Pašalpa kulkos atspari stiklinė

parašė , 2015-11-09 21:04

Kulka atspari stiklinė atrodo ganėtinai panaši į bet kokią įprastą stiklinę. Kas daro, tai skirtingas yra savo gebėjimas sustabdyti vieną ar daugiau kulkų, priklausomai nuo panaudoto šaunamojo ginklo, nuo skverbimosi per tai. Gamintojai kuria stiklines įvairiose jėgose ir storyje, kad apsaugotų prieš fizines atakas.

Kai jūs iš pradžių žiūrite į tai, stiklinė neatskiria savęs nuo kito stiklinės tipo. Vienintelis skirtingumas būtų, kad normali stiklinė nutraukia milijonus dalių kai liestas kulkų. Antra, stiklinė priešinasi kai prasiskverbtas kulkų. Tai priklauso, žinoma, nuo storio stiklinės, bet bet kuriuo atveju, ši stiklinė yra puiki kai smogti pakartotinai ar kai saugumas yra labai svarbus. Tuo metu, kai yra įvairus atsparios stiklinės diapazonas, jie visi yra padaryti, pridėdami sluoksnius polikarbonato medžiagų tarp normalios stiklinės dalių
Šis būdas medžiaga, panaši į stiklinę, yra sukurta, bet tik truputį storesnė.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiekvienos stiklinės jėga priklauso nuo to, kiek polikarbonato medžiagos yra panaudota. Stiklinė yra neabejotinai suprojektuota su apsauga ir klientų saugumu turint omenyje. Kai prieita prie apsaugos nuo pavojingų ginklų ir neteisėtų įsibrovėlių, turėdamas langus ir duris su kulka atsparus gebėjimas yra geriausias sprendimas.

Yra trys priežastys, kodėl kulka atspari stiklinė yra naudinga:

1. Kai prieita prie pirmos linijos gynybos prieš kulkas, sprogimus, ir kitas nepageidaujamas atakas, gamintos saugumo stiklinės ima ant darbo efektyviai.

2. Tai sugeria poveikį bet kokio aukšto poveikio objekto, kuris daro tai saugiau negu reguliari stiklinė.

3. Stiklinės, kurios yra gamintos, kad atlaikytų kulkos poveikį, keltą įėjimą, bombos sprogimą, puolimą, dėl kurio stengiama, ir panašiai gali apsaugoti bet ką jo aptvėrimo viduje.

Kaip tai Dirba?

Pagrindinė mintis už stiklinės yra polikarbonato medžiaga, kuri yra layered tarp dviejų įprastų stiklų stiklinės sluoksnėjimo procese. Polikarbonatas yra pagrindinis sunkus ir lankstus plastikas, kurį jūs galėtumėte žinoti prie kai kurių iš jo registruotųjų prekės pavadinimų: Lexan, Tuffak, ar Cyrolon. Visos kulkos atspari stiklinė naudoja du storos stiklinės stiklus todėl, kad pirmas yra suprojektuotas, kad sugertų pradinį poveikį ir paskirstytų jėgą tarp lankstaus plastiko tarp dviejų stiklų, kad sviedinys neturėtų pakankamai energijos padaryti tai per antrą stiklą. Dėl jo daugialypių sluoksnių yra paprastai bent jau 4 colių storio, bet gali būti storesnis priklausomai nuo to, kokią raundų valdžią tai turi sugebėti sustabdyti.

Rašyti komentarą