Pasirinkimas į žmogų panašaus roboto apps orui – kai kurie aukščiausi pasirinkimai

parašė , 2012-12-29 12:30

Turėdamas į žmogų panašaus roboto tabletę, yra didelis įrankis. Kai jūs turėsite vienas, žinodamas Orai Birštone, ir žinios padės jums likti naujausios. Gyvenimą gali padaryti lengvesnį, žinodamas šituos daiktus. Jūs galite išsirinkti iš daug skirtingų apps, kurie gali duoti jums Orai Birštone atnaujinimą. Tai leis jums pasiruošti jūsų kelionei, kur bebūtų jūs einate. Jūs galite pažiūrėti į pretendentų sąrašą apačioje, kad padėtumėte jums priimti sprendimą:

Į žmogų panašus robotas graži nematytų daiktų paraiška:

Šios paraiškos vardas, įvertina paraišką savarankiškai. Tai labai žavu į akį. Jūs surasite, kad yra skirtingų būdų pritaikyti odos spalvas ant paraiškos į. Laikrodis turi dvi skirtingas odos spalvas, ir orų prognozė yra labai tiksli. Jūs pastebėsite vėsią multiplikaciją, ant oro, kadangi, kai lyja, saulėta, ar audringa.

Į žmogų panašus robotas SPB Shell 3-oji paraiška:

Matymas orų prognozės, 3-asis, yra vėsi šios paraiškos ypatybė. Jūs pastebėsite fantastišką grafiką, ant ekrano. Tai yra vienas ateičiai, orų prognozėms. Yra aštuoni naminiai ekranai, su šiuo nematytu daiktu, kuris gali parodyti jums daiktus tokius kaip kalendorius, laikrodžiai, laikas ir oras. Vienintelis neigiamas aspektas, yra kaina to, kuris yra 14,95$.

Į žmogų panašus robotas Eina Oro paraiška:

Jūs galite gauti tikslius skaitinius oro, nuo bet kokios vietos pasaulyje. Tai turi prieigą prie pasaulinių Orai Birštone stočių, apimant JAV. Jūs galite gauti skaitymą orų prognozės, septynias dienas. Yra taip pat priemonė, kad praneštų jus, kai temperatūra keičiasi. Kai baterija yra žema, tai gali būti automatically būti invalidu, padėti jums taupyti jūsų energiją.

Į žmogų panašus robotas Atgaivinta Oro Nematyto daikto & Laikrodžio paraiška:

Šis atgaivintas oro nematytas daiktas, turi didelį padarinį, orui. Jūs galite net pritaikyti foną be to, kad tai pažiūrėtų būdas, kuriuo jūs norite to į. Dienos ir nakties temperatūrą gali parodyti be to. Visa tai gali būti padaroma ekrano čiaupe. Tai pastatė – GPS, tokiu būdu orą gali parodyti jums, formuoja 50 000 vietų.

Radimas teisingos paraiškos, jūsų orui yra puikus būdas suplanuoti iš anksto bet kokį atvejį, kurį jūs turite. Ši informacija, su viltimi padėjo jums priimti sprendimą dėl oro app, naudodamas į žmogų panašaus roboto tabletę. Jūs turite suprasti, kiek jūs galite leisti sau ir kam geriausiai tinka jūsų Orų prognozė Birštone.

Rašyti komentarą