Problemos su dvigubais įstiklintais naminiais langais – laikas pakeisti juos?

parašė , 2017-07-15 22:02

Ar padarytas iš vinilo, aliuminio, sudėtinės ar gražios užsakytos medienos, dvigubų įstiklintų langų pašalpa yra žinoma. Siūlydamas geresnį karščio užlaikymą, energijos ekonomiją ir darydamas nepralaidų garsui, kai palyginti su jų vienais įstiklintais dublikatais, dvigubi įstiklinti naminiai langai yra dabar beveik pramonės standartas.

Tai neturi pasakyti, tačiau, kad jie, kaip garantuojama, truks amžinai.

Laiku, visi naminiai langai pradės išvystyti savo savas svarstomas problemas. Gerai padarytiems ir patyrusiai pritaikytiems pavyzdžiams, tai gali paimti dešimtmečius. Kai judėjimas į namus su vyresniais langais tiko, nors, gali būti tam tikros problemos tas reikalingumas, atkreipiantis dėmesį tuojau pat.
Geros žinios yra, kad ne kiekviena svarstoma problema su dvigubais įstiklintais langais reiškia, kad jiems reikia pakeitimo. Iš tikrųjų, dažniau negu ne, remontas į egzistuojantį langą bus galimas. Jei jūsų savi langai turi pradėti nepasisekti, visada patogu žinoti, ar tikrai pakeitimas tikėtina bus būtinas.

Pirmas projektas

Vienas iš pirmų ženklų svarstomos problemos su jūsų dvigubais įstiklintais naminiais langais gali atvykti į projekto formą. Žinoma, su dvigubais įstiklintais langais, suprojektuotais jų geresniam izoliavimo atlikimui, paskutinis daiktas, jūs lauktumėte nuo jų, bus šaltas oras, prasiskverbiantis iš išorės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Bendriausia naminių langų priežastis, kad įleistų projektus yra dėvėta ar nutraukti antspaudai. Tačiau, yra pora vietų, kur tai galbūt įvyko.

Tikrinkite, kur tiksliai atrodo, projektas atsiranda. Tai gali būti nuo tarpo tarp lango rėmo ir supančio plytų mūrinio. Jei tai yra atvejis, panaudotas hermetikas galbūt nepasisekė. Visuose išskyrus ekstremaliausiais atvejais, tai nereikalingas pakeitimo langų. Tačiau, efektyviai tarpo užpildymas, kad garantuotų problemą yra išspręstas, galbūt, reikia profesinio prekybininko ekspertizės.

Projektai, atvykstantys iš už lango rėmo ir stiklinės, gali taip pat būti dėl dėvėto antspaudo. To pakeitimas gali dažnai pataisyti problemą; vėl, geriausias patarimas turi įvesti profesionalą, kad įvertintų ir taisytų problemą.

Tekėjimo paėmimas

Kita bendra svarstoma problema, sklindanti nuo dėvėtų ar iškraipytų lango antspaudų, yra vandens įėjimas. Kaip su projektais, pirmas žingsnis turi nustatyti, kur tiksliai problema yra.

Vanduo gali įstoti per rėmą, kuris dažnai reiškia vieną iš dviejų daiktų. Ar oro antspaudas nepasisekė, ar drenažo skyrius yra blokuotas. Jei ankstesnis, kaip manoma, yra svarstoma problema, gali būti galima pakeisti oro antspaudus. Daugumai žmonių, nustatydamas tai reikalingas profesionalo mokėjimo.

Jei problema yra drenažo sistemoje, išvalydamas tai gali išspręsti problemą.

Kitais atvejais, hermetikas tarp lango ir rėmo galbūt nepasisekė, būdamas vandeninio įėjimo priežastis tarp dviejų. Jei langai yra palyginti šiuolaikinis įdiegimas, turi būti galima iš naujo įdiegti šį antspaudą. Tačiau, turi svarstoma problema kilti dėl naminių langų, praeinančių jų geriausią, tai galėjo būti ženklu, kad pilnas pakeitimas yra skolingas.

Problemos kondensavimas

Nors kondensavimas ant dvigubų įstiklintų naminių langų gali siūlyti problemą su jų vientisumu, tai yra dauguma atvejų, sukeltų kitų faktorių. Iš tikrųjų, vienu atveju, kondensavimas iš tikrųjų reiškia, kad langai daro savo darbą gerai.

Kiek jūsų langai yra sudominti, kondensavimas ant vidinio stiklo nėra paprastai niekas, kad jaudintųsi dėl. Sukeltas vietoj to faktorių tokių kaip ventiliacija, iš išorės ir viduje temperatūros ir žmonių skaičiaus namuose, tai gali būti sumažinama, gerinant ventiliaciją ar vartojant dehumidifier.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tačiau, tuo metu, kai joks remontas ar pakeitimas neturi būti būtini, jis gali manyti, kad jūsų naminiai langai nėra taip energiją taupantys, kadangi jie galėjo būti, kadangi kondensavimas galbūt nesusiformuoja tiek daug su šiltesniu vidaus lango stiklu.

Kondensavimas, besiformuojantis ant išorinio jūsų naminių langų stiklo, yra užbaigta problemos priešingybė. Tai iš tikrųjų reiškia, kad jūsų langai daro savo darbą besilaikančio karščio jūsų namuose.

Jei kondensavimo forma tarp stiklų, žinios nėra taip geros. Tai reiškia, kad antspaudas aplink stiklus nepasisekė, leisdamas inertines dujas viduje bėgti. Tiesiog antspaudo pakeitimas nepadės; deja, pakeitimo langas bus būtinas, kad sulaikytų jūsų namus taip energiją taupančius, kadangi tai gali būti.

Dvigubi įstiklinti naminiai langai yra fantastiški tame, ką jie daro, ir žvilgsnio sugluminimas kai darytas užsakytuose medienos projektuose. Tačiau, jie nėra automatiškai išsijungiantys. Kažkokiame punkte, nesvarbu kaip nutolęs, problemos gali iškilti.

Žinodamas, ar tikrai tai reiškia pilnas pakeitimas yra būtinas ar negalėjo išgelbėti jus daug pinigų, jei ir kai jie daro.

Rašyti komentarą