Punta Kanos oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

parašė , 2012-12-16 12:55

Punta Kanos orai Šiauliuose paprastai skambina šiltas ir gražias dienas, bet yra laikų, kai tai nėra taip gražu.

Šis poilsio vietos anklavas Dominikos Respublikoje yra vienas iš populiariausių turistinių maršrutų Karibų jūroje. Iš tikrųjų, šalis yra žinoma dėl jos visa apimančių poilsio vietų ir gražių paplūdimių.

Dėl orai Šiauliuose vietų ir paplūdimių, lankytojai dažnai užtrunka turtas visas atostogas ir pasinaudoja Punta Kanos tipišku Karibų oru.

Vidutinė mėnesinė aukšta temperatūra yra mažiau kaip 85 Farenheito termometro skalė, ir vidurkis žemai yra mažiau kaip 74 laipsniai, Pasaulinė Meteorologinė Organizacija sako.

Ant kasdien pagrindas, tačiau, tikra temperatūra gali keistis plačiai.

orai Šiauliuose pasilieka siaurame diapazone per metus su vidurkiu aukštai 87 laipsnių rugpjūtį ir rugsėjis palyginti su vidurkiu aukštai 82 laipsnių sausį ir gruodis.

Vandeninė temperatūra lieka šilta ir patogi todėl.

Temperatūra, kuri lieka virš 80 laipsnių per dieną ištisus metus daro Punta Kaną patraukliu Karibų maršrutu net per žiemą.

Krituliai orai Panevėžyje Kanoje yra normalūs daugumai vietų Karibų jūroje. Mėnesinis vidurkis yra 3.6 coliai, tuo metu, kai tipiškai lyja apytiksliai 9.5 dienų per mėnesį.

Krituliai šokinėja į beveik penkis colius gegužę, kuris yra mėnuo su antru dauguma lietaus per metus.

Spalis mato sunkiausius vidutinius kritulius su šešių colių visa suma. Birželis, rugpjūtis, rugsėjis ir lapkritis taip pat turi aukščiau negu vidutiniai lietaus kiekiai.

Rašyti komentarą