Skirtingas langas surenka jūsų namams

parašė , 2014-01-22 21:16

Metus, nueitus dvigubo lango, prižiūrėto, kad atvyktų vieno stiliaus, kuris buvo baltas plastikiniai, bet per praėjusių dviejų dešimtmečių daiktus, pasikeitė, ir dabar jūs galite nupirkti langus plačiame medžiagų, stilių ir pabaigų rinkinyje. Kol tai yra geros žinios, kadangi jos reiškia, kad jūs turite daugiau pasirinkimo, jos gali palikti tam tikrą žmonių savijautą supainiotą, dėl kurio yra teisingas langas, kad išsirinktų jų turtui. Apačioje yra vadovas skirtingų lango stilių ir ką jie gali pasiūlyti jums.

Suveriamieji langai

Aliuminis – These langai siūlo estetiškai malonų žvilgsnį, kadangi regėjimo linijos yra linkusios būti daug plonesnės negu kiti suveriamieji langai. Jie yra taip pat labai šiluminiai efektyvus, kuris gali išgelbėti jus pinigai ant jūsų šildančių sąskaitų
Aliumininiai langai gali paprastai būti tiekiami įvairovėje spalvų ir yra nepaprastai ilgalaikė reikšmė, kad jie truks per ilgą laiką ir reikalingas labai nedaug palaikymo.

Hibridinė Aliumininė mediena – šitie langai yra puikūs tiems, kas nori turėti pašalpą aliumininių langų ant išorės, bet teiktų pirmenybę medienos žvilgsniui viduje.

plastikiniaiu – These langai yra linkę būti labai energiją taupantys taip, jei tai yra vienas iš jūsų svarbiausių prioritetų, jie galėtų būti langais išsirinkti. Baltas POLIVINILO CHLORIDAS pritaiko su bet kokiu apstatymu ir gali padėti pagyvinti viršuje kambarį. plastikiniai langai yra taip pat žemas palaikymas.

Protinga Juosta – These langai yra klasifikuoti kaip vienas iš didžiausių įvykių lango projekte per praėjusį šimtmetį. Protingi Sash langai aprūpina išskirtinę šiluminę apsaugą ir turi pridėtą naudą taip pat, kad aprūpintų garsinį sumažėjimą taip pat, darydami juos puikus pasirinkimas, jei jūs gyvenate užsiėmusiame rajone ar šalia pagrindinio kelio.

Mediena – Tai linkę būti langu, kurio dauguma žmonių nori jų namams, kadangi tai taip estetiškai įtinka, tačiau medienos langai gali būti daug brangesni. Šis lango tipas atvyko ilgas kelias po praėjusių 10 metų, ir yra dabar daug lengvesnis palaikyti, negu jie buvo anksčiau, bet turi galvoje, kad jie reikalingas kažkokio palaikymo darbo.

Slinkdami Juostos langai – These langai yra panaudoti pirmiausiai periodo namuose, ypač rajonuose su aukštu įrašytų į sąrašą ypatybių skaičiumi. Galima gauti dvigubus įstiklintus slystančius juostos langus dabar, ir jie yra pakabinti ant kietų žalvarinių bėgikų, kad pritaikytų papildomą svorį, tačiau jūs turėsite tikrinti, kadangi kai kurios ypatybės gali tiktai paimti vienus įstiklintus vienetus. Jei jūsų namai nėra įrašyti į sąrašą, jūs galite gauti slystančius juostos langus, padarytus iš POLIVINILO CHLORIDO, ir Aliuminio, kurie yra linkę būti labiau truputį šiuolaikiniai ir mažiau brangus pasirinkimas.

Kai jūsų langų pasirinkimas pasveria už ir prieš skirtingų tipų, ir nepamiršta paklausti įdiegėjų patarimo, kadangi jie sugebės patarinėti jums, ant kurio langai būtų labiausiai tinkami jūsų turtui.

Grafikdesign Augsburg

Rašyti komentarą