistos sąskaitos.
Galvokite Didelis, įstatymas, Mažas

Virtuvė ir vonia yra geros vietos pradėti naminį pagerinimo procesą. Šitų dviejų rajonų rekonstrukcija gali pridėti esminę vertę prie jūsų turto ilgame prabėgime; tai yra, jei jūs darote tai teisė.

Tuo metu, kai gali būti viliojantis investuoti kapitalą į didelio bilieto dalykus, kurie yra aestetically įtikimas, gale, jie galbūt iš tikrųjų neduoda jums geriausio smūgio jūsų perdažymo doleriui., Pavyzdžiui, jums iš tikrųjų reikia kristalinių sietynų valgomajame šiuo momentu?

Centras vietoj to mažo rajono perdarymas, kad engtų jūsų kainas, bet suplanuotų tai tokiame būde, kuriuo jūs galite vėliau pastatyti ant to, kai jūsų biudžetas leidžia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Elkitės su Savo langai Right Hello. langai yra gera vieta pradėti mažą rekonstrukcijos projektą, kuris gali vėliau būti pagrindu pagrindiniam suremontavimui.

Pavyzdžiui, žr., jei jūs galite pastumti juos lauke truputį, neparblokšdamas jokių sienų sukurti erkerį. Jūs būsite nustebintas tuo, kaip radikaliai šis tariamai mažas suremontavimas gali drastiškai pakeisti bet kokį kambarį į gera.

Jei projektas kaip tai yra už jūsų priemonės, pabandykite puošniai aprengti langus savo name su plantacijos langinėmis. Jie yra elegantiški ir patrauklūs, paskutiniai neįtikėtinai ilgas laikas ir yra brizas, kad valytų ir palaikytų.

Jei jūs turite netipiškus langus, kaip pusiau Mėnulio suformuoti vieno dolerio banknotai, svarstyti švaistymas ant tradicijos padaryto lango gydymo. Jei jūs sugebėjote valdyti tuos erkerius virš, tradicijos padarytos plantacijos langinės gali pritaikyti juos gražiai.

Net jei jūs turite fondus tam, sulaikote save nuo pateikimo jūsų namo visa suma makeover taip greitai po to pirkimo. Tai svarbu, sužino jūsų naują namą iš pradžių. Jūs turite apsigyventi ir atrasti jo unikalią asmenybę ir pamatyti, kaip ir kur tai pagauna tinklu su jūsų savu. Kur du susitinka yra gera vieta pradėti išklijuoti tapetais.

Rašyti komentarą